نظرسنجی بهترین آهنگ رپ فارسی از مخاطبین رپ فارس

فارغ از توجه به بهترین آهنگ های رپ جهان در این جا قصد داریم تا بهترین آهنگ رپ فارسی را معرفی کنیم. همان طور که می دانید خوانندگان هیپ هاپ در سرتاسر جهان بسیار شهرت پیدا کرده اند.  در ایران نیز خوانندگان رپ طرفداران بیشماری دارند. از بین این افراد می توان به یاس، تتلو، بهرام و… اشاره کرد. قطعا دلیل این شهرت سبک خوانندگی و اشعار آنهاست که جوانان را به سمت خود می کشاند.

به طور کلی آهنگ رپ یعنی سبکی از موسیقی عامه پسند، ساخته شده توسط دیسک جوکی ها و مجریان شهری سیاه در اواخر دهه 1970 ، که در آن یک الگوی ضربان تکرار شونده زمینه و نقطه مقابل را برای یک قافیه سریع ، عامیانه و غرورآمیز فراهم می کند که توسط یک یا چند نفر خوانده می شود.

لیست بهترین آهنگ های رپ فارسی

لیست بهترین آهنگ های رپ فارسی

برخی از آهنگ های رپ در میان مردم و جوانان بسیار شهرت دارد. در زیر به چند نمونه اشاره می کنیم.

جنگل آسفالت

از معروف ترین آهنگ های رپ که در ایران به یکباره غوغا به پا کرد آلبوم جنگل آسفالت بود از خواننده معروف  به نام هیچکس، سروش لشکری معروف به هیچکس ترانه های بسیار معروفی خوانده است که در بین جوانان بسیار شهرت دارد. در واقع گنگ ترین رپر های جهان هم این کار را به عنوان نقطع عطف رپ فارس می دانند.

سرکوب

از دیگر اهنگ های معروف رپ سرکوب است که توسط یاس خوانده شده است. یاسر بختیاری معروف به یاس آهنگ هایی با مضمون فقر و بی عدالتی خوانده است که یکی از بهترین آنها سرکوب می باشد. او از منحصر بفرد ترین رپرهای فارسی است. وی متولد سی ام خرداد 1361 می باشد. مضمون آهنگ های یاس بیشتر در ارتباط با مشکلات مردم در جامعه نظیر فقر، بی عدالتی، بیکاری و …. است. اولین اهنگی که وی به صورت رسمی ارائه داد یادت نره نام داشت.

لمس

یکی دیگر از آهنگ های رپ که آهنگسازی فوق العاده ای دارد و می توان از آثار ارزشمند آهنگ های رپ دانست ترانه ای به نام لمس از بهرام می باشد. بهرام نورایی متولد 1367 می باشد. او زاده ی شهر تهران است و در سال 1380 با سبک موسیقی رپ آشنا شد. بهرام در سال 1381 توانست فعالیت خود را آغاز کند و در سال 1385 چند ترک از آهنگهای وی منتشر شد. از اهنگ هایی که باعث موفقیت او شد می توان به نامه ای به رئیس جمهور اشاره کرد

یه مشت سرباز

بار دیگر از آثار پر طرفدار هیچکس می توان به ترانه ی وی به نام یه مشت سرباز اشاره کرد. در این آهنگ برخی از دغدغه های جوانان را به خوبی نشان می دهد. آهنگسازی این ترانه فوق العاده و منحصر بفرد می باشد. سروش لشکری معروف به هیچکس یکی دیگر از خوانندگان رپ فارسی است. وی در بین جوانان بسیار شهرت دارد و آهنگ های فوق العاده ای را ساخته است. او متولد نوزده اردیبهشت 1364 می باشد. می توان گفت سروش لشکری با آهنگ تهران به شهرت بسیار بالایی رسید. او در یک خانواده ی 5 نفری در تهران بدنیا امده است. سروش اکنون در رشته ی روانشناسی و جامعه شناسی مشغول به تحصیل است.

تابستون کوتاهه

تابستون کوتاهه

یکی از اهنگ های هیپ در ایران بسیار معروف شد. این آهنگ که تابستون کوتاهه نام دارد توسط گروه زد بازی ساخته شده است. در این گروه سیجل نیز حضور داشت. این ترانه منجر به شهرت سیجل و گروه زد بازی شد. در ارابطه با سیجل می توان گفت که نام او سیاووش جلالی متولد سال 1364 است. وی متولد تهران است و در اواسط دوره‌ی پیش‌دانشگاهی برای ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت می‌کند.

او مدرک لیسانس شیمی را در پاریس اخذ کرد و سپس در شهر لور فرانسه تحصیلات خود را تکمیل کرد و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی فرآیند را کسب کرد. سیاووش جلالی زمانی از سبک موسیقی رپ بیزار بوده است. روزی به همراه یکی از دوستانش به نام علیرضا به سینما می‌رود و فیلم 8mile را می‌بیند. بعد از ان وی به سبک رپ علاقمند می شود.

یه روز خوب میاد

در سال 88 سروش لشکری آهنگی منتشر کرد به نام یه روز خوب میاد. این اهنگ در بین جوانان بسیار شهرت پیدا کرد. این ترانه در ارتباط به جریانات انتخابات سال 88 و درگیری های مردم خوانده شده است. هیچکس سعی کرده است تا آینده ای روشن را در ذهن خواننده ایجاد کند.

سرزمین مادری

یکی از خوانندگان هیپ هاپ در ایران به نام فدایی با انتشار اهنگی به نام سرزمین مادری سعی کرده است فضای ایران را توصیف کند. این ترانه در بین مردم بسیار شهرت دارد. آهنگساز این ترانه مهدیار می باشد.

من ادامه میدم

من ادامه میدم

یاسر بختیاری با انتشار آهنگی به نام من ادامه میدم سعی کرده است تا به مخاطبان پشتکار و امید را القا کند. همچنین در این آهنگ یاس کری می خواند و قدرت خود را نشان می دهد.

آدمک

خواننده هیپ هاپ صادق معروف به سرباز خدا توانسته است آهنگی در مضمون تلاش و موفقیت بخواند و این آهنگ بسیار انگیزشی است و طرفداران زیادی دارد.

معروف ترین رپر فارسی کیست؟

در اینجا شاید برایتان سوال پیش بیاید که معروف ترین رپر فارسی کیست؟ انتخاب معروف ترین خواننده هیپ هاپ فارسی شاید کمی سلیقه ای باشد. اما می توان گفت یاسر بختیاری معروف به یاس را همه می شناسند. او یکی از معروف ترین و برترین خواننده هیپ هاپ یا رپ در ایران می باشد. وی متولد سی ام خرداد 1361 می باشد. مضمون آهنگ های یاس بیشتر در ارتباط با مشکلات مردم در جامعه نظیر فقر، بی عدالتی، بیکاری و …. است.

اولین اهنگی که وی به صورت رسمی ارائه داد یادت نره نام داشت. یاسر بختیاری در زندگی اش شرایط سختی را متحمل شده است. وی زمانی که 18 ساله بوده است پدرش را از دست می دهد. او تنها پسر خانواده بوده است. به همین خاطر مجبور به ترک تحصیل می شود و مشغول به کار می شود. یاسر بختیاری بخاطر سختی هایی که در جامعه متحمل شده است اشعار زیبا و شنیدنی را ساخته است. او توسط عمویش با شعر رپ اشنا می شود.

بهترین آهنگ رپ فارسی کدام است

همان طور که اشاره شد تعداد زیادی خواننده رپ وجود دارد. هرکدام از این رپرها طرفداران بیشماری را پیدا کرده اند. اما اگر بخواهیم از بین تمام آهنگ های رپ یک موزیک را برترین بدانیم باید به موزیک های هیچکس و یاس اشاره کنیم. می توان گفت آهنگ اختلاف از بهترین اهنگ های رپ ایران شناخته شده است. در این موزیک از مشکلات جامعه و فقر بین اختلاف طبقاتی بسیار صحبت شده است. همچنین آهنگ سرکوب یاس با اختلاف در بین مردم بسیار طرفدار دارد.

بهترین آهنگ رپ ایران از آن کیست؟

افراد زیادی اختلاف سلیقه در بهترین اهنگ رپ ایران دارند. اما یکی از بهترین آهنگ های رپ ایران که ماندگار شده است و هرچه بیشتر می گذرد این آهنگ طرفداران بیشتری پیدار می کند. ترک اختلاف است که توسط هیچکس خوانده شده است.

بهترین آهنگ رپ فارسی 2018 چه آهنگی بوده است؟

برترین آهنگ های سال 2018 از نظر هر شخصی کمی متفاوت است. موزیک یک سلیقه ی شخصی است و هرکسی با توجه به نظر خودش آن را انتخاب می کند. در اینجا چندتا از تاپ ترین آهنگ های رپ سال 2018 را نام می بریم.

یکی از این آهنگ ها به نام تبر با صدای شاهین نجفی است. این آهنگ بسیار بین برخی از افراد شهرت پیدا کرد. شاید یکی از دلایل این انتخاب تنظیم آهنگسازی این ترانه باشد.

از دیگر اهنگ های تاپ سال 2018 می توان به اهنگ عشق جهنم است از پارسا لیپ اشاره کرد. این ترانه یک موزیک لایت دارد و بسیاری از جوانان طرفدار این آهنگ هستند.

یکی از زیباترین آهنگ های سال 2018 از سورنا است. این ترک بسیار احساسی و زیبا دارد. این آهنگ مهران نام دارد.

اما در بین برترین آهنگ های سال 2018 می توان به سفارش یاس اشاره کرد. این ترک علاوه بر اینکه تنظیم و ترانه ی منحصر بفردی دارد دارای ویدیوی بسیار جذابی نیز است.

بهترین آهنگ رپ فارسی 2018

بهترین آهنگ رپ فارسی 2019 چیست؟

همان طور که اشاره شد گوش دادن به موزیک کاملا سلیقه ای است و هرکس باب تمایلات خودش به سمت یک موزیک می رود. اما برخی از آهنگ های هیپ هاپ یا همان رپ بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این بین می توان به راک ای چاک که توسط هیدن و پیشرو خوانده شده است اشاره کرد. همچنین آهنگ پیر میشم نیز از دیگر آهنگ های رپ مشهور است که توسط نوید و بامداد خوانده شده است.

بهترین آهنگ رپ فارسی 2020 چه نام دارد؟

هرچه بیشتر می گذرد تعداد خوانندگان رپ در ایران بیشتر می شوند. شاید یکی از دلایل این امر بازگویی رک و صریح مشکلات جامعه توسط خوانندگان است. این گونه صراحت موجب شده است تا جوانان بیشتر به سمت سبک رپ جذب بشوند. در ابتدای سال 2020 تعداد زیادی موزیک رپ سروده شده است که در همان ابتدا بسیار طرفدار پیدا کرد. در بین آنها می توان به آلبوم بهزاد لیتو اشاره کرد که ترانه های فوق العاده را ارائه داده است.

بهترین اهنگ رپ فارسی2021

بهترین اهنگ رپ فارسی 2021

از بهترین آهنگ های رپ فارسی سال 2021 می توان به الو خدا که توسط حمید صفت خواننده معروف این روزها سروده شده است اشاره کرد.

بهترین آهنگ رپ فارسی در آپارات کدام است؟

بسیاری از موزیک های رپ فارسی مجوز دارند. در بین آهنگ های دارای جواز از ارشاد می توان به ترانه های یاسر بختیاری اشاره کرد. یکی از بهترین اهنگ های رپ در آپارات سفارشی است که توسط خواننده بنام یاس خوانده شده است.

بهترین آهنگ رپ فارسی یوتیوب چیست؟

چندتا از آهنگ رپ در یوتیوب بسیار آمار بالایی دارد. یکی از این اهنگ ها به نام تو چه بالایی از بهزاد لیتو است. همچنین اهنگ وقت رفتن یاس بسیار بین جوانان طرفدار پیدا کرده است و در یوتیوب آمار بالایی دارد. نامه ای به فرزند در یوتیوب از دیگر اهنگ های رپ پر بازدید در یوتیوب می باشد. در آخرین می توان به موزیک ویدیو سیجل، علیرضا جی جی و نسیم اشاره کرد که ترانه ای به نام پیر شدیم ولی بزرگ نه را خوانده اند.

بهترین آهنگ رپ فارسی دنیا چه ترکی لقب گرفته است؟

بهترین آهنگ رپ فارسی در دنیا به نام اختلاف یا اینجا تهرانه است. این آهنگ توسط سروش لشکری یا همان هیچکس سروده شده است.

بهترین موزیک رپ ایران

بعد از آهنگ اختلاف هیچکس می توان به موزیک بد شدم و سرکوب یاس اشاره کنیم که از بهترین های رپ ایران می باشند. البته انتخاب موزیک کاملا یک موضوع سلیقه ای می باشد و افراد بنا به شرایطی که در آن قرار گرفته اند و همچنین سلیقه ی آنها در سبک آهنگ یک موزیک را انتخاب می کنند.

بهترین آهنگ های رپ ایرانی چه ها می باشند؟

بهترین آهنگ های رپ فارسی چه ها می باشند؟

تعداد آهنگ های رپ فارسی بسیار زیاد است. اما در بین آنها برخی بیشتر به چشم می خورند. در اینجا تعداد از آنها را نام می بریم:

یکی از آنها آهنگ اختلاف با صدای هیچکس است. بعد از آن می توان به سرکوب، بد شدم، نامه ای به فرزند، نوازش از تتلو را نام برد. این تعداد از آهنگ های رپ بسیار طرفدار دارند. همچنین از جدیدترین آهنگ های رپ که بسیار شهرت پیدا کرده اند می توان به سفارشی از یاس اشاره کرد.

دانلود بهترین آهنگ های رپ فارسی

سایت های مختلفی برای دانلود اهنگهای رپ فارسی وجود دارد. برخی از این سایت ها بسیار معروف می باشند و تمام اهنگ های رپ فارسی و یا برترین اهنگ های رپ فارسی در آن قرار دارند.

دانلود گلچین بهترین آهنگ های رپ فارسی

بدون شک سایت ها موزیک فارسی تعداد زیادی اهنگ رپ را در صفحه ی خود قرار داده است. برخی از این سایت ها این اهنگ های رپ را گلچین کرده است.

بهترین آهنگ های رپ فارسی 98

سال 98 سالی پربار برای انتشار آهنگ های رپ توسط خوانندگان هیپ هاپ فارسی بود. در این بین می توان به آهنگ های زیر اشاره کرد:

آهنگ 12 به بعد

آهنگ 12 به بعد توسط حصین و ام جی خوانده شده است. این آهنگ در ارتباط با فساد جامعه و فقر خوانده شده است.

میام بالا سرت

از دیگر آهنگ های رپ سال 98 می توان به میام بالا سرت که توسط بهزاد لیتو خوانده شده است اشاره کرد. این آهنگ ملودی و ترنه سرای فوق العاده ای دارد. مضمون این اهنگ بیشتر در ارتباط با قدرت است.

بزار این بارو

یکی دیگر از آهنگ های فوق العاده ی سال 98 به نام بزار این بارو است. این آهنگ توسط سیجل، سهراب ام جی و نسیم خوانده شده است. مضمون این آهنگ بیشتر انگیزشی است.

عجایب شهر از حمید صفت

عجایب شهر از حمید صفت

از دیگر آهنگ های سال 98 که توسط حمید صفت خوانده شده است عجایب شهر است. این آهنگ فوق العاده در سال 98 بسیار طرفدار پیدا کرده است. حمید صفت در این آهنگ از آزادی زندانی سروده است که مشکلات جامعه برایش بسیار عجیب است. حمید صفت یکی از بهترین خوانندگان رپ امروزی می باشد.

چندی پیش او از زندان ازاد شده است. او بین جوانان به دلیل صدای منحصر بفردش و اشعار خاصش بسیار به شهرت رسیده است. همچنین او دارای ظاهری خاص می باشد. حمید صفت در بین دیگر خوانندگان رپ فردی کم سن و سال است. وی متولد سال 1372 می باشد. او در تاریخ 22 مردادسال 1396 بازداشت شد و بعد از مدتی نیز ازاد شد.

بهترین آهنگ های رپ فارسی جدید

یکی از بهترین اهنگ های رپ فارسی جدید سفارشی است که توسط یاس خوانده شده است. همچنین آهنگ جدید حمید صفت بنام عجایب شهر از دیگر آهنگ های رپ جدید است.

بهترین آهنگ رپ فارسی از نظر فروش کدام است؟

 از معروف ترین آهنگ های رپ فارسی که بسیار هم فروش داشته است می توان به اهنگ های مختلفی را نام برد.

بهترین آهنگ رپ فارسی از نظر فروش

تابستون کوتاهه

از بهترین آهنگ های معروف که توسط گروه زد بازی خوانده شده است تابستون کوتاهه نام دارد. این آهنگ در زمان خودش بسیار پرفروش بوده است. همین اهنگ منجر به شهرت خوانندگان شده است.

سرباز وطن

یاسر بختیاری اکثر آهنگ هایش با فروش ویژه ای روبرو شده است. از برترین آهنگ های پرفروش رپ ایران می توان به سرباز وطن اشاره کرد. مضمون این آهنگ در ارتباط با عشق به کشور است که در هر شرایطی باید ایران را دوست داشت و از آن حمایت کرد.

اختلاف

از برترین های رپ که منجر شد افراد زیادی به سمت این سبک از موسیقی جذب شوند را ترانه اختلاف را نام برد. این آهنگ در بین مردم بسیار شهرت دارد. برخی این ترانه را با نام اینجا تهرانه می شناسند.

اینو بفهم

ترانه ای منحصر بفرد با سبک هیپ هاپ که توسط بهرام و عرفان خوانده شده است اینو بفهم نام دارد. اهنگساز این ترانه اتور نام دارد. این ترانه در سال 88 منتشر شده است.

بهترین کلیپ رپ فارسی چیست؟

کلیپ های مختلفی از اهنگ های رپ فارسی وجود دارد که بازدید زیادی داشته اند. در این بین می توان به موزیک ویدیو سوپر استار که توسط امیر خلوت خوانده شده است اشاره کرد. همچنین موزیک ویدیو دیوونه با صدای رضا پیشرو از دیگر کلیپ های رپ پر بازدید به شمار می آید.

از دیگر آهنگ های رپ که بسیار منحصر بفرد و شنیدنی است کلیپ بو سرده از تیک تاک است. این آهنگ فوق العاده یکی از پر بازدیدترین کلیپ های رپ فارسی است. همچنین موزیک ویدیو جنجالی حمید صفت با نام عجایب شهر از پربازدیدترین کلیپ های رپ فارسی می باشد.

بهترین آهنگ های رپ فارسی

سبک موسیقی رپ بسیار و بیشمار طرفدار دارد. در این بین می توان به ترانه های یاس به نام سرکوب، نامه ای به فرزند و بد شدم اشاره کرد. از دیگر اهنگ های رپ فارسی که با اختلاف در صدر است آهنگ اینجا تهرانه یا اختلاف هیچکس می باشد.

سوالات متداول

معروف ترین آهنگ رپ فارسی چه نام دارد؟

معروف ترین آهنگ رپ فارسی اختلاف نام دارد که توسط هیچکس خوانده شده است.

معروف ترین آهنگ یاس چه نام دارد؟

معروف ترین آهنگ یاس بد شدم نام دارد.

سروش لشکری با کدام آهنگ به شهرت رسید؟

سروش لشکری با آهنگ اینجا تهرانه به شهرت رسید.

نام اولین آلبوم هیچکس چیست؟

آسفالت جنگل نام اولین آلبوم هیچکس است.

شما در سایت hceap.info همیشه به برترین های دنیای اینترنت دست پیدا خواهید کرد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *