حکم قصاص حمید صفت نقض شد؟ بررسی حواشی این رپر مستعد

در این قسمت به معرفی یکی از موفق ترین رپرهای ایران و جهان یعنی حمید صفت خواهیم پرداخت، همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

بیوگرافی حمید صفت

بیوگرافی حمید صفت

این روز ها نام حمید صفت در اینستاگرام و هم چنین اینترنت به چشم می‌ خورد و سوالی که برای برخی از مردم که او را نمی شناسند، به وجود می‌ آید این است که حمید صفت کیست؟ و حتی می خواهند تا در مورد زندگینامه حمید صفت بیشتر بدانند. در این قسمت به معرفی کامل حمید خواهیم پرداخت همراه ما باشید. حمیدرضا امیری صفت متولد سال ۱۳۷۲ است که با لقب هنری حمید صفت شناخته می‌ شود. او یکی از رپران و خوانندگان مشهور ایرانی است که مدتی است هیاهوی زیادی در مورد این خواننده در شبکه‌ های مجازی و اینترنت مشاهده می شود.

شهرت حمید صفت

این خواننده که یک دهه ۷۰ است، توانسته است با صدای خاصش به سرعت معروف و مشهور شود و به یک چهره شناخته شده در بین مردم تبدیل شود. حمید از خوانندگان زیرزمینی و غیرمجاز است که طرفداران بسیار زیادی دارد. او همیشه به مردم می گوید که من یاغی هستم ولی احمق نیستم. بهتر است که بدانید لقب و نام هنری حمید در ابتدا حمید ابتکار بوده است، ولی بعد از مدتی او لقب خود را به صفت تغییر داد و امروزه تمام مردم او را به حمید صفت می شناسند. حمید در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که از زمانی که نوجوان بوده علاقه زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است، به همین دلیل از دوران راهنمایی به همراه دوست خود به نام علی رهرو شروع به فعالیت و ساخت موزیک رپ کرده اند. هم چنین افزود که در ابتدای فعالیتش الگوی خود را رپر های شناخته شده و به نام دنیا همانند فیفتی سنت و امینم قرار داده بود. آهنگ خیابونی ها اولین موزیک حمید بوده است که در ابتدای فعالیتش آن را منتشر کرد.

همکاری با علی رهرو

همکاری حمید صفت و علی رهرو دوستش، مدت زمان کمی دوام داشت، به دلیل این که بعد از مدتی علی رهرو به مد و فشن علاقه مند شد و به همین دلیل حمید راه خوانندگی را به تنهایی ادامه داد و در عرصه موسیقی فعالیت می کرد. بهتر است که بدانید علی رهرو در اکثر موزیک ویدیو های حمید طراحی لباس او را بر عهده داشته است. حمید همیشه در صحبت های خود بیان می کند که هدفش نشان دادن بعد دیگری از موسیقی ایرانی می باشد. او توانست بعد از گذشت مدت کوتاهی از فعالیتش، کمپانی زد و بند را تاسیس کند که افراد زیادی در این کمپانی فعالیت می کنند. بهتر است که بدانید این خواننده معروف فعالیت زیادی در کمپانی های ترک اعتیاد دارد و هم چنین تلاش زیادی ضد مواد مخدر انجام می دهد.

زندگی شخصی حمید

در مورد زندگی شخصی حمید باید گفت که پدر و مادر او زمانی که حمید کودک بوده است از یکدیگر جدا شدند و در سال ۸۴ مادر او با مردی به نام هوشنگ ازدواج کرد، مادر حمید و همسرش در آلمان زندگی می کردند. می توان بیان کرد که یکی از مهم ترین دلایل جنجال ها و هیاهوهایی که برای حمید به وجود آمده، خانواده اش می باشند که در قسمت بعدی به آن به طور کامل می پردازیم. حمید تا به اکنون با خوانندگان معروف و شناخته شده ای هم همانند: امیر عباس گلاب،علی لهراسبی، محسن بازرگان، شایان اشراقی و مجید اصلاحی همکاری داشته است. این همکاری ها از بهترین همکاری های این خواننده معروف به شمار می روند.

اینستاگرام حمید صفت

اینستاگرام حمید صفت

در عصر جدید اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است که علاوه بر مردم عادی، اکثر چهره های معروف و سلبریتی ها نیز در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل حمید صفت نیز می‌ باشد. مدت‌ ها قبل این خواننده در اینستاگرام یک پیج کاربری برای خود راه اندازی کرده بود و اینستاگرام را به یک پل ارتباطی بین خود و طرفداران و مخاطبانش تبدیل کرد. او در صفحه اینستاگرام خود تمام فعالیت‌ ها و آهنگ هایش را با طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد. حمید صفت اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است که علاوه بر این که در این شبکه در مورد حرفه اش و خوانندگی اش با طرفدارانش صحبت می کند در مورد خیلی از مسائل دیگر نیز مطالبی را به اشتراک می گذارد.

هم چنین باید افزود که این خواننده عکس ها و کلیپ های مختلفی از خود در پیج اینستاگرامش منتشر می کند. حمید در این شبکه مجازی دارای فالووران و مخاطبان بسیار زیادی می باشد و بازدید پیجش نیز بسیار بالا است. اگر تمایل دارید اینستاگرام حمید صفت را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که اسم او را در اینترنت جستجو کنید تا پیج اینستاگرام این خواننده برای شما نمایش داده شود. هم چنین به دلیل این که حمید صفت دارای تعداد فالووران زیادی است، پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص است.

کلاب هاوس حمید صفت

کلاب هاوس یکی از شبکه‌ هایی که مدتی است بسیار شناخته شده و پرطرفدار شده است. خیلی از مردم و هم چنین افراد مشهور و چهره های سرشناس در این شبکه نیز فعالیت می‌ کنند. مدتی قبل اعلام شد که حمید صفت نیز در کلاب هاوس عضو شده است و در این شبکه مخاطبان خاص خود را دارد و گاهی اوقات به گفتگو با آن ها می‌ پردازد. البته باید افزود که هم اکنون به دلیل این که این خواننده بازداشت شده است فعلا در هیچ شبکه مجازی فعالیت نمی کند و تمام صفحات مجازی او توسط ادمین اداره می شود.

یوتیوب حمید صفت

مدت هاست که یوتیوب به یک منبع درآمد خوب برای خوانندگان ایرانی تبدیل شده است که اکثر آن ها در این شبکه نیز فعالیت می کنند که این موضوع شامل حمید صفت هم می باشد. حمید صفت در یوتیوب فعالیت گسترده ای انجام می دهد، او در مورد کار، آهنگ هایش ویدیو هایی را می‌ سازد و در این شبکه آن ها را بارگذاری می کند. بهتر است که بدانید که اگر یک شخص بتواند بازدید ویدیو هایش را به تعدادی که یوتیوب تعیین کرده است، برساند آن گاه این شبکه به آن شخص مبلغی را پرداخت می‌ کند. به همین دلیل خیلی از سلبریتی ها و چهره های معروف و هم چنین خوانندگان توانسته اند از طریق این شبکه برای خود یک منبع درآمد خوب درست کنند. به دلیل این که حمید طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، بازدید ویدیو هایش در یوتیوب بسیار بالا است و به این گونه توانسته یوتیوب را به یک منبع درآمد خوب برای خود تبدیل کند.

ماجرای قتل حمید صفت چه بود؟

ماجرای قتل حمید صفت چه بود؟

حمید صفت با نام اصلی حمیدرضا امیری صفت در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ به اتهام قتل ناپدری اش در دادگاه شهر تهران محاکمه و محکوم به قصاص شد. در سال ۹۶ این خواننده، مردی ۶۳ ساله به نام هوشنگ را به بیمارستان منتقل کرد و بعد از گذشت ۳ روز این مرد درگذشت و حمید به اتهام قتل دستگیر و روانه زندان شد. بعد از آن کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را خونریزی و هم چنین آسیب مغزی بر اثر اصابت جسم سنگین و سخت به سر اعلام کرده بودند. البته بعد از این موضوع حمید صفت توانست با قرار دادن وثیقه ۶۰۰ میلیونی آزاد شود که باعث اعتراض اولیای دم به آزادی حمید صفت شده بود و به همین دلیل پرونده او برای بار دیگر به کمیسیون ۱۱ نفره که شامل متخصصان پزشکی بود ارجاع داده شد. این هیئت ۱۱ نفره در نهایت بعد از تحقیقاتی که انجام دادند، اعلام کردند که به غیر از جراحات روز حادثه، بیماری های دیگری نیز همانند بیماری های قلبی و فشار خون در مرگ او موثر بوده است.

طبق ماده ۲۹۰، اگر فردی آگاهی داشته باشد که شخص مریض است و با او درگیر شود، اگرچه عمل نوعاً کشنده نباشد قتل عام صورت گرفته است، به همین دلیل پرونده حمید صفت به اتهام (مباشرت در قتل عمدی) به دادگاه فرستاده شد. در جلسه محاکمه که در روز های آخر سال ۹۹ در شعبه دهم دادگاه کیفری شهر تهران برگزار شد، این خواننده در قسمتی از دفاعیات خود اتهاماتش را رد کرد و هم چنین بیان کرد که ضربه زدن من به متوفی در حد هل دادن بوده است، من می‌ دانستم که وی بیماری قند دارد اما اطلاعی درباره انعقاد خون او نداشته ام.

حکم دادگاه حمید صفت چه شد؟

حکم قتل عمد به قصاص پرونده حمید صفت با اکثریت آرای شعبه ۳۹ دیوان عالی ایران نقض شد. هم چنین مدتی قبل در پیج اینستاگرام حمید توسط ادمین او متنی منتشر شد با این محتوا که: امروز به لطف خدا و با رای اکثریت شعبه ۳۹ دیوان عالی کشور ایران فرجام خواهی پرونده حمید صفت پذیرفته شده است و جای امیدواری است که به فضل خداوند حمید به زودی از زندان آزاد خواهد شد. هنگامی که این خبر توسط ادمین در صفحه مجازی حمید صفت منتشر شد، تمام طرفداران و حتی سلبریتی ها از این خبر خوشحال شدند و تا مدت‌ ها نام این خواننده در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام وایرل شد.

آهنگ های حمید صفت

آهنگ های حمید صفت

حمید از خوانندگان فعال و خوش صدایی است که از همان زمانی که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده است تا به امروز موزیک های شنیدنی و جذابی را منتشر کرده است. حمید به دلیل این که صدای خاصی دارد و متن آهنگ هایش بسیار زیبا است، توانست به سرعت به معروفیت و شهرت برسد. در این قسمت به معرفی بهترین اهنگ حمید صفت خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

حمید صفت عجایب شهر

زمانی که حمید از زندان آزاد شد، موزیک عجایب شهر را خواند و منتشر کرد. آهنگ عجایب شهر با طرفداران بسیار زیادی روبه رو شد و خیلی از مردم به حمید برای آزاد شدنش تبریک گفتند. هم چنین باید افزود که موزیک ویدیوی عجایب شهر در یوتیوب بازدید بسیار بالایی داشته است.

حمید صفت الو خدا

یکی از آهنگ‌ های تقریباً جدید او، الو خدا نام دارد که زمانی که منتشر شد، حواشی زیادی را به وجود آورد. اکثر مردم از این آهنگ خوششان آمد و طرفدار این موزیک شدند. هم چنین خیلی از شنوندگان این آهنگ و طرفداران این خواننده بیان کردند که حمید به دلیل مشکلاتش این آهنگ را خوانده و منتشر کرده است. می‌ توانید موزیک الو خدا حمید صفت را در سایت های موسیقی جستجو کنید.

تو دلی

یکی از پر طرفدار ترین و بهترین آهنگ های این خواننده، تو دلی نام دارد که از زمانی که منتشر شد تا به امروز در خیلی از سیستم‌ ها پلی می‌ شود و حتی خیلی از کاربران با این آهنگ دابسمش های متعددی را ساخته اند. برای دانلود اهنگ حمید صفت تو دلی می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

شاه کش

حمید با انتشار موزیک شاه کش توانست قدرت صدای خود را به رخ همگان بکشد. هم چنین خیلی از طرفداران او بیان کردند که این خواننده توانست با انتشار این آهنگ، رپ فارسی را دگرگون کند. می‌ توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید و به دانلود اهنگ حمید صفت شاه کش بپردازید. اسپانسر این موسیقی سایت بت برو بود از همین رو خیلی ها این سایت را به عنوان سایت شرط بندی حمید صفت می شناسند.

حمید صفت لامبورگینی

حمید صفت لامبورگینی

لامبورگینی یکی دیگر از آهنگ های خوب حمید است، که این آهنگ طرفداران بسیار زیاد را نیز بدست آورد. می توانید برای دانلود اهنگ جدید حمید صفت لامبورگینی به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

حمید صفت بخشش

یکی از آهنگ های زیبای و احساسی این خواننده که با همکاری امیر عباس گلاب منتشر کرده است بخشش نام دارد. این آهنگ بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد، می توانید به راحتی آهنگ ببخش را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

حمید صفت قفس

یکی دیگر از آهنگ های معروف این خواننده که با انتشار آن به شهرت بیشتر او کمک کرد قفس نام دارد که این آهنگ را نیز با همکاری یکی از خوانندگان معروف به نام علی لهراسبی منتشر کرد.

حمید صفت اعدام شد؟

بعد از این که برای بار دوم این خواننده بازداشت و روانه زندان شد، خبر ها و شایعات زیادی مبنی بر این که حمید قرار است اعدام شود و هم چنین دلیل اعدام حمید صفت در شبکه های مجازی و اینترنت منتشر شد. این اخبار و شایعات، حواشی بسیار زیادی را در بین مردم به وجود آورد و تا مدت‌ ها نام حمید صفت در شبکه مجازی به چشم می خورد. البته مدتی قبل طی یک متنی که ادمین این خواننده در اینستاگرامش منتشر کرده بود بیان کرد که حمید بی گناه اعلام شده است و به زودی آزاد می شود که این خبر باعث خوشحالی طرفداران و تمام مردم شد.

حمید صفت بدون ریش

حمید صفت بدون ریش

جالب است که بدانید یکی از دلایلی که باعث شده است چهره حمید در ذهن خیلی از مردم و مخاطبان او ثبت شود، ریش و سبیل او می باشد، چرا که حمید از زمان فعالیتش تا به امروز ریش و سبیل داشته است که حتی این موضوع باعث شده است که سن او بیشتر از سن واقعی‌ اش نشان داده شود. زمانی که مخاطبان او برای اولین بار متوجه می‌ شوند که حمید متولد ۱۳۷۲ است، بسیار متعجب می‌ شوند، چرا که با ریش چهره این خواننده بیشتر نشان داده می شود. حمید صفت بدون ریش و سبیل چهره بسیار متفاوتی دارد و زمانی که مردم عکس‌ های او را بدون ریش و سبیل مشاهده می کنند، باعث تعجب آن ها می شود. می توانید عکس های بدون ریش و هم چنین عکس های حمید صفت جدید را در اینترنت و شبکه های مجازی جستجو و مشاهده کنید.

حمید صفت و نهال سلطانی

نهال سلطانی یکی از مدل های مشهور و هم چنین یکی از چهره های معروف اینستاگرامی است که با حضورش در موزیک ویدیو حمید، به معروفیتش افزوده شد. مدت ها قبل، این خواننده از نهال دعوت می کند تا در یکی از موزیک ویدیو هایش حضور داشته باشد. هنگامی که این موزیک ویدیو منتشر شد، مخاطبان این موزیک ویدیو، شایعاتی مبنی بر این که این دو شخص مشهور با یکدیگر وارد رابطه شده‌ اند و دوست هستند به وجود آمد. البته بعد از مدتی نهال و حمید هر دوی آن ها بیان کردند که هیچ گونه رابطه ای بین آن ها وجود ندارد و فقط با یکدیگر در موزیک ویدیو همکاری داشته اند. می توانید این موزیک ویدیو را در اینترنت، آپارات و حتی یوتیوب مشاهده کنید.

حمید صفت در زندان

هنگامی که این خواننده سرشناس و مشهور ایرانی به دلیل قتل ناپدری اش بازداشت و روانه زندان شد، به شدت مورد توجه مردم قرار گرفت و مردم ایران تا مدت ها در مورد او صحبت می کردند. هم چنین باید افزود که عکس‌ های محدودی از حمید صفت در لباس زندان در شبکه های مجازی و اینتنرت منتشر شد.

ناپدری حمید صفت که بود؟

زمانی که ناپدری حمید، توسط او به طور غیرعمد کشته شد، نام او در اینترنت به بیشترین جستجو رسید. اما متاسفانه اطلاعات کاملی در مورد ناپدری او و هم چنین عکس ناپدری حمید در اینترنت و شبکه‌ های مجازی در دسترس نمی باشد. فقط گفته شده است که نام او هوشنگ بوده و حدود ۶۳ سال داشته است که توسط حمید به صورت غیرعمد کشته شده است.

زن حمید صفت چه کسی است؟

یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران و اکثر مردم روابط خوانندگان است که این موضوع شامل حمید صفت نیز می‌ باشد. البته برخی از صفحه‌ های مجازی تیتر هایی با عنوان حمید صفت و همسرش را در صفحه خود منتشر می‌ کنند که این موضوع فقط به دلیل این است که بازدید پیجشان را بالا ببرند. حمید صفت تا به اکنون ازدواج نکرده است و مجرد است. هم چنین او در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که فعلاً قصد ازدواج ندارد و می خواهد تمام تمرکزش را بر روی کار و حرفه اش بگذارد.

این خواننده هم اکنون کجاست؟

این خواننده هم اکنون کجاست؟

اکثر خوانندگان ایرانی بعد از این که به معروفیت رسیدند برای پیشرفت در حرفه خود از ایران مهاجرت کردند، اما حمید بعد از معروفیت هم چنان در کشور ایران ماند. البته با این که این خواننده در ایران است، اما به دلیل اتهام به قتل در زندان سپری می‌ کند. با این حال مدتی قبل خبر بی گناهی حمید منتشر شد و بیان کردند که قرار است به زودی از زندان آزاد شود.

درآمد این رپر چقدر است؟

حمید صفت مانند سایر رپران و خوانندگان دیگر از طریق انتشار و فروش آلبوم و هم چنین برگزاری کنسرت هایش در خارج از کشور و … درآمدزایی می‌ کند. البته باید افزود که حمید علاوه بر حرفه خوانندگی، بیزینس های دیگری نیز دارد که از طریق این بیزینس ها توانسته منبع درآمد خوبی برای خود به دست آورد. حمید یکی از رپران مشهور و ثروتمند ایرانی است.

حاشیه های حمید صفت

حاشیه های حمید صفت

حمید صفت یکی از رپران معروف ایرانی، در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که از این که برای خودش حاشیه درست کند متنفر است. اما با این حال برای تمام خوانندگان و رپران چه خواسته و یا چه ناخواسته حواشی به وجود می آید. از مهم ترین حواشی این خواننده که حتی باعث شد تا او روانه زندان شود، می‌ توان به قتل همسر مادرش اشاره کرد. برخی از منابع بیان کرده بودند که این خواننده به دلیل این که از مادرش دفاع کند، مجبور به این کار شده است. البته حمید تا به اکنون در مورد این صحبت‌ ها واکنشی نشان نداده است و تنها بیان کرده است من ناپدری ام را فقط هول دادم. از دیگر حواشی این خواننده می‌ توان به روابطش با دختران و دوستی هایش اشاره کرد که این موضوع برای مخاطبان او بسیار جذاب است و آن را دنبال می کنند.

سوالات متداول

حمید صفت کیست؟

حمیدرضا امیری صفت متولد ۱۳۷۲، یکی از رپران معروف و مشهور ایرانی است که به دلیل صدای منحصر به فرد و متن آهنگ هایش به سرعت به معروفیت رسیده است. مدتی است که به دلیل اتفاقاتی که برای حمید افتاده است، او به یکی از خوانندگان جنجالی تبدیل شده است.

دلیل این که این خواننده بازداشت شده است چیست؟

دلیل بازداشت شدن حمید قتل بوده است، مدت‌ ها قبل این خواننده به قتل ناپدری اش اعتراف کرده بود که باعث بازداشت شدنش شد.

این خواننده هم اکنون کجاست؟

این خواننده ساکن ایران است، اما به دلیل اعتراف به قتل بازداشت و روانه زندان شده است. البته بعضی از منابع بیان کرده اند که حمید بی گناه اعلام شده و قرار است که به زودی آزاد شود.

معروف ترین آهنگ های این خواننده چه نام دارند؟

از معروف ترین آهنگ های این خواننده می‌ توان به آهنگ هایی مانند: الو خدا، شاه کش، تودلی، عجایب‌ شهر، لامبورگینی، بخشش و قفس اشاره کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *