بارش قاسمی دنسر معروف ایرانی در ترکیه + فیلم رقص جدید او

بارش قاسمی، از دنسر ها و سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد که به واسطه اینستاگرام معروف شده است. در این مقاله قصد داریم درباره جزئیات زندگی بارش قاسمی به شما اطلاعات جذابی را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات مفید و جالبی درباره این دنسر اینستاگرامی بهره مند شوید.

بارش قاسمی کیست؟

بارش قاسمی کیست؟

حتما تا به حال نام بارش قاسمی را شنیده اید. در این قسمت از مقاله می خواهیم این شخص را به شما معرفی کنیم. بارش، از دنسر های معروف جوان و پر طرفدار اینستاگرامی می باشد که همراه با خانواده اش در کشور آلمان زندگی می کند. او از سن بچگی به رقصیدن علاقه داشت و این استعدادش از همان زمان کشف شد. وی دارای ۱۷۰ سانتی متر قد می باشد و در مهر ماه به دنیا آمده است. همچنین بارش مربی کلاس رقص نیز می باشد.

همسر این دنسر ایرانی کیست؟

وی ازدواج نکرده و مجرد می باشد و همراه با خواهرش افسانه در کشور آلمان ساکن هستند. پدر و مادر بارش قاسمی از هم جدا شده اند و آن ها بیشتر همراه با پدر خود زندگی کرده اند.

عکس های جدید بارش قاسمی را در کجا ببینیم؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به نحوه دیدن عکس های بارش قاسمی، دنسر معروف اینستاگرام اشاره کنیم. او در پیج شخصی اینستای خود عکس های بسیاری را از خود منتشر می کند. شما می توانید برای دیدن عکس های بارش قاسمی، به پیج او در اینستاگرام مراجعه کنید. همچنین شما می توانید با جست و جو در اینترنت، تصاویر زیادی را از بارش مشاهده نمایید. بارش از افرادی است که در برنامه تلگرام نیز فعالیت می کند و در کانال شخصی اش هم تصاویری از خود منتشر می کند. شما می توانید در آن جا نیز عکس هایی از بارش قاسمی ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام بارش قاسمی چیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم آدرس پیج اینستاگرامی بارش قاسمی را به شما بدهیم. شما می توانید با جست و جوی عنوان بارش اورجینال، پیج او را پیدا کرده و در صورت تمایل بارش را فالو کنید. وی در پیج خود، کلیپ های زیادی از رقص هایش و تصاویر زیادی را از خود منتشر می کند. او تا کنون با انتشار ۲۷۹ پست، توانسته است ۶۲۶ کا، دنبال کننده را به خود جذب کند. در برخی مواقع، بارش با طرفداران خود در این فضا لایو های زیادی را برگزار می کند و به پرسش های آن ها پاسخ می دهد.

یوتیوب بارش قاسمی فعال است؟

شاید این سوال برایتان به وجود آمده باشد که آیا بارش قاسمی در فضای یوتیوب نیز فعالیت می کند؟ افراد معروف زیادی هستند که در فضا های مجازی مختلف مانند یوتیوب مشغول به فعالیت می باشند. یکی از این افراد بارش می باشد که علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می کند. او در این فضا، ویدئو های بسیاری از رقص هایش را منتشر می کند و همچنین میکس های زیادی از عکس هایش را بارگزاری می کند. در یوتیوب، به ازای هر تعداد لایک و بازدید کاربران از ویدئو های بارش، او مبلغی را از برنامه یوتیوب دریافت می کند.

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از کجاست؟

ممکن است گاهی این سوال ذهنتان را درگیر کند که درامد بلاگر های اینستاگرامی و دنسر هایی که در این فضا فعالیت می کنند، از کجا می باشد؟ دنسر هایی مانند بارش، با انتشار کلیپ هایی از رقص های خود، توجه افراد زیادی را به خود جذب می کند. او با افزایش تعداد دنبال کننده های خود و همچنین تبلیغات برند های مختلف بین المللی روی استوری هایش درآمد قابل توجهی را از آن خود می کند. همچنین بارش با برگزاری کلاس های عمومی و خصوصی رقص، مبلغ زیادی را از آن خود می کند. بارش قاسمی از افرادی است که در فضای یوتیوب نیز فعالیت گسترده ای دارد. او در یوتیوب با منتشر کردن کلیپ هایی از رقص خود توجه بازدید کنندگان را به خود جذب می کند. برنامه یوتیوب نیز به ازای بازدید ها و لایک های او مبلغی را به بارش می دهد.

بارش قاسمی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

در این بخش از مقاله می خواهیم به کشوری که بارش به آن مهاجرت کرده است اشاره کنیم. او به دلیل محدودیت هایی که در ایران بود و دوری از خانواده، در طی ۵ سال گذشته ایران را به مقصد آلمان ترک کرده است. بارش قاسمی در کشور آلمان و همراه با خواهرش افسانه زندگی می کند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از حاشیه هایی که بارش به وجود آورده است اشاره کنیم. شاید برایتان عجیب باشد ولی بارش قاسمی از افرادی است که تا کنون حواشی زیادی را در فضای مجازی نداشته است. تنها حاشیه او مربوط به ماجرای دستگیری اش و مهاجرت او به کشور آلمان بوده است. بارش، در زمانی که هشدار دستگیری به او داده شد، ترجیح داد که ایران را به مقصد آلمان ترک کند و به همراه خانواده اش در آن کشور مشغول به زندگی شود. مهاجرت این شخص، در فضای مجازی مدت ها دهان به دهان می چرخید.

آیا تا بحال مصاحبه ای با بارش قاسمی انجام شده است؟

سوالی که در این قسمت مطرح می باشد، این است که آیا تا کنون با بارش مصاحبه ای هم انجام گرفته است؟ پاسخ ما به شما این است که تا به حال گفت و گویی با بارش شکل نگرفته است. او به طور معمول در فضاهایی مانند اینستاگرام و لایو هایی که با طرفداران خود برپا می کند، به پرسش های آن ها پاسخ می دهد. گاهی نیز او در چالش هایی که با دوستان خود می گذارد به پرسش های کاربران خود پاسخ می دهد.

دوست پسر بارش قاسمی کیست؟

دوست پسر بارش قاسمی کیست؟

شاید به نظرتان کمی عجیب بیاید ولی بارش از معدود افرادی می باشد که با پسری در ارتباط نیست. او دوست پسری نداشته و تا کنون نیز عکسی از بارش با پسری منتشر نشده است. بارش مجرد است و دارای همسر نیز نمی باشد.

لایو های بارش قاسمی درباره چه موضوعاتی است؟

بارش، در فضای اینستاگرام لایو های بسیاری را با طرفداران خود برپا می کند. او در این لایو ها معمولا نکاتی را درباره رقص به طرفداران خود آموزش می دهد و در بیشتر لایو های خود لحظاتی را می رقصد. همچنین بارش در این لایو ها به پرسش های برخی از کاربران خود پاسخ می دهد و ارتباط صمیمانه ای را با آن ها برقرار می کند.

بارش دوست الناز قاسمی است؟

در طی سال های گذشته بسیاری از افراد بر این باور بودند که بارش قاسمی و الناز قاسمی با یک دیگر خواهر می باشند. آن ها این طور عنوان کردند که فقط تشابه فامیلی باهم دارند و هیچ رابطه خونی بین آن ها نیست. البته بارش و الناز از دوستان صمیمی و نزدیک یک دیگر می باشند ولی خواهر نیستند. بارش و الناز در بسیاری از لایو ها در کنار هم می باشند و همین موضوع نیز باعث شده بود که برخی گمان کنند آن ها خواهر هستند.

رقص بارش قاسمی را در کجا ببینیم؟

بارش در فضای اینستاگرام خود، کلیپ های بسیاری را از رقص های خود منتشر می کند. شما می توانید برای دیدن فیلم های رقص بارش قاسمی به پیج او در اینستا مراجعه کنید. همچنین او در یوتیوب و کانال تلگرامش، کلیپ هایی را از رقص خود منتشر کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در یوتیوب و تلگرام این کلیپ ها را مشاهده کنید.

دانلود تمام رقص های الناز قاسمی و بارش چگونه ممکن می شود؟

دانلود تمام رقص های الناز قاسمی و بارش چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید برای دانلود کلیپ های رقص بارش قاسمی، با یک جست و جوی ساده در اینترنت و سایت هایی مانند آپارات کلیپ های رقص بارش را پیدا کرده و دانلود کنید. همچنین با مراجعه به کانال تلگرامی بارش نیز می توانید فیلم های بسیاری را از رقص های بارش ببینید و در صورت تمایل آن ها را دانلود کنید.

کانال رقص الناز قاسمی و بارش در تلگرام چه نام دارد؟

بارش علاوه بر اینستاگرام و یوتیوب، در تلگرام نیز فعالیت می کند و دارای کانال است. نام کانال او بارش دنس می باشد که با یک جست و جوی ساده می توانید آن را پیدا کنید. بارش در این کانال، فیلم های رقص خود و عکس هایش را با طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

سوالات متداول

 1. بارش قاسمی در چه ماهی به دنیا آمده است؟

  او در مهر ماه و در کشور ایران متولد شده است.

 2. آیا بارش قاسمی و الناز قاسمی خواهر هستند؟

  بارش و الناز فقط تشابه فامیلی دارند و خواهر نیستند. البته آن ها از دوستان صمیمی و نزدیک یک دیگر هستند و در بیشتر لایو ها نیز در کنار هم می باشند.

 3. بارش قاسمی در چه کشوری زندگی می کند؟

  او به دلیل محدودیت هایی که در ایران داشت، طی ۵ سال گذشته به آلمان مهاجرت کرد.

 4. بارش در کدام یک از فضا های مجازی فعالیت دارد؟

  او در فضا هایی مانند اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب فعالیت می کند.

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *