بیوگرافی پوریا فیاضی و همسرش + دلیل جدایی آن ها

پوریا فیاضییکی از والیبالیست های ایرانی است که با نام شناسنامه‌ ای بابک فیاضی متولد ۲۲ دی ۱۳۷۱ می باشد. سن فیاضی ۲۹ سال می باشد و در هشترود متولد شده است، ایشان یکی از بازیکنان سابق تیم ملی والیبال ایران بود.

فیاضی یکی از پدیده‌ های والیبال ایران در دهه ۹۰ بود و در لیگ بسکتبال ایران در تیم سایپا بازی ‌های خیلی خوبی را به نمایش گذاشت و در مسابقات آسیایی و جام جهانی ۲۰۱۱ از ستارگان تیم ملی والیبال مردان ایران بود و در مقابل صربستان به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد و در مقابل لهستان هم از بهترین‌ های بازیکنان بود. فیاضی در مسابقات جوانان جهان ایتالیا به همراه امیر غفور، فرهاد سال افزون و سعید شیرود بهترین ‌های تیم ملی جوانان ایران بودند. این بازیکن به تازگی به ویچنزای ایتالیا انتقال یافته ‌است. او در ۱۴۰۰/۴/۱۶ از بازی های ملی خداحافظی کرد .

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی کیست؟

طبق مصاحبه فیاضی داشته ایم یکی از بازیکن های والیبال است که حتماً می پرسید که فیاضی چند سال دارد ایشان ۲۹ سال سن دارند. قد فیاضی ۱۹۸ متر می باشد. در بیشتر سایت ها در مورد دلیل جدایی این بازیکن از همسرش و جدایی مهتا محمدی و پوریا فیاضی را پرسیده اند این زوج از هم جدا نشده اند و در کنار هم زندگی خوبی دارند. در اینجا به بیوگرافی پوریا فیاضی می پردازیم.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

آدرس اینستاگرام پوریا فیاضی را می توانید در گوگل پیدا کنید و می توان گفت که ایشان رابطه خیلی خوبی با اینستاگرام دارند و عروسی فیاضی را می توانید در پیج ایشان ببینید و پوریا فیاضی اینستا خود را برای طرفدارانش باز گذاشته است و همچنین یوتیوب او فعال است.

عکس های پوریا فیاضی را در کجا ببینیم؟

عکس های این بازیکن خوب و فیاضی و همسرش را می توانید در اینستاگرام و سایت های مختلف ورزشی تماشا کنید و عکس های فیاضی در خندوانه را می توانید در سایت ها ببینید و همچنین عکس ماشین فیاضی را در اینستاگرام ایشان گذاشته شده است شما می توانید پیج ایشان را دنبال کنید و عکس های او را ببینید. بیشتر کاربران عکس خالکوبی پوریا فیاضی را خواسته اند ولی باید بدانید که ایشان هیچ خالکوبی ندارند.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن خوب امسال به یکی از تیم های ایتالیا دعوت شده است و از بازی های ملی خداحافظی کرده است و الان در آنجا بازی می کند. اگر هم دوست داشته باشید می توانید بیوگرافی مسعود فیاضی را در سایت ایشان بخوانید.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد خیلی خوبی دارد و الان هم که در یکی از باشگاه های ایتالیا کار می کند قطعاً درآمد خود را بیشتر کرده است .

پوریا فیاضی در کدام تیم است؟

این بازیکن به تازگی به ویچنزای ایتالیا انتقال یافته‌است . او در ۱۴۰۰/۴/۱۶ از بازی های ملی خداحافظی کرد و الان در ایتالیا است.

سوالات متداول

 1. آیا واقعا پوریا فیاضی از همسر خود جدا شده است؟

  فیاضی از همسر خود جدا نشده است و در کنار هم زندگی خوبی دارند.

 2. آیا فیاضی فرزند دارد؟

  فیاضی دارای یک فرزند به نام جانان می باشد.

 3. چرا فیاضی از ایران رفت؟

  فیاضی در یکی از تیم های ایتالیا شروع به بازی کرده است.

 4. آیا همسر پوریا فیاضی هم والیبالی است؟

  همسر فیاضی بازیکن والیبال است و بسیار حرفه ای بازی می کند.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..


منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *