یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟ بیوگرافی و حواشی یاسین شاخ اینستاگرام

یاسین رفیع نژاد یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که تعداد زیادی دنبال کننده دارد. صفحه های شاخ های اینستاگرام امروزه از پر بازدیدکننده ترین صفحه ها در ایران هستند. جالب است بدانید که هر کدام از این افراد با اسامی خاص معروف شده اند و هر کدام با ترفندی به این محبوبیت رسیده اند. اکثرا آن ها با انتشار ویدئویی خلاقانه و یا کمی متفاوت تر توانسته اند تعداد زیادی دنبال کننده جذب کنند. اینفلوئنسرها می توانند بوسیله تعداد بالای دنبال کنندگانشان کسب درآمد کنند، در واقع هر چقدر تعداد این دنبال کنندگان یا فالوورها بیشتر باشند، درآمد بالاتری هم نصیب انها می شود .این افراد که اصولا سن های پایینی دارند توانسته به سرعت به یک اینفلوئنسر تبدیل شوند اما چون دارای استراتژی خاصی نیستند اغلب بعد از چندسال به فراموشی سپرده می شوند. در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم که یاسین رفیع نژاد کیست؟

یاسین شاخ اینستا

بیوگرافی یاسین رفیع نژاد

در این مقاله با زندگینامه یاسین رفیع نژاد، یک شاخ مجازی دیگر با شما هستیم. شاخ های مجازی امروزه در اینستاگرام بدون هیچ استعداد خاصی به آسانی می‌توانند معروف و مشهور شوند و به وسیله حواشی و جنجال هایی که برای خود به وجود می‌آورند در بین مردم بیشتر دیده می شود آنها هر چه فالوور و دنبال کننده بیشتری جذب کنند می توانند از طریق تبلیغات در اینستاگرام درآمد بیشتری به دست بیاورند یاسین رفیع نژاد در اینستاگرام کار تبلیغات و مدلینگی می‌کند و با مدلینگی برای برندهای معروف توانسته است در اینستاگرام معروف شود او در صفحه اینستاگرام خود هرروز زندگی لاکچری را برای مخاطبانش به اشتراک می‌گذارد. شاخ های اینستاگرامی معمولاً عمل های متعدد زیبایی را بر روی صورت خود انجام داده یاسین رفیع نژاد در مزون مورا در شهر رشت مدل می باشد. عمل های لازمی که یاسین برای صورت خود انجام داده است عمل بینی و زاویه سازی فک می باشد دنبال‌کنندگان یاسین رفیع نژاد را یکی از زیباترین مدل های ایرانی می نامند داشتن اندام زیبا و هیکلی یکی از ضروریات حرفه‌ای مدل می‌باشد یاسین‌ رفیع نژاد هر روزه تمرینات سنگین بدنسازی در باشگاه انجام می‌دهد تا هیکل خود را برای حرفه مدلینگ آماده کند. همچنین بر روی بدن خود چند خالکوبی نیز انجام داده است. سن یاسین رفیع نژاد زیاد نیست و متولد دهه ۸۰ است.

یاسین شاخ اینستا اهل کجاست ؟

یاسین رفیع نژاد یک مدلینگ معروف می باشد که توانست در اینستاگرام به شهرت و محبوبیت برسد. او هم اکنون مدل مزون مودا در رشت می باشد. علت اینکه صفحه اش در اینستاگرام بیشتر دیده می شود؛ جذابیت شخصی و حاشیه سازی این شاخ اینستاگرامی است. او زندگی لاکچری خود را هرروز برای دنبال کنندگانش به تصویر می کشد.

افراد معروف در اینستاگرام پس مدتی عمل های زیادی انجام می دهند و چهره خود را تغییر می دهند از جمله این افراد سحر تبر می باشد که پس از کمی شهرت چهره ای جدید برای خود ساخت و با این کار توانست دنبال کنندگانش را زیاد کند. یاسین همانند دیگر شاخ ها عمل های مختلفی را انجام داده که از جمله این عمل ها، عمل زاویه فک و عمل بینی می باشد. یاسین رفیع نژاد قبل از عمل چهره ای متفاوت داشت. اما چهره جدید او بسیار جذاب و زیبا شده است به طوری که بسیاری از دختران و دنبال کنندگانش او را به عنوان یکی از زیباترین مدل های پسر در ایران می شناسند. او همچنین رژیم غذایی خاص دارد و چندین سال است که در باشگاه تمرینات ورزشی انجام می دهد تا بتواند هیکل خود را بسازد. داشتن هیکل متناسب و خوش فرم از ضروریات یک مدلینگ معروف است، که یاسین توانسته با پشتکار و تمرینات هدفمند به این امتیاز برسد. همچنین بر بدن خود از جمله دست و پایش خالکوبی هایی انجام داده که در عکس هایش به وضوح دیده می شود. عکس قبل از عملش را در زیر برای شما خوانندگان عزیز قرار داده ایم.

یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟

اکثر شاخ های اینستاگرامی دارای سن پایینی می باشند و به سرعت به شهرت میرسند. یاسین جزو این گروه از شاخ ها می باشد. دنبال کننده گان قدیمی او را با چهره ای متفاوت از حال می شناسند. هیکلی لاغر اندام با صورتی نسبتا کشیده داشت اما با گذشت زمان تغییرات زیادی کرد. او همچینین برای فعالیت مدلینگ خود به استانبول ترکیه رفت، اما عمده فعالیتش در ایران است. البته یاسین به خوانندگی علاقه دارد.

یاسین رفیع نژاد و دوست دخترش

داشتن دوست دخترهای متعدد از حاشیه های جنجالی شاخ های اینستاگرام می باشد. یاسین نیز از این مسئله مستثنی نبوده است. البته نسبت به دیگر شاخ ها کمتر وارد حاشیه سازی با دوست دخترهایش شده است و در صفحه اصلی او هیچ گونه عکس یا فیلمی با دختر منتشر نشده است. در صفحه های فن پیج و یا غیر رسمی یاسین ویدئو و عکس هایی با دختران متفاوت دیده می شود که حاشیه های زیادی را برایش به دنبال داشته است. یاسین هم اکنون با دختری به اسم آیدا وارد رابطه شده است، اما این خبر فقط از طریق صفحه های غیر رسمی اش پخش شده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Yasin-Rafinejad-5-1.png است

یاسین رفیع نژاد و نفس زحمتکش

نفس زحمتکش نیز یکی از دوست دخترهای یاسین بود که او هم در حرفه مدیلینگ و تبلیغات مشغول به فعالیت است و یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد. رابطه این دو نفر چند سال به طول انجامید اما بیش از دو سال است، اعلام کردند که دیگر رابطه شان قطع شده است. نفس زحمتکش حدود یک سال پیش در صفحه اینستاگرام خود، دوست پسر جدیدش یعنی آرتا حسن زاده را معرفی کرده و عکس های دونفره و عاشقانه زیادی را به اشتراک گذاشته است. آرتا نیز عکس های دو نفره شان را در اینستاگرام منتشر کرده و گویا هر دو به دنبال یک رابطه جدی و ادامه دار هستند و واقعا عاشق یکدیگرند. اینکه نفس و یاسین مدت طولانی با یکدیگر دوست بودند و به صورت یک دفعه باهم قطع رابطه کردند ابهامات و حاشیه های زیادی را برای هر دو به دنبال داشت و به شهرت بیشترشان در اینستاگرام کمک کرد.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

صفحه اینستاگرام یاسین رفیع نژاد که در حال حاضر ۲۶۱k دنبال کننده دارد یکی از معروف ترین صفحه ها می باشد. البته فن پیج و پیج های غیررسمی زیادی برای یاسین ساخته شده است. اما در پیج اصلی خودش عکس های جدید و لاکچری اش و به تعداد محدود منتشر شده که در همه ی عکس ها به تنهایی دیده می شود و کپشن عکس ها بیشتر متن های انگیزشی هستند تا اطلاعات و زندگی شخصی اش!!! صفحه اینستاگرام مزون مودا که اسپانسر یاسین است حدود ۶۵k دنبال کننده دارد و شامل ویدئوهایی است که یاسین انواع لباس های این مزون را تبلیغ می کند. این مزون حتی خارج از ایران مشتری دارد.

یاسین رفیع نژاد و آیدا چه رابطه ای دارند؟

داشتن روابط متعدد و دوست دختر های مختلف به یکی از آسان ترین راه ها برای جلب توجه و ایجاد حاشیه تبدیل شده است. یاسین رفیع نژاد نیز در مدتی که در اینستاگرام معروف شده است، با دختران زیادی رابطه داشته است او این روابط را به طور مستقیم و رسمی در صفحه خود اعلام نمی‌کند. عکس هایی از آیدا صداقت و یاسین رفیع نژاد منتشر شده است که عکس ها را فن پیج های او منتشر کردند او مدتی قبل با دختری به اسم نیلوفر دوست بود.

یاسین رفیع نژاد قبل از عمل

یاسین رفیع نژاد قبل از عمل چه شکلی بوده است؟

عکس های شاخ های مجازی که شما در اینستاگرام می بینید عمل‌های زیبایی متعددی بر روی صورت خود انجام داده اند از جمله عمل تزریق لب، عمل زیبایی بینی و زاویه سازی فک. آنها معمولاً عکس های قبل از عمل خود را در اینستاگرام منتشر نمی‌کنند و همه عکس هایی که از آنها در فضای مجازی موجود است عکس های بعد از عمل زیبایی می باشد. متأسفانه بیشتر مخاطبان این شاخ های مجازی جوانان و نوجوانان هستند که سبک زندگی لاکچری شاخ های مجازی بر روی جوانان تأثیر زیادی می‌گذارد و سبب می‌شود آنها حسرت بخورند و به زندگی نا امید شوند. همچنین با دیدن صورت های عملی شاخ های مجازی فکر می‌کنند که آنها به طور طبیعی زیبا بودند و همین نیز سبب شده است که به سمت جراحی های زیبایی روی آورند. اگر عکس‌های قبل از مدل شدن یاسین رفیع نژاد را در اینستاگرام ببینید خواهید دید که او یک پسر لاغر اندام بوده است که فقط به وسیله ورزش بدنسازی و رژیم های سختی که گرفته است توانسته است به این هیکل دست پیدا کند تا بتواند به حرفه مدلینگی وارد شود. او به ورزش بدنسازی مشغول می باشد که توانسته است این هیکل زیبا را برای خود بسازد همین او را به یکی از خوش اندام ترین و خوش چهره ترین مدل های اینستاگرامی تبدیل کرده است.

یاسین رفیع نژاد و نیلوفر چه رابطه ای دارند؟

یاسین رفیع نژاد یکی از معروفترین شاخ های مجازی در اینستاگرام می‌باشد که دنبال کنندگان زیادی در فضای مجازی دارد و به واسطه همین معروفیت و مدلینگ، توانسته است به کسب درآمد برسد و برای هر تبلیغ در پیج خود چند میلیون پول دریافت می کند. او معمولا با دختران زیادی دوست بوده است اما هیچگاه این روابط رسمی نبوده اند. تنها برای جلب توجه و ایجاد حواشی و بیشتر دیده شدن، با یکدیگر رابطه داشتند. یاسین در ابتدا با دختری به نام نیلوفر دوست بوده است که این دوستی را در اینستاگرام خود اعلام نکرده است نیلوفر دوست دختر یاسین رفیع نژاد مدتی با هم بودند و عکس های آنها در فن پیج او مشاهده شده است. اما بعد از مدتی از نیلوفر جدا شد و رابطه آنها به پایان رسید. سپس‌ یاسین با دختری به اسم آیدا صداقت دوست شد که کنار یکدیگر عکس های زیادی دارند. او اکنون همچنان با آیدا رابطه دارد و هنوز از یکدیگر جدا نشدند.

عکس های یاسین رفیع نژاد را کجا می توان پیدا کرد؟

عکس های یاسین رفیع نژاد را می‌توانید در صفحه اینستاگرام او مشاهده کنید، همچنین اگر شما جزو دنبال کنندگان او باشید می‌توانید هر روز دابسمش و کلیپ هایی طنزی که می‌سازد را ببینید و می‌توانید سبک زندگی لاکچری او و روزمرگی هایش را در اینستاگرام دنبال کنید. اینستاگرام امروزه به یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای کسب درآمد تبدیل شده است منتشر کردن ویدئو و کلیپ در اینستاگرام هیچ محدویت سنی خاصی ندارد و هر کس که بخواهد می‌تواند از اینستاگرام درآمد داشته باشد ولی، این شاخ های مجازی بدون داشتن هیچ استعداد خاصی، تنها با جلب توجه مخاطبان از قشر جوان توانستند به معروفیت برسند. او مدتی را با نفس زحمتکش دوست بود، آنها رابطه عاشقانه ای داشتند که مدتی پیش به طور ناگهانی اعلام کردند از هم جدا شدند، آنها هیچ توضیحی به مخاطبان خود درباره علت جدایی خود ندادند. تنها گفتند که دیگر یکدیگر را دوست ندارند. این قطع ارتباط عاشقانه آنها حاشیه های جنجالی را برایشان داشت. با سرچ یاسین رفیع نژاد ویکی پدیا می‌توانید بیوگرافی او را کامل مطالعه کنید.

عکس های یاسین رفیع نژاد

حاشیه های یاسین شاخ اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به دنیای بزرگی برای کسب درآمد تبدیل شده است. یاسین رفیع نژاد یک شاخ مجازی می‌باشد که اکنون در تهران ساکن است. او برای برند های معروف لباس تبلیغات انجام می‌دهد و مدل اختصاصی مزونی در رشت است. منتشر کردن عکس های لاکچری از زندگی اش همیشه برای او حواشی را ایجاد کرده است. او معمولا با ماشین های گران قیمت و ویلا های لاکچری عکس می‌گیرد. او ابتدا با دختری به اسم نیلوفر دوست بود، عکس های زیادی در کنار نیلوفر از او منتشر شده است. این در حالی بود که دنبال کنندگان یاسین، مرتب درباره رابطه او با نیلوفر از او سوال می‌کردند اما یاسین جوابی به آنها نمی‌داد. صفحه اینستاگرام یاسین اکنون ۲۶۱ هزار دنبال کننده دارد که زمانی که به معروفیت رسید بیشتر پست های خود را که قبلا در صفحه خود داشت پاک کرد. عکس هایی مثل، عکس های قبل عمل زیبایی اش یا قبل از حرفه مدلینگ را پاک کرد. دوباره پس از مدتی هر عکسی که با دوست دختران خود در صفحه اش داشت را پاک کرد و سپس هیچ عکسی که همراه دوست دخترش آیدا باشد را پست نمی‌کند. کپشن پست های او اکثرا انگیزشی است. اما شما می‌توانید در صفحه فن پیج های یاسین رفیع نژاد، عکس های قبل عمل زیبایی او و عکس او در کنار دوست دختر هایش، نیلوفر و یا آیدا را ببینید. یاسین سن زیادی ندارد و متولد دهه ۸۰ است. با این سن کم توانسته است حسابی در اینستاگرام معروف شود. او می‌گوید با تمرینات سنگین بدنسازی و رژیم توانسته است بدن خود را برای حرفه مدلینگ آماده کند.

درآمد یاسین چقدر است؟

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم، میزان درآمد شاخ های مجازی در اینستاگرام بسیار زیاد است. آنها تنها با هدف بیشتر دیده شدن در دنیای اینستاگرام، دست به کارهای عجیب و پر حاشیه ایی می‌زنند. آنها روابط خود را دور از چشم مخاطبان نگه می‌دارند تا مخاطبان کنجکاو آنها شوند و سپس با ایجاد حاشیه دنبال کنندگان بیشتری جذب می‌کنند. سپس با انجام تبلیغات و معرفی دیگر پیج ها در صفحه خود، درآمد بسیار زیادی دارند. اسپانسر کار های او مزون مودا در شهر رشت می باشد. مزون مودا در اینستاگرام است ۶۵ هزار دنبال کننده دارد. معمولا شاخ های مجازی بعد از معروف شدن دیگر به دنبال حاشیه سازی نمی روند، اما اگر حس کنند که فراموش شده اند، بلافاصله برای خود حاشیه و جنجالی ایجاد می‌کنند. دوست دختر یاسین هم اکنون آیدا می باشد، اما این خبر از فن پیج های او پخش شده است و خودش حرفی در این مورد نزده است.

یاسین رفیع نژاد مدل است؟

یاسین رفیع نژاد یکی از مدل های اینستاگرام می‌باشد. او از طریق مدلینگی در فضای مجازی معروف شده است و مدل مزونی در شهر رشت است که برند های لباس را برای این مزون تبلیغ می‌کند این شاخ های اینستاگرام به خاطر چهره و اندام زیبا توانسته است دختران زیادی را جذب خود و صفحه اینستاگرامش کند. در حال حاضر هیچ عکسی با دوست دختران خود در صفحه اش ندارد. اما قبل از معروفیت پست هایی از او در کنار دوست دخترش بوده است او بعد از معروفیت این پست ها از صفحه خود پاک کرده است و علتش را توضیح نداده است اگر شما دوست دارید این عکس ها را ببینید می‌توانید به سراغ فن پیج های وی بروید یا اینکه یک سرچ ساده در صفحات گوگل داشته باشید. او اکنون با آیدا صداقت دوست است اما هنوز هیچ خبر و عکسی از آنها در فضای مجازی وجود ندارد.

سوالات متداول

 1. آیا یاسین رفیع نژاد به جز نفس زحمتکش رابطه ای دیگر داشته است؟

  یاسین با دختران دیگری به اسم نیلوفر و آیدا رابطه داشته است اما در پیج شخصی خود هیچ گاه از آن ها حرفی نزده است.

 2. آیا یاسین به جز مدلینگ به فعالیت دیگری مشغول است؟

  خیر در حال حاضر او فقط در حرفه مدلینگ فعالیت دارد.

 3. آیا خبر مهاجرت او به آمریکا صحت دارد؟

  یاسین این خبر را یک شایعه می داند و می گوید فعلا قصد مهاجرت به هیچ کشوری را ندارد.

 4. چگونه یاسین توانسته به محبوبیت بالا در اینستاگرام برسد؟

  او نیز با گذاشتن عکس های لاکچری و دابسمش های مختلف توانست محبوب شود و بعد از آن از طریق وارد شدن به صنعت مدلینگ توانست شهرتش را افزایش دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *