بیوگرافی کندریک لامار (Kendrick Lamar) به همراه بررسی حواشی این رپ

فارغ از توجه به لیست منفورترین رپرها بهتر است گمی با رپر های حرفه ای هم آشنا شوید! کندریک لامار خواننده سبک رپ می باشد که در آمریکا به دنیا آمده است و یکی دیگر از خوانندگانی است که سیاه پوست است و سال ها مورد تبعیض نژادی قرار گرفته و با مشکلات زیاد دیگری مانند مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست و پنجه نرم کرده است و توانسته است که با پرداختن به شهر رپ تا حدودی اعتراض خود را به این اوضاع آشفته اعلام کند و توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند. مضموم بیشتر موسیقی های او نیز به مواردی مانند معضلات اجتماعی و فرهنگی، نژاد پرستی بر علیه سیاه پوستان و نیز فقر و اعتیاد اشاره دارد. این خواننده موفق به کسب 13 جایزه گرمی شده است و ازا ین لحاظ رکورددار می باشد. نام او در لیست برندگان جایزه اسکار نیز قرار گرفته است و نامزد دریافت این جایزه شده است  و از طرف MVT نیز فرد محبوب برگزیده شده است. در ادامه این مقاله بیشتر به زندگینامه  Kendrick Lamar خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کندریک لامار

بیوگرافی کندریک لامار

زندگینامه کندریک لامار را در این قسمت به شما ارائه می دهیم. در واقع شاید شما نیز از خود بپرسید که کندریک لامار کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کرده است. او یک خواننده اهل آمریکا است که در 17 ژوئن سال 1987 میلادی در شهر کامپتون ایالت کالیفرنیا متولد شده است. از زمانی که کودک بوده است بارها شاهد صحنه های قتل و خشونت های بسیاری در این محله بوده است. او از همان دوران کودکی به دقت به اتفاقات دوروبر خود واقف بود و سعی می کرد تا داستان هایی را از آنها روایت کند و سپس رفته رفته شعرهایی را از آنها سرود.

در همان دوران بود که توانست توجه برخی را به طرف خود جلب کند و با برخی از افرادی که در این زمینه کار می کرد به همکاری پرداخت و توانست کارهای خوبی را به سبک هیپ هاپ بسازد و روانه بازار کند. اسم یکی از آنها بچه خوب بود که موفق شد تا نظرات بسیاری را جلب کند و از همان زمان انگیزه گرفت. این خواننده بیشتر درباره موضوعاتی همچون تبعیض نژادی، خشونت، فقر و اعتیاد ترانه می خواند  شعرهایش پر از مضامینی این چنینی بود. تازه 16 ساله شده بود که یک کار ترکیبی را ساخت و توجه یکی از شرکت های بزرگ را جلب کرد و همین امر موجب شد تا قراردادی را با او امضاء کند.

کندریک لامار اهنگ های ترکیبی دیگری نیز به بیرون داد که مورد استقبال خوبی شده بود. در واقع او یکی از بهترین خواننده های این سبک می باشد که توانسته است تا به حال کارهای بسیاری را به بیرون دهد و بعضی از آنها در رتبه های برتر بیلبوردهای آمریکا و کشورهای دیگر قرار گرفته بود. همچنین او که به داستان نویسی علاقه داشت، صحنه های خشونت آمیز محله خود را می نوشت و کم کم آنها را به شکل شعر درآورد و سپس به همراهی برخی دیگر آنها را به رپ تبدیل کرد و خودش یک خواننده شد.

آیا کندریک لامار در لیست برترین رپر های جهان قرار دارد؟

Kendrick Lamar رپر در لیست بهترین رپر های جهان 2021 ایستاده است و تا به حال جوایز گرمی زیادی را برنده شده است. بدون شک این خواننده یکی از بزرگان این سبک است و توانسته است که با آهنگ های ناب خود عرصه نوینی از این آهنگ ها را رقم بزند. اولین آلبومی که او خوانده است Section 80 نام دارد که در سال 2011 میلادی منتشر شده است. همچنین مجله معروف تایم او را به عنوان یکی از افرادی با نفوذ جهان معرفی کرده است و در سال 2013 میلادی نیز موفق شد تا به عنوان پرطرفدارترین خواننده از طرف یکی از شبکه های تلویزیونی انتخاب شود. از دستاوردهای مهم و منحصر به فرد وی می توان به جایزه مهم پولیتزر اشاره کرد که این خواننده موفق به کسب آن شده است.

این خواننده موفق شده است تا به حال 13 جایزه معروف گرمی را برنده شود و همین امر نشان می دهد که کیفیت کارهای او بسیار بالا می باشد. همچنین آهنگ های وی تا به حال در بیلبوردهای امریکا و سایر کشورها رتبه های خوبی را بدست آورده اند.

آهنگ Kendrick Lamar

طولانی ترین آهنگ Kendrick Lamar کدام آهنگ است؟

این خواننده آهنگ های زیادی را تا به حال خوانده است که برخی از آنها دی ان ای، یاه، اصل، حس، به همراه ریحانا، غرور، فروتن، شهوت، عشق، 3 ایکس، ترس، خدا و داکورث می باشد. همچنین گفته می شود که وی دارای 14 قطعه تکی می باشد که هر کدام از آنها را با مفاهیم مختلفی اجرا کرده است. ترس اسم طولانی ترین آهنگ وی می باشد که مدت زمان آن 7 دقیقه و 40 ثانیه است. از طرفی هم خون کوتاه ترین آهنگ او نام دارد که مدت زمان آن یک دقیقه و 58 ثانیه است. دنیل آنتونی، تاتنیائوم تیفیس، مایک وی مید ایت، مارک اسپیرز، ریکی ریرا، اسپیرز، ناچ و چند  نفر دیگر از جمله افرادی هستند که با وی به عنوان نویسنده و یا تهیه کننده کار کرده اند.

چهارمین آلبومی استودیویی این خواننده لعنت نام دارد که در آن 3 تک آهنگ به نام های فروتن، وفاداری و عشق قرار دارد که هر کدام به ترتیب در 30 مارس 2017، 20 ژوئن 2017 و 2 اکتبر سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده اند. اسم این ترک ها را می توان در بهترین آهنگ های رپ جهان قرار داد.

همسر kendrick lamar کیست؟

ویتنی آلفورد زن Kendrick Lamar است که این دو در ابتدا با یکدیگر دوست بودند. آنها در واقع در دوره دبیرستان با یکدیگر همکلاسی بودند و از همان زمان با یکدیگر دوست شدند. رابطه آنها در ابتدا دوستانه بود و رفته رفته عاشق هم شدند و رابطه عمیقی را آغاز کردند. این دو سلبریتی در ماه آپریل سال 2015 میلادی رابطه خود را رسمیت بخشیدند و زندگی مشترک خود را آغاز کردند. همسر او در زمینه آرایشگری کار می کند و سررشته ای هم در بزینس دارد. از زمانی که با کندریک لامار زندگی می کند مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. او نیز مانند همسرش در یکی از محله های زاغه نشین و حاشیه ای لس آنجلس به دنیا آمده است و در 12 می سال 1986 میلادی متولد شده است.

10 آهنگ برتر کندریک لامار

10 آهنگ برتر کندریک لامار شامل چه مواردی می باشند؟

Kendrick Lamar تا به حال آهنگ های ناب زیادی را منتشر کرده است که برخی از آنها توانسته اند تا جوایز زیادی را کسب کنند. همچنین برخی دیگر از آنها موفق شده اند تا در بیلبوردهای آمریکا و کشورهای دیگر رتبه های برتر را کسب کنند. در ادامه به برخی از آنها می پردازیم با ما همراه باشید.

Blood خون

یکی از ناب ترین آهنگ هایی است که وی اجرا کرده است و در زمانی که آن را اجرا کرد، استقبال خوبی هم از آن صورت گرفت. دانیل آنتونی، تاننبائوم تیففیس کار نویسندگی آن را بر عهده داشتند و تهیه کنندگی آن را هم افرادی همچون بکون و تاپ داگ بر عهده داشت که مدت زمان آن 2 دقیقه می باشد.

Loyalty وفاداری

ریحانا مدل معروف آمریکایی در آن با وی همکاری کرده است و نقشی را ایفا کرده است. این آهنگ نیز توسط افرادی مانند ناچ، تیففیس، تریس مارتین نوشته شده است و دی جی داهی، ساو ویو، مارتین تاپ داگ و کوک هارل به عنوان تهیه کننده در آن نقش داشته اند.  این آهنگ از جمله آهنگ های ناب وی به شمار می رود.

Love عشق

مدت این ترانه 3 و نیم دقیقه می باشد که زاکاری در آن با وی همکاری کرده است. از جمله کارهایی است که توانسته با همکاری افراد مشهور دیگری که در آن به عنوان نویسنده و تهیه کننده کار کرده اند، آن را تولید کند.

Duckworth داکورث

نویسنده آن پاتریک دنارد مشهور می باشد که این کار را به خوبی انجام داده است. همچنین بکون و پاتریک دنارد نیز کار تهیه کنندگی آن را انجام داده بودند که کار خوبی هم از آب درآمد و پس از عرضه توجه بسیاری را به طرف خود جذب کردند.

کندریک لامار dna

مایک ویل مید ایت در آن به عنوان نویسنده همکاری کرده است و موففق شده است تا آهنگی با کیفیتی خوب را به بازار عرضه کند. مدت زمان این آهنگ 3 دقیقه و 5 ثانیه می باشد و در زمان عرضه استقبال خوبی هم از آن شده بود.

کندریک لامار all the stars

افرادی همچون سزا، سون ویو و ال شوکس در این آهنگ به او کمک کردند تا در شعر سراییدن همکاری کنند. این آهنگ در تاریخ 4 ژانویه سال 2018 میلادی برای آهنگ فیلم ابر قهرمانی انتخاب شد. استودیوی مشهوری به نام استودیو تاپ داگ اینترتینمنت انتشار آن را بر عهده داشت و تبلیغات گسترده ای در مورد آن انجام شد. این آهنگ یکی از کارهای برتر این خواننده محسوب می شود که در زمان انتشار توجهات بسیاری را به طرف خود جلب کرد.

کندریک لامار m.a.a.d city

اگر می خواهید کندریک لامار m.a.a.d city دانلود اهنگ را از گوگل انجام دهید، باید این جمله را همراه با نام آهنگ در آن تایپ کنید. این آهنگ از جمله کارهای ناب او محسوب می شود که به نام بچه خوب شهر عصبانی به شهرت رسیده است. از جمله آهنگ های دومین آلبوم استودیویی وی محسوب می ود که در سال 2012 میلادی منتشر شده است. دریک، دکتر دره و مری جی بلایز در آن کار کرده اند. استخر های شنا (نوشیدن) از جمله کارهای مشهور این خواننده به شمار می رود که در موقع انتشار توجه بسیاری را به طرف خود جلب کرد.

کندریک لامار فروتن

این آهنگ در تاریخ 30 مارس سال 2017 میلادی منتشر شد. کار عرضه آن را استودیو تاپ داگ اینترتینمنت، افتر مث اینترتینمنت و نیز اینترسکوپ رکوردز بر عهده داشتند. در این موزیک وی به همراه مایک ویل مید ایت کار نویسندگی را انجام داده است و همچنین با همکاری هم تهیه کنندگی آن را هم انجام داده اند. این موزیک موفق شد تا رتبه نخست بیلبورد هات 100 آمریکا برسد و پس از آهنگی به نام کینه به این مهم دست یافته بود. این آهنگ در شصتمین دوره جایزه گرمی موفق شد تا نامزد کسب چهار جایزه آن بشود که جایزه ویدئوی ام تی وی را دریافت کرد. این اتفاق در سال 2017 میلادی رخ داد و در چارت های کشورهایی مانند نیوزیلند در رتبه نخست و کشورهای کانادا، استرالیا، پرتغال، بریتانیا و برخی دیگر نیز در بین 10 آهنگ برتر قرار داشت.

کندریک لامار alright

یکی دیگر از کارهای این خواننده است که به بازار عرضه شده است و می توانید برای دسترسی به آن در برخی از سایت ها عضو شوید تا بتوانید آن را دانلود کنید. همچنین در صورتی که می خواهید از آن استفاده کنید باید در اکانت های این سلبریتی در فضای مجازی مراجعه کنید و از آنجا آن را بر روی دستگاه خود دانلود کنید.

اهنگ dna کندریک لامار

اهنگ dna کندریک لامار در چه سالی منتشر شده است؟

اما یکی از موزیک ویدیو کندریک لامار دی ان ای نام دارد که از موزیک های چهارمین آلبوم او می باشد. اسم آلبوم او لعنت نام دارد و در 18 آوریل سال 2017 میلادی منتشر شده است. در آن دان چیدل بازیگر مشهور نیز ظاهر شده است. این آهنگ در جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا در سال 2017 میلادی نیز اجرا شد و توجهات بسیاری را جذب کرد. همچنین توری برگزار شده بود که در آن این آهنگ نیز اجرا شد. همچنین در شصتمین مراسم جایزه گرمی نیز این خواننده آن را اجرا کرد و موجب شد تا نگاه بسیاری را جلب کند. ضبط آن از سال 2016 آغاز شد و در نهایت در تاریخ 14 آوریل سال بعد از آن به بازار عرضه شد. این آهنگ به سبک هیپ هاپ، هارد کور هیپ هاپ می باشد.

آیا اینستاگرام کندریک لامار فعال است؟

پیج کندریک لامار در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال است و اما فعالیت چندان انجام نشده است و تا به حال تنها 2 پست منتشر شده است. این در حالی است که این پیج طرفداران زیادی دارد و تعداد آن حدود 9 میلیون و 500 هزار نفر می رسد. مشخص نیست که او چرا در این شبکه فعالیت های خود را گسترش نمی دهد شاید او به این شبکه اصلا اعتقادی ندارد و دوست دارد که از دور شاهد کارهای خود باشد. حتی نمی توان  کلیپ  کندریک لامار را نیز در آن مشاهده کرد.

درامد  کندریک لامار چقدر می باشد؟

بدون شک کندریک لامار یکی از پولدارترین خواننده های سبک رپ می باشد که توانسته است تا به حال به درآمد زیادی برسد. او تا به حال آهنگ های زیادی را به بازار عرضه کرده است و توانسته است که تا به حال 13 بار جایزه گرمی را بدست بیاورد. همچنین برخی از کارهای او برای شرکت در مسابقات بین المللی انتخاب شده است که از این لحاظ موفقیت های زیاید را تا به حال کسب کرده است.

این خواننده در دوران کودکی خود با فقر و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است اما توانسته تا به حال پول خوبی را از موزیک به جیب بزند. او زمانی که 16 ساله بود توانسته بود با بیرون دادن آهنگی توجه برخی از مسئولان یک شرکت را به طرف خود جلب کند و پس از مدتی اولین قرارداد خود را با آنها ببندد. او پس از اینکه نخستین کارهایش را به بیرون داد، مورد استقبال و تحسین بسیاری از افراد قرار گرفت و همین مسئله موجب انگیزه دادن شد و تا به حال هم به خوبی کار کرده است.

درامد کندریک لامار

آیا مرگ کندریک لامار واقعیت دارد؟

شاید شما نیز به برخی از زندگینامه رپرهای آمریکایی برخورد کرده باشید که آنها پس از مدتی توسط افراد ناشناسی کشته می شوند و برای همیشه پرونده آنها باز می ماند. نمونه آن را می توان به توپاک اشاره کرد. اما در مورد این سلبریتی همچنین خبرهایی وجود داشت و پس از مدتی فهمیده شد که آنها همه یک شایعه بوده است و او در واقع به قتل نرسیده است و از اینکه چنین شایعاتی هم منتشر می شود تعجب کرده است.

دختر Kendrick Lamar کیست؟

دوست دختر Kendrick Lamar به عنوان همسر او برگزیده شد و با یکدیگر تصمیم گرفتند تا رابطه خود را عمیق تر کنند. پس از مدتی گزارشاتی منتشر شد که این دو صاحب دختری شده اند که مشخص شد که این خواننده برای بار اول پدر شده است. تاریخ تولد دختر آنها جمعه 26 جولای به دنیا آمده بود و بسیاری از طرفدارانش به او تبریک گفته بود. کندریک لامار اهنگ هایی را هم به یاد دختر خود خوانده است.

آیا یوتیوب کندریک لامار فعال است؟

اگر می خواهید به کارهای این خواننده دسترسی داشته باشید اما هنوز موفق به این کار نشده اید، می توانید برای آهنگ کندریک لامار به اکانت یوتیوب وی مراجعه کنید. این خواننده اکانت خود در این شبکه را فعال کرد است و تا به حال هر چی آهنگ به بازار عرضه کرده است را روی آن بارگزاری کرده است. وی تا به حال آهنگ های زیادی را آپلود کرده است و هر یک از آنها تا به حال بازدید های زیادی هم خورده است. پیج او در این شبکه ویدئویی تا به حال حدود 9 میلیون و 22 هزار سابسکرایبر دارد و یکی از پر طرفدارترین شبکه های یوتیوبی به شمار می رود. از جمله صفحاتی است که می توانید کارهای او را به صورت یکجا داشته باشید.

کندریک لامار و تیلور سویفت

رابطه کندریک لامار و تیلور سویفت چگونه است؟

کندریک  لامار تیلور سویفت با یکدیگر رابطه گرمی ندارند. این دو در واقع رقیب همدیگر محسوب می شوند. در پنجاه و هشتمین دور از جایزه سالانه گرمی کندریک لامار موفق شد تا جایزه های زیادی را دریافت کند ما تیلور نیز موفق به کسب جایزه بهترین آلبوم شد و نگذاشت که او این جایزه را دریافت کند. او به خاطر آلبوم 1989 آن جایزه را کسب کرد و تبدیل به نخستین زنی شد که موفق شده است تا به حال دو بار این جایزه را کسب کند. قابل یادآوری است که سویفت جایزه نخست خود را در سال 2010 میلادی به خاطر آلبوم بی باک کسب کرده بود.

عکس کندریک لامار

“کندریک لامار دانلود عکس” را در گوگل سرچ کنید و می توانید از سایت هایی که بالا می آورد بهترین عکس ها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این عکس ها باید حتما سایز بزرگ داشته باشند و اگر می خواهید در سایت خود استفاده کنید باید آن را تبدیل کنید و از کیفیت و نیز سایز آن بکاهید تا راحت آپلود شود . برخی از تصاویر هستند که دارای کیفیت خوبی می باشند و می توانید از آن برای آلبوم ها استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال صفحه اینستاگرام وی می گردید باید خدمت شما عرض کنیم که وی در این صفحه هیچ عکسی را منتشر نکرده است.

جوایز کندریک لامار شامل چه چیزهایی می شوند؟

کندریک لامار جوایز بسیار را برنده شده است که می توان به 13 جایزه گرمی اشاره کرد. او یکی از خوانندگانی است که موفق به کسب این تعداد جوایز شده است و در دنیا کسی نتوانسته است که به اندازه او به این مهم دست یابد. هم چنین او موفق شده است تا به حال یک بار هم جایزه منحصر به فرد پولیتزر را از آن خود کند و از این لحاظ هم زبان زد خاص و عام می باشد. مجله ای به نام تایم که یک مجله بسیار مشهور است نام او را به عنوان یکی از بانفوذترین شخصیت های جهان معرفی کرده است.

سبک ترانه های این خواننده به چه صورت است؟

این خواننده به سبک های مختلفی آهنگ خوانده است که معمول ترین آنها رپ و هیپ هاپ می باشد. او که از دوران کودکی به داستان نویسی علاقه خاصی داشت، در مورد وقایع و اتفاقات دورو بر خود داستان هایی می نوشت و رفته رفته این داستان ها به شعر تبدیل شد و سپس به این رشته روی آورد و به شهرت جهانی رسید.

کندریک لامار و ریحانا

رابطه کندریک لامار و ریحانا چگونه است؟

این دو با یکدیگر دوست های صمیمی هستند و توانسته اند که تا به حال در برخی از کارهای همکاری هایی را هم داشته باشند. در واقع همکاری این دو در البوم لعنت به چشم می خورد که توانست این آلبوم جایزه پولیتزر معروف را از آن خود کند و به شهرت برسد. گزارشاتی منتشر شده است که این دو به تازگی قصد دارند تا در زمینه های دیگر نیز با همدیگر کار کنند.

بهتر است برای شناخت بهتر از این رپر به ویکی پدیا Kendrick Lamar مراجعه کنید.

سوالات متداول

جایزه ویژه کندریک لامار چیست؟

وی یک جایزه ویژه به نام پولیتزر را برنده شده است که به خاطر انتشار آلبومی به نام لعنت بوده است.

کندریک لامار چند بار جایزه معروف گرمی را برنده شده است؟

وی تا به حال موفق شده است تا این جایزه معروف را 13 بار از آن خود کند و از این لحاظ نام خود را جاودانه کند.

همسر کندریک لامار کیست؟

اسم او ویتنی آلفرود است که همکلاسی هم بودند و پس از مدتی با یکدیگر رابطه برقرار کردند و با هم ازدواج نمودند.

شما در سایت hceap.info همیشه به برترین های دنیای اینترنت دست پیدا خواهید کرد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *