اینفلوئنسر های معروف ایرانی در شبکه های مجازی چه کسانی هستند؟

اینفلوئنسر های معروف ایرانی همیشه موضوع داغ فضای مجازی بوده است. در این مورد بدون شک سوال همه ما این است که چگونه اینفلوئنسر شویم مخصوصا از زمانی که شیوع ویروس کرونا هم رواج پیدا کرده و موجب شده تا مردم مدتی را در قرنطینه به سر ببرند و همین موضوع باعث شده تا فعالیت در فضای مجازی هم بیشتر شود. این افراد معروف تلاش دارند تا مخاطبان بیشتری را به طرف خود جذب کنند. جذب مخاطب هدف اصلی و اول این افراد محسوب می شود. شاید از خود می پرسید که چرا آنها تلاش می کنند تا نظر دیگران را به طرف خود جلب نمایند ؟ جواب آن این است که آنها در پشت این موضوع اهداف اقتصادی را در نظر دارند و می خواهند کاری کنند که درآمد بیشتری را بدست بیاورند. در ادامه این مقاله با چند تن از اینفلوئنسرهایی که در زمینه های مختلف کار می کنند و معروف هستند، آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

معروف ترین اینفلوئنسر های ایرانی

معروف ترین اینفلوئنسر های ایرانی

اگر بدانید اینفلوئنسر کیست حتما شما خود در حال دنبال کردن یکی اینفلوئنسر های معروف ایرانی باشید. افرادی که در زمینه های مختلفی کار می کنند و سعی می کنند تا در آن زمینه طرفداران خود را بیشتر و بیشتر کنند. در ادامه این مقاله افرادی را از رشته های مختلف به شما معرفی می کنیم که توانسته اند در آن رشته نسبت به سایر کاربران دیگر رتبه بالاتری را بدست بیاورند.

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام در چند وقت اخیر کاربران زیادی را به طرف خود کشانده است. این شبکه از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی حال حاضر می باشد که هر روز به تعداد کاربران آن اضافه می شود. در این شبکه نیز افرادی هستند که فعالیت های گسترده ای را انجام می دهند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

صدف بیوتی

یکی از سلبریتی های معروفی است که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. گفته می شود که او در ابتدا از خود فیلم می گرفت و از آنجایی که یک آرایشگر بود، جلوی دوربین خود آرایی می کرد و کلیپ های خود را در فضای مجازی منتشر می کرد. با همین ترفند ساده او توانست خیلی راحت طرفداران زیادی را به طرف خود جذب نماید و پس از چند سال فعالیت در این زمینه هنوز هم اشتیاق خود را از دست نداده است. در بین طرفداران او حتی آقایان هم دیده می شود. این اینفلوئنسر در کشورهای خارجی نیز شناخته شده است و توانسته توجه کاربران این کشورها را هم به طرف خود جلب نماید.

نواب ابراهیمی

یکی از رشته های پر طرفدار موجود غذا و آشپزی می باشد. این رشته خود به خود نظر افراد را به طرف خود جلب می نماید و اصلا به سن و سال افراد هم توجه ندارد. افراد زیادی هستند که در این رشته فعالیت می کنند اما نواب ابراهیمی از آن دسته از افرادی است که توانسته با شگردی خاص توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. اینکه او از چه شگردی استفاده می کند را هیچ کس نمی داند اما کیفیت کار او موجب شده تا توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. او را می توان حرفه ای ترین تیستر فضای مجازی نامید. در واقع کار او آشپزی نیست و رستورانی ندارد. او تنها به رستوران های شهر سر میزند و برای آنها تبلیغات می کند. کار او به صورتی است که غذا را امتحان می کند و سپس آن را به مردم و کابران خود تبلیغ می کند.

محمد امین کریم پور

در ابتدا عکاسی می کرد و سپس رفته رفته در زمینه گرافیک هم وارد شد. او اینقدر در این زمینه حرفه ای است که توانسته بیش از 4 میلیون کاربر را به طرف خود بکشاند. او کلیپ های طنزی را می سازد که در حال حاضر در شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری دارد. محمد امین کار خود را از شبکه فیسبوک تنها با 5 هزار فالور شروع کرد. او ناامید نشد و با تلاش و پشتکار کلیپ هایش را تنظیم و روانه شبکه های اجتماعی می کرد. رفته رفته او به فردی تبدیل شده است که تقریبا کلیپ های او را می توان در تمام شبکه ها تماشا کرد. در حال حاضر او کاری را که تنهایی شروع کرده بود، دارد با تیمی متشکل از چندین نفر ادامه می دهد.

اسامی اینفلوئنسر های معروف ایرانی

اسامی اینفلوئنسر های معروف ایرانی

برای اینکه در ادامه معنی اینفلوئنسر را بهتر درک کنید و این افراد بیشتر آشنا شوید باید توجه داشته باشید که نفر بعدی که به شما معرفی می کنیم، در یکی از پرطرفدارترین رشته حاضر در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

نهال سلطانی

این سلبریتی در زمینه ای کار می کند که دست های زیادی در آن وجود دارد. به این معنی که رقابت در آن بسیار شدید است و برای اینکه بتوانید به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید، باید تلاش زیادی را انجام دهید. اما نهال سلطانی توانسته تا به خوبی این مراحل را در زمینه مد و پوشاک طی کند و در حال حاضر خود را در صدر لیست این گروه قرار دهد. او از دوران نوجوانی به این کار روی آورده است و از همان زمان به خاطر استعدادی که داشت توانست خیلی زود در بین برندهای مشهور نامی برای خود دست و پا کند و در حال حاضر نیز به او به چشم یک حرفه ای نگاه کنند. او در زمینه های دیگری مانند خوانندگی و بازیگری نیز کار کرده است که شاید مقداری از شهرت خود را نیز مدیون کار در این رشته ها باشد.

هدی رستمی

اینفلوئنسر ایرانی است که در حال حاضر در کشور سوئد ساکن است. او زمانی که در ایران بود، دوست داشت تا به شهرهای دیگر سفر کند و از دیدن مکان های دیدنی لذت ببرد. از آن دسته از افرادی بود که دوست داشت بیشتر اوقات فراغت خود را در سفر بگذراند. دوست داشت تا با طبیعت زندگی کند و در طبیعت ادغام شود. خانواده اش تصمیم می گیرد تا از ایران مهاجرت کنند. در کشور سوئد به خاطر اینکه تازه مستقر شده بود و دوست زیادی نداشت، برای تفریح به روستاهای نزدیک خانه اش می رفت و شب برمی گشت. او این کار را هر چند روز یک بار تکرار می کرد و از خود عکس می گرفت و آن را در اکانت خود منتشر می کرد. رفته رفته این کار تبدیل به کار روزمره اش شده بود.

در آن زمان او به دانشگاه می رفت و تنها نصف روز وقت داشت تا به این کار بپردازد و از آنجایی که نمی توانست زیاد دور شود به همین خاطر به روستاهای نزدیک خانه اش می رفت. تا اینکه تمام این روستاها را رفته بود و دیگر جایی برای رفتن نداشت. اتفاقا تحصیلاتش هم تمام شده بود و تصمیم گرفت تا کشور را تغییر دهد و به فرانسه و ایتالیا برود. او در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین افرادی است که در این زمینه کار می کند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در داخل کشور

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در داخل کشور

افرادی زیادی هستند که در ایران زندگی می کنند که بیشتر اینفلوئنسرهایی را در اینجا معرفی می کنیم، نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

نگین عابدزاده

اما لایف استایل نیز یکی از موضوعاتی است که طرفداران زیادی دارد. نگین در ابتدا کارش را با یک دوربین عکاسی شروع کرد. او عاشق عکس بود و هر جا که می رفت، دوربین خود را به همراه داشت. زمانی که به دانشگاه می رفت در مسیر راه با پسری آشنا می شود و دوست می شود. آنها مدتی را با هم رابطه داشتند تا اینکه عاشق هم می شوند و تصمیم می گیرند تا با یکدیگر ازدواج کنند. پس از نامزدی تصاویر عاشقانه ای را از یکدیگر می گیرند و آنها را در اکانت خود منتشر می کنند. هر روز که از این کار می گذشت تعداد کاربرانی که اکانت آنها را فالو می کردند هم افزایش می یافت. نامزدش یک کافه داشت که پیشنهاد داد تا در میان عکس هایی که منتشر می کند، کافه او را هم تبلیغات کند. با انجام این کار مشتریان این کافه هم چندین برابر شد و از ان به بعد فعالیت خود را هدفمندتر کردند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در فضای مجازی

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در فضای مجازی

اینکه در کدام شبکه اجتماعی کار می کنید مهم نیست، مهم این است که چه هدفی را دنبال می کنید.

امیر رضا سعیدی

همیشه اخبار مربوط به تکنولوژی و مخصوصا موبایل و بازی های رایانه ای مورد توجه کاربران علاقمند به این رشته ها می باشد. کاری که امیر رضا سعیدی توانسته با پرداختن به آنها طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کند. او رشته تحصیلاتش هم در همین زمینه است و به همین خاطر توانسته کاری حرفه ای را دنبال کند و به دلیل علاقه ای که دارد، هیچ موقع ازا ین کار دلزده نشده است. در صفحه او، اطلاعات خوبی را راجب دنیا تکنولوژی می توان به دست آورد و در صورتی که طرفدار این رشته هستید، می توانید به ان سر زده و از اطلاعات آن استفاده بهینه را ببرید.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستاگرام

مشهورترین اینفلوئنسرهای معروف ایرانی

این افراد از جمله افرادی هستند که در رشته های مختلف فعالیت می کنند و هر کدام از آنها در رشته های خود رتبه نخست را کسب کرده اند. شاید شما هم به این فکر افتاده باشید و از خود پرسیده باشید که برای اینکه به یک اینفلوئنسر خوب تبدیل شویم، باید چه راهکارهایی را دنبال کنیم. ما در مقالات بعدی به این موضوع پرداخته ایم و می توانید با مراجعه به آنها از ان استفاده بهینه را ببرید. اما در این مقاله ما مشهورترین اینفلوئنسرهای معروف ایرانی را به شما معرفی کردیم.

پولدارترین اینفلوئنسر های معروف ایرانی

محمد امین کریم پور یکی از افرادی است که توانسته از فعالیت در رشته مورد نظر خود به ثروت و دارای زیادی برسد. او در حال حاضر در صفحه خود برای هر ویدئویی را که تولید و منشر کند، حدود 10 میلیون تومان می گیرد. پس از او سهیل مستجابیان ایستاده است که کلیپ های دابسمش می سازد. او نیز برای اینکه تبلیغات شرکت های دیگر را در صفحه خود منتشر کند، پول زیادی را به جیب می زند.

پولدارترین اینفلوئنسر های معروف ایرانی

ماشین های اینفلوئنسر های معروف ایرانی

بیشتر افرادی که در این لیست آورده شده است، از بهترین افرادی هستند که در رشته های مختلف کار می کنند. درآمد آنها بسیار بالا می باشند و به همین خاطر انتظار می رود که از اتومبیل های آخرین سیستم استفاده کنند. آن دسته از افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند، معمولا از برندهای معروف دنیا استفاده می کنند اما آن دسته از اینفلوئنسر های معروف ایرانی که در داخل زندگی می کنند نیز یا از ماشین های خارجی استفاده می کنند یا اینکه بهترین ماشین ایرانی را در پارکینگ خود دارند.

خانه های اینفلوئنسر های معروف ایرانی

خانه های اینفلوئنسر های معروف ایرانی

داشتن خانه در بهتری مناطق شهر یکی از آرزوهای هر فردی می باشد. خانه مکانی است که تمام افراد بیشتر عمر زندگی خود را در آن سپری می کند و به همین منظور از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اما اینفلوئنسر های معروف ایرانی هم سعی می کنند تا بهترین خانه ها را برای خود تهیه کنند. خانه های آنها به خاطر اینکه درآمد بالایی دارند خاص هستند و دارای بهترین امکانات و وسائل می باشند. معماری داخلی آنها نیز متنوع می باشند و سعی می کنند که آن را بر اساس سلایق شخصی تزئین کنند. معمولا خانه های آنها در بهترین منطقه شهرها بنا شده اند.

درامد اینفلوئنسر های معروف ایرانی

اما مسئله ای که ذهن همه را مشغول کرده است، موضوع درآمد اینفلوئنسر های معروف ایرانی می باشد. آنها هیچ موقع به طور دقیق نمی گویند که چقدر درآمد دارند و به همین خاطر نمی توان این مسئله را فهمید. اما با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که درآمدی رویایی دارند. یکی از افرادی که چندان در این زمینه مطرح نبود گفته بود که از فعالیت در فضای مجازی بین 50 تا 100 میلیون تومان در ماه درآمد کسب می کند که رقمی بسیار چشمگیر است. این گزارش سراغ یک فرد دیگری نیز رفته بود که شهرت چندان زیادی در فضای مجازی نداشت. او نیز اعلام کرد که حداقل 10 میلیون تومان از این طریق درآمد کسب می کند.

درامد اینفلوئنسر های معروف ایرانی

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در توییتر

شبکه اجتماعی توییتر یکی از شبکه هایی می باشد که برای هدفی خاص به وجود آمده است. اگر شما مشتاق هستید تا در زمینه سیاست و کارهای فرهنگی و رسانه ای کار کنید، این شبکه مناسب روحیه شما می باشد. اگر دقت کرده باشید ، تمام افرادی که در زمینه سیاسی کار می کنند در توییتر فعال هستند و یک اکانت کاربری را ایجاد کرده اند. اما اینکه چه اینفلوئنسرهای معروف ایرانی در این شبکه فعالیت می کنند را چندی پیش معاون وزیر ارتباطات بیا کرد.

وی در این مورد گفت که حدود 318 فرد ایرانی در این شبکه فعالیت مستقیمی دارند که تعداد فالورهای آنها بیش از 30 هزار نفر می رسد. از این تعداد 202 نفر آنها هستند که تعداد فالورهای آنها بیش از 50 هزار نفر می باشند. همچنین این مقام مسئولان وزارت ارتباطات اعلام کرد که 73 درصد این اینفلوئنسرها شخص حقیقی می باشند و 24 درصد آنها به صورت سازمانی  کار می کنند. جالب است بدانید که دراین میان هنرمندان هم علاقه زیادی به این شبکه اجتماعی نشان داده اند که می توان به امید جلیلی، ترانه علیدوستی، سیامک انصاری اشاره کرد.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در خارج از کشور

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در خارج از کشور

از این میان اینفلوئنسرهای معروف ایرانی هستند که تصمیم گرفته اند تا در خارج ساکن شوند و از آنجا کار خود را دنبال کنند. آنها نیز در رشته هایی صاحب سبک هستند و نام آنها شناخته شده است که در پایین به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

لیلا میلانی

این سلبریتی دو رگه می باشد و در رشته های مدلینگ و بازیگری کار می کند. یک شرکت تولید مواد و لوازم آرایشی بهداشتی را در سال 2009 به نام خود ثبت کرده است و در حال حاضر محصولات او تمام بازار را قبضه کرده است. به خاطر معروف بودن و مرغوب بودن جنس آن، قیمت آن نسبت به سایر محصولات شرکت های دیگر بالاتر می باشد. تبلیغات رکن اصلی لیلا میلانی می باشد و توانسته به خوبی از این ترفند استفاده کند. او در یک سریال آمریکایی هم بازی کرده است و همین موضوع موجب شد تا برند او بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

نگین میر صالحی

در ابتدا به عنوان مدلینگ و تبلیغ کننده کار می کرد. فعالیت های او به صورت حرفه ای بود و به همین خاطر برای شرکت های معروفی مانند دیور، کلوئه و ولنتینو تبلیغ می کرد. او خیلی زود توانسته بود تا به خاطر مشخصه هایی که داشت به یک مدل حرفه ای تبدیل شود. به همین خاطر در مدت کوتاهی پول خوبی را به جیب زد. پس از آن تصمیم گرفت تا شرکتی به نام گیسو را ثبت کند و برای خود و به طور مستقل کار کند.

شیوا صفایی

تنها شانسی که آورد زمانی بود که در برنامه ای پر مخاطب به عنوان دوست دختر یکی از معروف ترین افراد به مخاطبان معرفی شد. پس از آن برنامه بود که کاربران فضای مجازی به طرف صفحه او هجوم بردند و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین فرد فضای مجازی به شمار می رود. او در زمینه مدل و فشن کار می کند و این موضوع موجب شده تا تصویر او روی چند مجله مشهور چاپ شود.

سیلویا و جولیا حق جو

دوقلو می باشند و دو رگه ایرانی آلمانی هستند. استایلی خاص و مناسب مدلینگ دارند. آنها به واسطه همین موضوع توانسته اند توجه شرکت هایی که در این زمینه کار می کنند را جلب کنند و از آنجایی که دوقلو هم هستند بتوانند کاربران زیادی را به طرف خود جذب نمایند. آنها به همین خاطر در فشن شوی های زیادی حضور یافته اند و کارهای تبلیغاتی انجام داده اند. همچنین آنها در فستیوال جشتواره فیلم های کن هم حضور داشته اند که به محبوبیت این مدلینگ ها افزوده است.

یلدا حق شریفی

شاید شما نیز با مارک های معروفی مانند لوکسیتن، لانکوم و لورئال آشنایی داشته باشید. یلدا در این شرکت ها به عنوان ویراستار کار می کرد که رفته رفته به رشته مد و فشن علاقه پیدا کرد. او با کمک برخی از مدیران این شرکت ها وارد این صنعت شد و توانست در مدت کوتاهی نام خود را جزء ده اینفلوئنسر های معروف ایرانی ثبت کند.

لیلی قالیچی

از این سلبریتی دعوت شده بود تا در یک سریال آمریکایی بازی کند. در آن زمان او فقط چهره و استایلی خاص داشت اما پس از آنکه تجربه بازیگری را هم بدست آورد، تصمیم گرفت تا در زمینه مدلینگ کار کند. او در زمینه آرایشی مهارت داشت و به همین خاطر از خود فیلم می گرفت و خود را آرایش می کرد و سپس آن فیلم را در فضای مجازی منتشر می کرد. او این کار را اینقدر ادامه داد تا به یکی از اینفلوئنسر های معروف ایران تبدیل شود. در حال حاضر او مژه مصنوعی با نام خود تولید می کند و به بازار عرضه می کند. کیم کارداشیان و بیانسه از طرفداران برنده او می باشند.

سوالات متداول

چند تن از اینفلوئنسر های معروف ایرانی را نام ببرید ؟

می توان به لیلا قالیچی، امیر رضا سعیدی، نواب ابراهیمی، صدف بیوتی، نهال سلطانی، هدی رستمی و چند تن دیگر اشاره کرد.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی چه ویژگی هایی دارند؟

آنها سعی می کنند تا در زمینه خاصی فعالیت کنند و تلاش خود را در این زمینه چند برابر کنند.

درآمد اینفلوئنسر های معروف ایرانی چقدر است؟

این افراد از این طریق به درآمدهای زیادی دست یافته اند که برخی ها ادعا می کنند که بین 50 تا100 میلیون در ماه کسب می کنند.

شما در سایت hceap.info همیشه به برترین های دنیای اینترنت دست پیدا خواهید کرد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *