حواشی قدیمی ترین رپر های جهان به همراه معرفی بهترین اثر آن ها

دامنه فعالیت رپر ها در ایران بسیار بالا است. می توانیم شروع فعالیت رپ را از فعالیت فریاس و حصین بدانیم و پس از ان به افرادی چون یاس و آرمین تو ای اف ام و تتلو ختم نماییم. این افراد از پر طرفدار ترین خوانندگان رپ ایرانی اند که در میان ان ها حصین و فریاس از قدیمی ترین ها و تتلو و یاس از پر طرفدار ترین ان ها می باشند. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی پیرامون قدیمی ترین رپر ارائه نماییم. بنابراین تا انتهای مقاله همراهمان باشید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

قدیمی ترین رپر کیست

قدیمی ترین رپر کیست؟

توپاک امار شکور از جمله قدیمی ترین رپر جهان است که در سن ۲۵ سالگی دار فانی را وداع گفت. او تنها در سن ۲۵ سالگی و در اوج شهرت بود که به خاطر بیماری سختی نتوانست جان سالم به در ببرد و تمام استعداد و توانایی خود را ترک نمود.

قدیمی ترین رپر جهان کیست؟

امینم سلطان رپ جهان است و از با تجربه ترین و قدیمی ترین رپر های جهان است که متولد امریکا است و طرفدار های زیادی در سراسر جهان مجذوب او شده اند. او جوایز متعددی را دریافت نموده است. او حتی بازدید های بسیار بالایی در اینستاگرام و یوتیوب دارد و بالای یک میلیارد بازدید پیج شخصی او می باشد. او حتی در زمینه بازیگری نیز ورود پیدا کرده است و در ان نیز خوش درخشیده است. این خواننده در سبک های هیپ هاپ نیز ورود پیدا کرده است و به عنوان بهترین خواننده رپ و هیپ هاپ جایزه اسکار را دریافت کرده است. او متولد ۱۹۷۲ می باشد و از قدیمی ترین رپر های امریکا می باشد.

قدیمی ترین رپر ایران چه کسی است؟

امیر تتلو را می توان از جمله قدیمی ترین رپر های ایرانی معرفی نماییم که محبوب و پر طرفدار است و چندین ملیون طرفدار دارد. او هم اکنون در کشور ترکیه ساکن است و اهنگ های بسیار خوبی را منتشر نموده که بسیار مورد علاقه طرفدارانش واقع شده است. این رپر ایرانی از قدیمی ترین ها است که با رپر های متعددی همکاری داشته که همواره تمام فعالیت های او مورد استقبال قرار گرفته است.

قدیمی ترین آهنگ های رپر ها

قدیمی ترین آهنگ های رپر ها به زمان شروع فعالیتشان در زمینه موسیقی بر می گردد. اینستاگرام یکی از ابزار هایی به حساب می اید که به افراد کمک می کند تا اهنگ های منتشر شده شان را به گوش طرفدارانشان برسانند، اما در زمان های قدیم تنها علاقه طرفداران بود که باعث می شد به طور پیگیر اهنگ های منتشر شده خوانندگان را دنبال نمایند. در این قسمت قصد داریم چند نمونه از اهنگ های قدیمی و همچنین محبوب قدیمی ترین رپر ها و خوانندگان ایرانی و خارجی را معرفی نماییم.

قدیمی ترین رپر جهان

خوابم نمی بره امیر تتلو

این اهنگ از جمله محبوب ترین اهنگ امیر تتلو به شمار می رفت که در شمار اهنگ های غمگین و زیبای این خواننده قرار گرفته است. موزیک ویدیویی که این خواننده برای این ترک ساخت، نیز مورد توجه طرفداران این رپر واقع شد. تا جایی که بعد از گذشت چندین سال نیز این اهنگ فراموش نشده و در پلی لیست اهنگ طرفداران امیر تتلو دیده می شود.

یه سالیه آرمین 2afm

این اهنگ معروف ترین و یکی از قدیمی ترین اهنگ های این رپر ایرانی است. سالی که این اهنگ منتشر شد بسیار مورد علاقه طرفداران این رپر قرار گرفت و حتی کلیپ و موزیک ویدیو ان نیز با کارگردانی بسیار قوی همراه بود و از مشهور ترین کار های او به شمار می رود.

پیاده میشم یاس

این اهنگ از جمله اهنگ های مفهومی و انتقادی اجتماعی یاس به شمار می رفت و در زمان خود علاقه مندان زیادی این اهنگ را دانلود نمودند و مورد علاقه ان ها واقع شد. پس از ان این اهنگ در لیست بهترین اهنگ های رپ یاس قرار گرفت و به بالا رفتن شهرت این خواننده افزود.

از چی بگم یاس

یاس خواننده بسیار محبوب و قدیمی ترین رپر ایرانی است که شهرت و محبوبیت او به چندین سال قبل باز می گردد و قدمت بالایی دارد. او حدود ده سال پیش اهنگی به نام از چی بگم منتشر کرد که در ان اهنگ، بسیاری از مشکلات و چالش های اجتماعی را مطرح کرد و توانست با مردم همراه شود و مشکلات جامعه و فردی را بیان کند.

چیشد صدا قطع شد

از جمله آهنگ های بسیار معروف و پر طرفدار ایرانی است که با خوانندگی آرمین 2afm منتشر شد. این اهنگ تا کنون از پر طرفدار ترین اثر این خواننده به شمار رفته و از آثار خوب و ماندگار او به شمار می رود.

قدیمی ترین رپرها
Eminem raps with a live band during The Concert for Valor in Washington, D.C. Nov. 11, 2014. DoD News photo by EJ Hersom

قدیمی ترین رپرها

تا این قسمت چند تن از قدیمی ترین رپر ها را معرفی نمودیم و در این قسمت قصد داریم به معرفی ۵ تن دیگر از رپر ها بپردازیم.

فیفتی سنت

فیفتی سنت از بهترین رپر های قدیمی است که زیارت نامه نام البومی از او است که به بالا رفتن شهرت او کمک بسیاری نمود.

عرفان

این رپر معروف عضو گروه زد بازی بوده است که زاده اصفهان است و زمانی که از ایران خارج شد، در گروه زد بازی وارد شد و نقش بزرگی در پیشرفت ان گروه ایفا کرد.

جی زی در لیست قدیمی ترین رپر

شان کوری کارتر نام کامل این رپر قدیمی است که با نام جی زی شناخته شده است.جی زی یکی از قدیمی ترین رپر های امریکا می باشد.

اسنوپ داگ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور نام اصلی این رپر است که در سبک های هیپ هاپ و رپ فعالیت می کند.

ماشین گان کلی

این کلسن بیکر از جمله قدیمی ترین رپر های امریکایی است که توانست به سرعت شهرت بالایی به دست اورد. تک اهنگ او که نام چیز های بد بود بسیار به کسب شهرت زیاد او کمک کرد.

آهنگ های قدیمی ترین رپر ها

آهنگ های قدیمی ترین رپر ها

با بررسی اهنگ های قدیمی ترین رپر ها به این موضوع پی می بریم که رپ از جمله سبک های بسیار محبوب است. این سبک از موسیقی سالیان دراز است که طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد. در ادامه قصد داریم چند نمونه از ترک های قدیمی و خاطره انگیز قدیمی را به طور خلاصه معرفی نماییم.

شبا کجایی

این اهنگ از قدیمی ترین اهنگ های قدیمی رپ این خواننده به شمار می رود. ارمین تو ای اف ام شهرت بالایی دارد و از همان سالی که فعالیت خود را به طور حرفه ای آغاز کرد، طرفداران او تمام اهنگ های او را پیگیرانه دنبال می نمودند.

خودت را از دست دادی

این اهنگ مشهور و در عین حال قدیمی رپ است که با خوانندگی امینم منتشر شده است. این اهنگ برنده جایزه اسکار نیز شده است و به عنوان تیرتاز این فیلم انتخاب شده است.

به من نگاه کن

این اهنگ رپ از جمله اهنگ هایی است که با هم خوانی سه خواننده ساخته شده است و موفق به کسب شهرت بسیار زیادی شده است. سه خواننده مشهور و قدیمی با نام های کریس براون و لیل واینا و بوستا این اهنگ مشهور و قدیمی را منتشر نموده اند و تا کنون همچنان از بهترین اهنگ های قدیمی این سه خواننده به شمار می رود.

عاشق خودت باش

اهنگ دیگری از امینم است که برنده جایزه اسکار شده است. همچنین ام تی ای، نام جایزه دیگری است که به این اهنگ تعلق گرفته است. این اهنگ از قدیمی ترین اهنگ های رپ این خواننده می باشد.

تابستون کوتاهه

این اهنگ، از جمله قدیمی ترین و موفق ترین اهنگ های رپ گروه زد بازی می باشد. مهراد هیدن و آرش و دارا و علیرضا جی جی ساخت و اهنگسازی این کلیپ را بر عهده دارند. این اهنگ در تابستان سال ۸۶ منتشر شده است. سامان ویلسون یکی از اعضای این گروه بود که بعد از ان که این گروه این اهنگ را منتشر نمود از این گروه خارج شد و گروه زد بازی را ترک کرد. این اهنگ به واسطه متن زیبایش از بهترین کارهای این گروه رپ است. این گروه طرفداران بالایی داشت که به مرور زمان به خاطر اختلاف بین اعضا از بین رفت و اعضای ان به تنهایی فعالیت موسیقیشان را ادامه دادند. این اهنگ را یکی از قدیمی ترین رپر فارسی که سوگند می باشد منتشر نموده است.

وزوس

کانیه وست از جمله قدیمی ترین رپر های امریکا و حتی از جمله قدیمی ترین رپر های جهان به شمار می رود که در جایگاه خود بسیار قوی و موفق بوده است و از جمله افرادی است که استعدادش در رپ بسیار چشمگیر بوده است. این البوم از جمله موفق ترین نمونه کار های اوست که علاقه مندان زیادی در سراسر جهان یافته است.

دانلود آهنگ های قدیمی ترین رپر

سوگند از جمله قدیمی ترین رپر های ایرانی است که به تازگی اهنگ های بسیار زیبا و خوبی را منتشر نموده و حتی به تازگی البوم خود را متتشر نموده که تمامی اهنگ های ان را با زحمت بسیار زیاد تولید کرده و خود به تنهایی و بدون هم خوانی با کسی ترک های این البوم را ساخته است. البوم او بسیار مورد علاقه قرار گرفت. طهران از جمله ترک های بسیار زیبا و خاص این البوم است که همگان را جذب خود نموده است. او اهنگ هم گناه و مدل من نبود را نیز در این البوم قرار داده و به زیبایی این البوم افزوده است.

بی او بی

این اهنگ رپ از قدیمی ترین اهنگ های رپ امریکایی است که از سال ۲۰۰۰ منتشر شد. خواننده این اهنگ اوت کست می باشد که در گروه موسیقی بسیار درخشانی فعالیت می کرده است.

changes

این اهنگ از شنیدنی ترین و بهترین اهنگ توپاک شکور می باشد که در زمان انتشارش از جمله بهترین اهنگ های رپ به شمار می رفت. این اهنگ حس گنگ بسیار بالایی دارد و حدود بیست و دو سال از زمان انتشار ان می گذرد.

دانلود آهنگ های قدیمی ترین رپر

اینستاگرام قدیمی ترین رپر

حصین تهی و امیر تتلو از جمله قدیمی ترین رپر های ایرانی اند که در اینستاگرام فعالیت می کنند. امیر تتلو را می توان پر طرفدار ترین خواننده رپ ایرانی دانست که توانسته است در میان طرفداران خود همواره محبوبیت بالایی داشته باشد. این رپر حدود بیست سال است که در این سبک موسیقی اهنگ هایی را منتشر می کند و بعد از گذر حدود ده سال از ایران خارج شد و به ترکیه مهاجرت نمود. این خواننده بعد از مدتی فعالیت خود را در اینستاگرام اغاز کرد و هرچه می گذشت فالور هایش زیاد و زیاد تر می شد. اما پس از مدتی شروع به انتشار محتواهای نامشروع و ناهنجار کرد و اکانت خود را در اینستاگرام از دست داد و اینستاگرام دیگر به او اجازه ساخت اکانت نداد.

قدیمی ترین رپر زن ایران کیست؟

اگر نگاهی کوتاه به لیست خوانندگان رپ ایرانی بیاندازیم، خوانندگان زیادی را می یابیم که در رپ نام و آوازه ای بلند کسب نموده اند. اما به طور خلاصه و کوتاه می توانیم سالومه و سوگند را به عنوان قدیمی ترین رپر های ایرانی نام ببریم. سوگند و سالومه چند سالی است که از ایران مهاجرت نموده اند و در خارج از ایران به فعالیت موسیقیایی خود مشغول شده اند.

سوگند

سوگند سهیلی از معروف ترین و قدیمی ترین رپر های زن است که در تاریخ ۲۲ام مرداد سال ۱۳۶۶ متولد شده است و اصالت او به شهر اصفهان باز می گردد. او در سبک های رپ و هیپ هاپ و پاپ و همینطور سنتی ترانه هایی را منتشر نموده است و به ابزار های موسیقی مانند گیتار و پیانو به طور کامل و حرفه ای مسلط می باشد. او با خواننده هایی چون حصین و بهزاد لیتو و رضا پیشرو و عرفان و صادق همکاری زیادی داشته است و مدتی نیز در گروه زد بازی به طور حرفه ای حضور داشته است و عضو اصلی و پر طرفدار این گروه به شمار می رفته است. آغاز فعالیت او به پانزده سالگی او باز می گردد و فعالیت او در کشور المان آغاز شد. پس از ان این خواننده سعی نمود به ایران باز گردد و در طی این سفر ها زمانی که در کیش حضور داشت دستگیر شد و پس از ان برای همیشه ایران را ترک نمود. او هم اکنون ازدواج کرده است و صاحب یک فرزند پسر شده است که نام او میراث می باشد و بسیار به او علاقه مند می باشد.

سالومه ام سی

سالومه ام سی از جمله با استعداد ترین و توانا ترین و قدیمی ترین رپر های ایرانی زن است. او در زمینه های آهنگسازی و ترانه نویسی و همینطور خوانندگی در سبک هیپ هاپ و رپ فعالیت حرفه ای داشته است و از زبده ترین خوانندگان زن به شمار می رود. از جمله تفاوت هایی که او با سایر خوانندگان رپ دارد، این است که او درباره مسائل سیاسی نخوانده است و خود را از سیاست جدا نموده است. او ترانه سرایی اهنگ های خود را به تنهایی انجام می دهد و گفته است که تمام ان ها را دلی می نویسد و بر اساس تجربه های شخصی اش ترانه سرایی ان ها را انجام می دهد. او موزیک ویدیو های بسیاری را منتشر نموده که کارگردانی و تدوین ان ها را نیز خود، به تنهایی انجام می دهد که تا کنون مورد استقبال علاقه مندان او قرار گرفته است.

قدیمی ترین رپر گنگ جهان

اگر بخواهیم قدیمی ترین رپر و گنگ ترین ان ها را نام ببریم می توانیم لیستی بلند و طولانی از این افراد تهیه نماییم. دنیای رپ طرفداران و علاقه مندان خود را دارد و همواره اهمیت و جایگاه خود را داشته است. بنابراین افراد زیادی به کسب تجربه و مهارت در زمینه رپ پرداخته اند و در این قسمت قصد داریم گنگ ترین ان ها را معرفی نماییم.

امینم

از جمله گنگ ترین و بهترین رپر های جهان است که تمام اهنگ هایی که منتشر نموده مورد علاقه طرفدارانش واقع شده است. او حتی پست هایی که از خود منتشر می کند نیز بسیار بیشتر از یک میلیارد بازدید و ویو به همراه دارد و علاقه مندان بسیاری برای او کامنت های مثبتی ثبت می نمایند. او متولد سال ۱۹۷۲ است و متولد کشور امریکا می باشد و ملیت او به این کشور باز می گردد‌. او حتی به خاطر کیفیت کارهایی که داشته است، جوایز متعددی مانند جایزه اسکار به دست اورده است و به خاطر تمامی این دلایل، او را بهترین و گنگ ترین رپر جهان می دانیم.

جی کول

جی کول از گنگ ترین و قدیمی ترین رپر های امریکایی است که چهره ای بسیار محبوب و شناخته شده در دنیای رپ دارد. او البوم های ماندگار و خاطره انگیزی را منتشر نموده است و در این آثار، با بیان مشکلات جامعه به سبک رپ محبوبیت چشمگیری را از آن خود نموده است‌.

قدیمی ترین رپر گنگ جهان

توپاک آمارو شکور

این خواننده با نام هنری و کوتاه توپاک فعالیت خود را آغاز نموده است. این هنرمند جذاب و خوش صدا در سال ۱۹۷۱ متولد شد. از جمله نکات بسیار ناراحت کننده زندگی این رپر قدیمی، می توان به عمر کوتاه او اشاره نمود. او تنها ۲۵ سال سن داشت که از دنیا رفت و پس از گذراندن ۲۵ سال زندگی بسیار موفق، به خاک سپرده شد. از جمله مسائلی که محبوبیت این خواننده را بالا می برد، این بود که او نا به سامانی های جامعه را به سبک رپ در قالب موسیقی بیان می کرد. حتی نکته جالب تر درباره او این بود که پس از مرگش تعداد بسیار بالایی ترک موسیقی منتشر شد و این تعداد از تعداد ترک منتشر شده قبل از مرگ او نیز بیشتر بود.

قدیمی ترین رپر های اروپایی

اگر بخواهید پیرامون قدیمی ترین رپر های جهان اطلاعات کسب نمایید، در این قسمت ما را همراهی نمایید. قدیمی ترین رپر های اروپایی افرادی مشهور اند که توانسته اند در دنیای رپ شهرت بالایی به دست اورند و در این زمینه شناس واقع شوند. در این قسمت به معرفی چند تن از ان ها می پردازیم. امید است اطلاعات خوبی کسب نمایید.

دیامز

از جمله خوانندگان رپ و قدیمی ترین رپر های فرانسوی، دیامز را می توانیم نام ببریم. این زن خواننده متولد ۲۵ ژوئیه ۱۹۸۰ می باشد که فعالیت خود را به طور حرفه ای آغاز نموده و به سرعت توانست شهرت بالایی کسب نماید. این سلبریتی زاده کشور قبرس است و در سبک های رپ و هیپ هاپ و ریتم و بلوز و هیپ هاپ سئول فعالیت داشته است. او این اواخر به دین اسلام روی آورده است و از دین مسیح خارج شده است. او از سال ۱۹۹۸ در زمینه موسیقی فعالیت خود را آغاز نمود و از سن ۱۸ سالگی به کسب مهارت پرداخت.

ریدان

این سلبریتی، خواننده کشور فرانسه و متولد ۲۳ ژوئن ۱۹۷۵ می باشد. این رپر ۴۵ ساله از سال ۲۰۰۴، یعنی زمانی که تنها ۲۹ سال داشت به عنوان خواننده ماهر و با تجربه فرانسوی شناخته شد و حتی در زمینه بازیگری نیز به کسب مهارت پرداخت. او در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ البوم هایی را منتشر نمود و تبدیل به چهره ای شناس شد.

عبدالملک

این خواننده فرانسوی فعالیت های هنری خود را حتی در زمینه بازیگری و کارگردانی ادامه داده است. او در تاریخ چهاردهم مارس سال ۱۹۷۵ متولد شده است و فعالیت حرفه ای اش را در زمینه موسیقی رپ از سال ۱۹۸۸ آغاز نمود. او در سن ۱۳ سالگی شروع به کسب تجربه نمود و سعی در کسب شهرت نمود. او به تازگی دین خود را به اسلام تغییر داده و به این دین گرویده است. او در سبک هیپ هاپ نیز فعالیت داشته و سعی داشته محدوده فعالیت هایش را گسترده نماید.

قدیمی ترین رپر های اروپایی

آنا ماریا مرینو تیخوکس

این خواننده ملیتی فرانسوی شیلیایی دارد و هم اکنون ساکن کشور فرانسه می باشد. او از جمله قدیمی ترین رپر های اروپایی می باشد و زاده ۲۲ ژوئن ۱۹۷۷ می باشد. او مدتی در امریکای لاتین فعالیت موسیقیایی خود را ادامه داد و موفق شد در این کشور شهرت بسیار بالایی به دست اورد. این خواننده ۴۳ ساله در سبک های هیپ هاپ و رپ و پاپ فعالیت داشته و در سراسر جهان طرفدار های خود را به دست اورده است.

کنزا فرح

این خواننده فرانسوی ملیتی عربی دارد و متولد الجزایر است و اصالت او به همان محل بر می گردد. اوثنتیک نام نخستین البوم او بود که موفق شد ان را به گوش اکثریت طرفداران رپ برساند و توجه بسیاری را بر انگیزاند. از از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود و بعد از مدت کوتاهی به شهرت قابل قبولی دست یافت. او متولد هشتم ژوئیه ۱۹۸۶ می باشد. فرح، نامی است که با ان میان طرفدارانش شناخته شده است و نام هنری او می باشد.

سوالات متداول درباره قدیمی ترین رپر

کنزا فرح در چه سالی فعالیت خود را آغاز نمود؟

او در سال ۲۰۰۷ فعالیت حرفه ای اش را آغاز نمود.

قدیمی ترین آهنگ امیر تتلو چه بوده است؟

از قدیمی ترین اهنگ های او می توان به خونه خوبه و بذار تو حال خودم باشم و خوابم نمی بره اشاره نمود.

از قدیمی ترین اهنگ های آرمین تو ای اف ام کدام است؟

چیشد صدا قطع شد و شبا کجایی از قدیمی ترین اهنگ های او می باشد.

شما در سایت hceap.info همیشه به برترین های دنیای اینترنت دست پیدا خواهید کرد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *