تیم خانه بسکتبال خوزستان در لیگ بسکتبال + لیست بازیکن ها و اخبار تیم

خانه بسکتبال خوزستان از جمله تیم های بسیار قدرتمند و نایب قهرمان در رقابت های لیگ بسکتبال ایران می باشد. این تیم با بازیکنان بسیار خوبش، که بسیاری از آن ها به اردو تیم ملی بسکتبال ایران دعوت شده اند، عملکرد های بسیار خوبی از خودش در بازی ها نشان داده است.

بازیکنان معروف ایرانی در خانه بسکتبال خوزستان چه افرادی می باشند؟

بازیکنان معروف ایرانی در خانه بسکتبال خوزستان چه افرادی می باشند؟

به مانند اکثر تیم های لیگ برتر بسکتبال ایران، تیم خانه بسکتبال خوزستان نیز متشکل از بازیکنان ایرانی و خارجی است. تعداد بازیکنان ایرانی نسبت به غیر ایرانی بسیار بیش تر است و بسیاری از آن ها از جمله چهره های معروف بسکتبال تیم ملی می باشند.

رسول مظفری وانانی

این بازیکن در پست شوتیگ گارد بازی می کند. او تا به امروز امتیاز های فراوانی را با گلزنی های درخشانش برای این تیم به ارمغان آورده است.

آرش ثابتی اقدم

این بازیکن در سمت اسمال فوروارد بازی می کند ولی او را در بازی ها در تمام قسمت های زمین خواهید دید. او یکی از فعال ترین بازیکنان تیم خوزستان می باشد.

ابوالفضل قادریان

این بازیکن نقش سنتر را ایقا می کند. منجی در گذشته در باشگاه های دیگر استان خوزستان نیز بازی کرده است و آموزش های لازم را فرا گرفته است.

آرین عسگر نژاد

عسکر نژاد از بازیکنان خوب و کلیدی این تیم است. او در بازی ها عملکرد بسیار خوب و با انسجامی از خود نشان داده است و به اردو تیم ملی نیز دعوت شده است.

شاهرخ نجفی

نجفی در تیم های زیادی بازی کرده است که یکی از آن ها همین باشگاه است. او با تجربه های خوبی که از هر بازی به دست می آورد سعی در پیشرفت زیادی در کارش دارد.

برنامه بازی های خانه بسکتبال خوزستان را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار بسکتبال ایران را می توانید از پیج های اینستاگرامی و کانال های ورزشی در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی دنبال کنید. پخش زنده این رقابت ها در شبکه های ورزشی در تلویزیون و رادیو منتشر می شوند. شما با دانستن زمان دقیق شروع لیگ بسکتبال ایران و شروع هر مسابقه به راحتی می توانید از نتیجه بازی ها اطلاع پیدا کنید.

کدام بازیکنان امسال از خانه بسکتبال خوزستان جدا شدند؟

تنها اتفاق و تغییر مثبت در روند این تیم را می توان تغییر سرمربی آن بیان کرد. در این فصل هیچ یک از بازیکنان این تیم جدا نشدند و تنها حماد ثامری سر مربیگری این تیم را پذیرفت. با مشاهده و دقت در اسامی بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان ۱۴۰۰ و اسامی بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان ۹۹ به خوبی متوجه خواهید شد که هیچ بازیکنی از این تیم نرفته است و تنها این تیم برای فصل آتی اقدام به خرید چند بازیکن خارجی کرده است.

کدام بازیکنان خارجی در خانه بسکتبال خوزستان بازی می کنند؟

در ترکیب این تیم، بازیکنان خارجی نیز در کنار بازیکنان ایرانی دیده می شوند. حضور بازیکنان خارجی به ثمر بخشی هر چه بیش تر تیم و وجود تاکتیک های اروپایی و غربی در باشگاه های داخلی کمک زیادی می کند.

رابرت والی

یکی از بازیکنان آمریکایی در این تیم است. او در تیم های دیگری مانند تیم پتروشیمی بند امام خمینی نیز بازی کرده است.

کرل وسون

یکی دیگر از بازیکنان آمریکایی خوزستان این چهره است. او در پست فوروارد بازی می کند و تا به امروز به انجسام این باشگاه کمک های زیادی کرده است.

کریستوفر ویر

یکی دیگر از بازیکنان اهل کشور آمریکا ویر می باشد. او از همان روز ورودش در تمرین ها به طور جدی حاضر شد و تا به حال عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داده است.

آنتونی جنیوری

این بازیکن ۲۸ ساله از انتخاب های جدید این تیم است. جنیوری اهل آمریکا است و در پست های شماره ۳ و ۴ بازی کرده است.

دارینگتون هابسون

این بازیکن پس از توافق های نسبتا طولانی که با فدراسیون بسکتبال کشورمان انجام شد به تیم خوزستان پیوست. او قبلا در تیم های کشور هایی مانند هلند و آرژانتین نیز بازی کرده بود.

خانه بسکتبال خوزستان در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

خانه بسکتبال خوزستان در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

در رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران، این تیم توانسته است عملکرد های بسیار درخشانی از خود نشان دهد. در فصل گذشته، که در آبان ماه امسال برگزار شد، این تیم تا کسب مقام نیمه نهایی پیش رفت اما نتوانست بر قهرمان این دوره غلبه کند.

تیم خانه بسکتبال خوزستان چند عنوان قهرمانی دارد؟

این تیم با سه دوره قهرمانی، جز پر افتخار ترین باشگاه های لیگ بسکتبال ایران است. پیش بینی می شود این باشگاه و تیم بسکتبال مهرام از جمله رقیبان اصلی و مدعیان فصل آتی رقابت ها باشند.

باشگاه خانه بسکتبال خوزستان در جذب بازیکنان نوجوانان نیز فعالیت دارد؟

با دیدن عکس تیم خانه بسکتبال خوزستان می توانید به جوان بودن نیرو های این باشگاه پی ببرید. تمرینات تیم خانه بسکتبال خوزستان برای هر گروه سنی به طور جداگانه طراحی شده اند و به همین دلیل افراد با استعداد در هر سنی می توانند به این تیم بپیوندند. با جستجو تیم خانه بسکتبال خوزستان ویکی پدیا، متوجه خواهید شد که نوجوانان زیادی در تیم نوجوانان خانه بسکتبال خوزستان در حال آموزش دیدن تکنیکی برای حضورشان در تیم جوانان این باشگاه هستند.

سوالات متداول

 1. سرمربی این تیم چه کسی است؟

  در فصل جدید حماد ثامری سر مربی این تیم است.

 2. عملکرد این تیم در فصل گذشته رقابت ها چگونه بود؟

  در فصل گذشته، که در آبان ماه امسال برگزار شد، این تیم تا کسب مقام نیمه نهایی پیش رفت اما نتوانست بر قهرمان این دوره غلبه کند.

 3. تمرینات این باشگاه به چه صورت طراحی شده اند؟

  تمرینات تیم خانه بسکتبال خوزستان برای هر گروه سنی به طور جداگانه طراحی شده اند.

 4. نقش بازیکنان خارجی در ترکیب این باشگاه چیست؟

  حضور بازیکنان خارجی به ثمر بخشی هر چه بیش تر تیم و وجود تاکتیک های اروپایی و غربی در باشگاه های داخلی کمک زیادی می کند.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *