بیوگرافی میلاد عبادی پور و همسرش + تیم او در خارج از کشور

شاید تاکنون با مشاهده بازی والیبال این سوال برایتان به وجود آمده باشد که میلاد عبادی پور چند سال دارد؟ او متولد ۲۵ مهر ۱۳۷۲ در ارومیه است. یکی از والیبالیست های ایرانی باشگاه والیبال اسکرا بلچاتوف لهستان است. او در سال ۲۰۱۷ با عقد قراردادی یک‌ ساله از تیم بانک سرمایه به تیم اسکرا بلچاتوف پیوست. بدین ترتیب میلاد عبادی‌پور اولین بازیکن ایرانی نام گرفت که در لیگ لهستان بازی می‌کند. در این مقاله به بیوگرافی عبادی پور می پردازیم.

میلاد عبادی پور کیست؟

میلاد عبادی پور کیست؟

سن عبادی پور متولد ۲۵ مهر ۱۳۷۲ است در ارومیه است. والیبالیست تیم ملی است. قد میلاد عبادی پور۱۹۶ متر است و تحصیل کرده رشته تربیت بدنی واحد سماء از دانشگاه آزاد می باشد که در پست دریافت کننده قدرتی با ۱۹۶ سانتی متر قد و ۷۸ کیلوگرم وزن از ستون های لیگ والیبال ایران است. طبق مصاحبه با عبادی پور در مورد همسرش می توانیم بگویم عروسی عبادی پور و همسرش رویا بسیار با شکوه بوده است. عبادی پور و همسرش الان در تهران هستند. رویا محبوب همسر عبادی پور زندگی خیلی خوبی دارند و زمانی که این بازیکن ۲۳ سال داشت با هم ازدواج کردند. بیوگرافی عبادی پور را در اینجا به شما معرفی می کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام میلاد عبادی پور چیست؟

آدرس پیج این بازیکن توانا و اینستاگرام رویا همسر عبادی پور را می توانید از گوگل و سایت های مختلف پیدا کنید این بازیکن این روزها درگیر تمرینات جدید هستند و خیلی به اینستاگرام سر نمی زنند. البته عبادی پور اینستا خود را باز گذاشته است تا طرفداران او خیلی راحت ایشان را دنبال کنند. یوتیوب عبادی پور فعال است. البته خیلی در مورد عبادی پور و همسرش می پرسند ایشان چند سال پیش ازدواج کرده است. عکس های میلاد عبادی پور در خندوانه را می توانید در پیج خندوانه تماشا کنید و شماره تلفن عبادی پور را می توانید از اینستاگرام او پیدا کنید.

عکس های میلاد عبادی پور را در کجا ببینیم؟

عکس عبادی پور را می توانید در اینستاگرام و سایت های ورزشی ببینید و عکس ماشین عبادی پور را در پیج ایشان به اشتراک گذاشته شده است. بیوگرافی عبادی پور والیبالیست ایرانی را در این مقاله معرفی کردیم.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن خوب هنوز بازی می کند و تابعیت لهستانی میلاد عبادی پور یکی از کارهایی بود که به والیبال او کمک کرد و توانست برای بازی به آن کشور برود. جالب است بدانید که ماجرای خواستگاری از عبادی پور در بیشتر سایت ها منتشر شده است که این بازیکن همه را تکذیب کرده است.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این بازیکن خوب است و می توان گفت که درآمد او الان خیلی بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می کرده است. البته یک مدتی شایعه شده بود که این بازیکن دوپینگ کرده است که سایت ها جواب تست دوپینگ عبادی پور را نشان دادند که منفی بوده است.

میلاد عبادی پور در کدام تیم است؟

عبادی‌ پور اولین بازیکن ایرانی نام گرفت که در لیگ لهستان بازی می‌کند و تا الان خیلی افتخارات خوبی را از آن خود کرده اند. عبادی پور و میثم صالحی دوستان صمیمی هستند.

میلاد عبادی پور خواهرزاده سعید معروف است؟

ایشان با آقای معروف هیچ نسبتی ندارند و فقط همکار و دوستان صمیمی هستند و بعضی از سایت ها در مورد آن ها حاشیه درست کرده است.

سوالات متداول

 1. میلاد عبادی پور چه نوع تفریحاتی دارد؟

  عبادی پور گفته است فقط در زندگی خود والیبال را تفریح می داند و دوست دارد.

 2. آیا میلاد عبادی پور می خواهد از همسر خود جدا شود؟

  عبادی پور با همسر خود رابطه خوبی دارند و جدا نمی شوند.

 3. آیا عبادی پور فرزند دارد؟

  عبادی پور هنوز فرزندی ندارد.

 4. آیا خانواده عبادی پور ایران هستند؟

  خانواده عبادی پور در ایران زندگی می کنند.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *