بیوگرافی برونو رزنده کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل

برونو رزنده یکی از بازیکن های بسیار خوب و مطرح کشور برزیل است. در پاسخ به این سوال که برونو رزنده چند سال دارد باید بگوییم که این بازیکن متولد ۲ ژوئیه ۱۹۸۶ که با نام برونیو هم شناخته می‌ شود؛ بازیکن و کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل است.

برونو یکی از بهترین پاسورهای چند سال اخیر دنیا به شمار می ‌رود. پدر برونو رزنده هم والیبالیت است و او پسر برناردو رزنده سرمربی تیم ملی برزیل است. این بازیکن تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است.

 • اگر به شرط بندی والیبال علاقه مند هستید می تواند از این لینک برای سود های بالا اقدام کنید.
برونو رزنده کیست؟

برونو رزنده کیست؟

طبق مصاحبه برونو رزنده که کرده ایم باید بدانید که رزنده متولد ۲ ژوئیه ۱۹۸۶ که با نام برونیو هم شناخته می‌شود بازیکن و کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل است. برونو یکی از بهترین پاسورهای چند سال اخیر دنیا به شمار می‌ رود. او پسر برناردو رزنده سرمربی تیم ملی برزیل است. خانواده او در برزیل زندگی می کنند. در این مقاله به بیوگرافی رزنده می پردازیم.

آدرس پیج اینستاگرام برونو رزنده چیست؟

آدرس پیج این بازیکن توانا را می توانید از گوگل و سایت های مختلف پیدا کنید این بازیکن این روزها درگیر تمرینات جدید هستند و خیلی به اینستاگرام سر نمی زنند. البته برونو اینستا خود را باز گذاشته است تا طرفداران او خیلی راحت ایشان را دنبال کنند. یوتیوب رزنده فعال است. از آن جایی که خیلی در مورد رزنده و همسرش می پرسند باید گفت که ایشان هنوز ازدواج نکرده است.

عکس های برونو رزنده را در کجا ببینیم؟

عکس این بازیکن را می توانید در اینستاگرام و سایت های ورزشی ببینید و عکس ماشین برونو را در پیج ایشان به اشتراک گذاشته شده است. بیوگرافی رزنده را در این مقاله معرفی کردیم.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

Bruno Rezende یکی از بهترین بازیکن های تیم برزیل است که می توان گفت کاپیتان این تیم شده است. او الان هم بازی می کند و به گفته خودش می خواهد موفقیت های بیشتر داشته باشد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

Bruno Rezende درآمد خوبی دارد و علاوه بر اینکه بازیکن تیم برزیل است به خاطر کاپیتان بودنش یک مبلغی را جداگانه به او می دهند.

برونو رزنده در کدام تیم است؟

این بازیکن تا الان در چند تیم مختلف بازی کرده است که اما الان این بازیکن و کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل است. مشخصات این بازیکن اگر خواسته باشیم بگویم قد رزنده ۱۹۰ است و سن رزنده ۳۵ سال دارد.

سوالات متداول

 1. آیا برونو رزنده دوست دارد در تیم ملی ایران بازی کند؟

  به گفته بعضی از رسانه ها به برونو پیشنهاد شده است اما ایشان هنوز قبول نکرده اند.

 2. آیا دوست دختر برونو رزنده چهره معرفی است؟

  دوست دختر برونو یکی از مدلینگ های کشور برزیل است و رابطه خیلی خوبی با هم دارند.

 3. چرا این بازیکن تا کنون ازدواج نکرده است؟

  برونو گفته است که هنوز شرایط ازدواج را ندارد و فعلاً دوست دارد از زندگی مجردی خود لذت ببرد.

 4. علایق این بازیکن چه چیزهایی است؟

  برونو به شنا و موسیقی و غذاهای فست فودی علاقه بسیار زیادی دارد.

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *