بیوگرافی نیلی افشار و عکس های نیلی لب استخر

نیلی افشار همیشه سر منشا بوجود آمدن جنجال های تازه در فضای مجازی است. او که به تازگی اعلام کرده است که دیگر نمی تواند خیانت های همسرش سابقش پویان مختاری را تحمل کند و طاقت دو رنگی های او را ندارد، حرف و حدیث های جدیدی در مورد او شنیده می شود که توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب کرده است. او پس از مدتی کوتاهی که از دعوایش با پویان می گذرد، گفته شده که با یکی از خوانندگان مشهور رابطه برقرار کرده است.

هر چند که امکان دارد این خبرها شایعه ای بیش نباشد اما همه کاربران منتظر بمب خبری سال جدید میلادی می باشند که بیشتر حول نام این سلبریتی می چرخد. در ادامه این مقاله به برخی از این حاشیه ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

نیلی افشار کیست

نیلی افشار کیست

او یکی از شاخ های اینستاگرام است که البته حرفه اصلی او رقص می باشد. او در ابتدا به عنوان یک رقاصه فعالیت می کرد و گفته می شود که در سال ۱۳۷۳ در شهر کرج به دنیا آمده است. البته در این مورد حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که برخی ها می گویند که او نمی تواند در حال حاضر ۲۸ ساله باشد. همان طور که از چهره او معلوم است او تا به حال با اینکه عمل های زیبایی زیادی را انجام داده است،  چهره اش بالای ۳۲ سال سن را نشان می دهد. اما برخی از طرفدارانش این تاریخ را درست می دانند و از او حمایت می کنند. نیلی در شهر کرج بود که با پویان آشنا شد. آن ها به ترکیه رفتند و در سال ۹۷ با هم ازدواج کردند. آن ها تا به حال درگیری های لفظی زیادی را تجربه کرده اند که در این اواخر دوباره این درگیری اتفاق افتاده است که گفته می شود این بار جدی تر می باشد.

پویان مختاری و نیلی افشار

پویان مختاری و نیلی افشار

اما پویان مختاری یک اینفلوئنسری است که اصلیتش بختیاری است. او زمانی که یک کلیپ ۴۰ ثانیه ای را ضبط کرد و در فضای مجازی منتشر کرد، به شهرت رسید. از همان زمان به سمت خوانندگی رفت و به دلیل بسته بودن محیط داخل تصمیم گرفت تا به خارج از کشور مهاجرت کند. او در حال حاضر در کشور ترکیه مستقر است که گفته می شود به تازگی با سرمایه گذاری و خریدن خانه در کشور اسپانیا، تابعیت این کشور را هم گرفته است. این دو با هم بارها درگیری هایی را داشته اند که گفته می شود این بار نسبت به دفعات قبلی جدی تر است و حتی گفته می شود که نیلی دوست پسر جدیدی را برای خود انتخاب کرده است.

پویان مختاری و نیلی افشار

نیلی افشار قبل از عمل

اگر به دنبال این هستین که نیلی افشار بدون آرایش را ببینید، به شما توصیه می کنیم که هرگز خودتان را خسته نکنید. همان طور که می دانید افرادی که در زمینه مدلینگ و فعالیت در فضای مجازی کار می کنند، همیشه آرایش کرده می باشند. مخصوصا اگر آن ها خانم باشد و یکسره جلوی دوربین قرار بگیرد. آن ها حتی هزینه های گزافی را برای برطرف کردن کم و کاستی های صورت و ظاهر خود می دهند تا جلوی دوربین بهتر به نظر بیایند. گفته می شود که این سلبریتی چند دوز ژل به لب های خود تزریق کرده است تا از فرم عادی خود خارج شود و ظاهر او را سکسی تر کند.

همچنین علاوه بر آن، خط چشم خود را هم عمل کرده است و آن طور که در تصاویر او دیده می شود گوشه چشمان خود را مقداری کشیده است. یکی دیگر از عمل هایی که به چشم می آید، برداشتن غبغب می باشد که چهره او را بازتر کرده است. علاوه بر آن، پروتز سینه او نیز واضح و آشکار است و زمانی که تاپ می پوشد حتی این موضوع نمایان تر می شود. همچنین این سلبریتی عمل لیپوماتیک را هم انجام داده است و چربی های اضافه دور کمر خود را خارج و به باسن و دیگر اعضای خود تزریق کرده است.

نیلی افشار بچه دارد؟

زمانی که تازه به ترکیه سفر کرده بود، شایعاتی در مورد او وجود داشت که او یک ازدواج ناموفق داشته و یک فرزند هم از شوهر سابق خود داشته است که پس از اینکه به ترکیه مهاجرت کرده او را در بهزیستی گذاشته است. به این خاطر افرادی بودند که او را به خاطر آن مورد هجمه قرار دادند اما او هرگز در این مورد حرفی نزده است. اما موضوع دیگر این بود که از زمانی که با پویان آشنا شده است و با او ازدواج کرده است، سال ها می گذرد.

نیلی افشار و پویان مختاری اینستاگرام را مرکز فعالیت های خود برگزیده اند و بارها حرف بچه را به میان می کشانند و معلوم می شود که بچه دوست دارند. این دو در لایوهای اینستاگرامی بارها در این مورد صحبت کرده اند و مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

رقص نیلی افشار

رقص نیلی افشار

زمانی که در شهر کرج بود، تمام اوقات خود را در این زمینه می گذراند و همیشه در حال تمرین بود. به همین خاطر بدنی آماده و خوب داشت و سعی می کرد تا تکنیک های مختلف را یاد بگیرد. او در کلاس های آموزشی مختلفی شرکت می کرد و به همین دلیل پس از اینکه با پویان مختاری آشنا شد، به گروه او پیوست و مدیریت صحنه گردانی موزیک های او را برعهده گرفت.

او در کلیپ های زیادی در کنار پویان دیده می شد و به همین دلیل خیلی زود به شهرت رسید. در حال حاضر او نیز به طور شخصی کلیپ هایی می سازد که البته برخی از منتقدان او نیز بر این عقیده اند که او اصلا نمی تواند به خوبی برقصد و حرکات او ناموزون است و به ریتم آهنگ نمی خورد.

ماجرای آشنایی با پویان مختاری

از آنجایی که عمل های زیبایی چند سالی است که در بین افراد جامعه مد شده است، پویان تصمیم می گیرد که این کار را روی صورت خود انجام دهد و به همین منظور به کرج می رود. او به طور اتفاقی به مطبی می رود که نیلی در آن به عنوان منشی کار می کند. همان جا بود که نگاه هر دو به هم گره می خورد و دوستی آن ها آغاز می شود.

در ابتدا با هم قرارهایی را می گذارند و با هم بیرون می روند اما رفته رفته فعالیت های آن ها در کنار همدیگر افزایش یافته و پس از مدتی پویان تصمیم می گیرد تا به ترکیه برود. نیلی نیز نمی تواند این وضعیت را تحمل کند و به دنبال او به این کشور مهاجرت می کند.

جدایی نیلی افشار از پویان مختاری

جدایی نیلی افشار از پویان مختاری

چند ماه پیش زمانی که نیلی جلوی دوربین گریه می کرد و از دست کارهای همسرش ناله می کرد، توجه افراد زیادی را برانگیخت. همه فکر می کردند که این نیز فیلم است و او دارد برای اینکه طرفدار جذب کند، این کارها را انجام می دهد. حتی آن صحنه موجب شد تا امیر تتلو هم به طرفداری او بلند شود و درگیری لفظی با پویان داشته باشد. اما آن موضوع گذشت و همه چی آروم شد تا اینکه چندی پیش دوباره این مدل ایرانی جلوی دوربین ظاهر شد اما این دفعه با توپی پر تر به همسر خود تاخت و او را خیانتکار نامید. او دوباره در صدر خبرهای فضای مجازی قرار گرفت و موجب شد تا نگاه های زیادی را جلب کند. همه منتظر بودند تا واکنش پویان پس از آن را ببینند که دیری نگذشت که او نیز آب پاکی را روی دست نیلی ریخت و گفت که دیگر نمی تواند حضورش را تحمل کند.

با اینکه مدتی از این درگیری ها گذشته است، اما هنوز معلوم نیست که موضوع از چه قرار است و آیا این موضوع حقیقت دارد که آن ها واقعا از هم جدا شده اند ؟ حتی گفته می شود که نیلی افشار با یک سلبریتی خواننده دیگر دوست شده است که به شدت انتقاد او را در پی داشته است.

پیج اینستاگرام نیلی افشار

مانند تمام سلبریتی ها، نیلی افشار اینستا را به عنوان مرکز فعالیت های خود انتخاب کرده است. او نیز تمرکز اصلی خود را روی این شبکه گذاشته و سعی می کند تا با استراتژی های مدونی که دارد، بتواند سطح آن را ارتقاء دهد. او در حال حاضر در این صفحه بیش از دو میلیون صد فالور دارد که رقمی خیره کننده است.

همچنین او در این صفحه هنوز هم سایت شرط بندی حضرات بت که متعلق به پویان است که تبلیغ می کند و همین امر موجب شده تا درگیری لفظی او را دروغین بدانند. ناگفته نماید که او در این صفحه آدرس اکانت های خود در دیگر شبکه های اجتماعی را هم به اشتراک گذاشته است. شما می توانید با عضویت در این صفحه تصاویر و کلیپ های رقص این اینفلوئنسر را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام نیلی افشار

ثروت نیلی افشار چقدر است؟

شاید همه فکر کنند که این سلبریتی دارای ثروتی بی نهایت باشد اما بنا بر اطلاعات به دست آمده او از خود هیچ مال و ثروتی ندارد و این اشتباهی بوده است که تا به حال مرتکب شده است. گفته می شود که این سلبریتی هر چی دارد همه متعلق به پویان مختاری است و این نکته در لایو آخری که این خواننده منتشر کرده بود، به طور مشهود نمایان بود. او گفته بود که همه مال و اموال خود را از او می گیرد و شکایتی را علیه او تنظیم می کند و کاری می کند که نتواند حتی به دو کیلومتری اش نزدیک شود.

به همین خاطر بوده است که بارها نیلی حرف از طلاق زده است اما پس از مدتی بیخیال شده است و حالا فهمیده شده است که دلیل آن چه چیزی بوده است. اما این بار گفته می شود که تصمیم خود را گرفته است و بدون توجه به مال و منال او می خواهد که خود را خلاص کند و دیگر پایبند به عشق زورکی او نباشد.

نیلی افشار کرونا گرفته است؟

در روزهایی که ویروس کرونا تمام دنیا را فرا گرفته است، او در یک لایوی ظاهر می شود و در حالی که در بیمارستان است، صدای ناله او نیز شنیده می شود و می گوید که درد دارد. همه فکر می کنند که او کرونا گرفته و از آنجایی که سرفه می کند، وضعیت او وخیم شده است و به بیمارستان رفته است تا درمان شود.

این خبر مانند بمب در فضای مجازی صدا می دهد و موجب می شود تا نگاه های بسیاری به این طرف جلب شود. مخصوصا زمانی که افراد زیادی بر اثر این ویروس از دنیا رفته اند. اما او در این کلیپ می گوید که عمل کرده است و تازه از اتاق عمل بیرون آمده است ما نگفته است که به چه دلیلی این عمل را انجام داده است.

واکنش پویان به کلیپ نیلی افشار

واکنش پویان به کلیپ نیلی افشار

زمانی که نیلی افشار با عصبانیت تمام همه کارهای او را رو کرد و با کاربران در میان گذاشت، پویان نیز عصبانی شد و در حالی که جوش آورده بود در جلوی دوربین ظاهر شد  گفت که دیگر واقعا نمی تواند این بچه بازی های تو رو تحمل کنم. او تاکید کرد که کاری کردی که راه برگشتی وجود ندارد و به همین خاطر به وکیلم گفته ام که کار را یکسره کند و امروز و فردا خودت می فهمی که خودت چه آتیشی را شروع کرده ای.

او گفت که ازش شکایت کرده است و به زودی باید در دادگاه حاضر شود و پاسخ کارهایش را بدهد. احتمالا این شکایت به خاطر این است که مال و اموال خود را از این مدل بگیرد و از این طریق روی او فشار وارد نماید.

نیلی افشار و ریحانه پارسا

موضوع جالب دیگری که موجب توجه کاربران فضای مجازی شد، این بود که درست در همان روزی که نیلی افشار خواستار جدایی از همسرش شد، ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون از کشور خارج شد و به ترکیه آمد. تصاویر او در حالی منتشر شد که در پمپ بنزین در حال پر کردن باک ماشینش بود و حتی گفته می شود که در ترکیه با پویان هم ملاقاتی داشته و از قبل چنین برنامه ای را چیده است.

البته نیلی نیز این را رد نکرد که این بازیگر تاثیری در جدایی آن ها نداشت است. او گفت که ریحانه ۲۰ درصد مقصر است. این موضوع موجب شد تا نگاه های زیادی به طرف این ستاره باشد. حتی پویان نیز به این خبر واکنش نشان داد و گفت که نباید در مورد دیگران قضاوت کنیم.

نیلی افشار و آرمین 2afm

نیلی و آرمین ۲afm

اما یکی دیگر از حاشیه های جنجالی که به تازگی در فضای مجازی دست به دست می چرخد و گزارش هایی هم در مورد او وجود دارد، دوست پسر جدیدی نیلی افشار است. گفته می شود که این مدل به تازگی با آرمین زارعی که به آرمین ۲afm مشهور است وارد رابطه شده است و قصد دارد تا ادامه زندگی خود را در کنار او بگذراند. هر چند که این موضوع تنها در حد شایعه ای بیش نیست اما برخی ها این کار را بعید نمی دانند. اما بعد از اینکه نیلی افشار در مورد این موضوع شنید، واکنش تندی را نسبت به آن انجام داده است و گفته است که این حقیقت ندارد. همه منتظر واکنش آرمین و از همه مهمتر پویان مختاری هستند که ببینند چه عکس العملی انجام می دهند.

سایت شرط بندی نیلی افشار

سایت شرط بندی نیلی افشار

از زمانی که به ترکیه رفت و در کنار پویان کار می کرد، همیشه مطیع کارهای دوست پسرش بود. آن ها در کنار هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند و رفته رفته روی غلطک افتاده بودند. به همین دلیل تصمیم گرفتند تا سایتی را به نام حضرات راه اندازی کنند. این سایت مخصوص شرط بندی و پیش بینی بازی های ورزشی بود و می شود گفت که از نخستین افرادی پس از مونتیگو بود که به این راه زد. آن ها پس از مدتی درآمد خوبی را کسب کردند و در حال حاضر هم یکی از ثروتمندترین افرادی است که در این راه فعالیت می کنند.

البته پس جدایی نیلی و پویان از یک دیگر، این شخص اقدام به احداث سایت شرط بندی کرد. در حال حاضر نیلی افشار یک سایت شرط بندی با نام گاد بت را مدیریت می کند و در رقابت شدید با سایت شرط بندی حضرات بت می باشد.

لباس های نیلی

اما همان طور که می دانید، تمام مدل های جهان باید کلکسیونی از لباس داشته باشند تا در مواقع و صحنه های متفاوتی از آن ها استفاده کنند. برخی از شرکت های معروف هستند که تمام نیازهای مدل ها را برآورده می کنند و برای آن ها همه چی را می خرند. گفته می شود که این مدل ایرانی نیز یک کلکسیونی کامل از لباس های مارک دارد که هر از چند گاهی از آن ها در صحنه های مختلف استفاده می کند.

یوتیوب نیلی افشار

یوتیوب نیلی افشار

از آنجایی که این سلبریتی در زمینه رقص کار می کند و باید هر از چند گاهی از خود کلیپ هایی را ضبط نماید، تصمیم گرفته است که اکانتی را در شبکه ویدئویی یوتیوب راه اندازی کند و از این طریق نیز به درآمد برسد. همان طور که می دانید راه کسب درآمد در این شبکه اجتماعی متفاوت تر می باشد و باید کلیپ هایی را تولید کنیم که کپی برداری از برند یا شرکت خاصی نباشد. به همین دلیل است که برخی ها در این شبکه به مشکل می خورند و خیلی زود از آن خارج می شودند. برای دنبال کردن یوتیوب نیلی افشار می توانید از این لینک استفاده کنید.

تقصیر من بود نیلی

اما در مدتی که در کنار پویان همکاری کرد با نکات مختلفی آشنا شد و برخی مواقع او نیز در کنار همسرش ترانه می خواند. همچنین تصمیم گرفته بود که ترانه هایی را هم خود او به بازار منتشر کند که یکی از آن ها تقصیر من بود می باشد که توجهات زیادی را به طرف خود جلب کرد. ناگفته نماند که این موزیک در حال حاضر در بیشتر سایت هایی که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند، وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به آن ها آن را دانلود کرد ه و گوش کنید. این آهنگ با کیفیت های مختلفی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید کیفیت ۳۲۰ آن را دانلود کنید. همچنین برخی از سایت ها متن ترانه را هم در اختیار شما قرار می دهد.

کلاب هاوس نیلی افشار

کلاب هاوس یکی از شبکه‌ های اجتماعی می باشد که اخیراً سر و صدای زیادی به پا کرده است و سلبریتی های زیادی در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند و می خواهند که از این طریق با طرفدارانشان رابطه خوبی را برقرار کنند و تعداد فالوورانشان را افزایش دهند. اما نیلی افشار یکی از کسانی می باشد که علاقه چندانی به این شبکه اجتماعی ندارد و ممکن است خیلی کم به این شبکه اجتماعی سر بزند و در آن هیچ گونه فعالیتی را انجام ندهد. زیرا او همیشه فعالیت‌ هایش را در اینستاگرام انجام می‌ دهد و اصلاً مایل نیست که در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشد.

نیلی افشار و امیر تتلو

نیلی افشار و امیر تتلو چه رابطه ای دارند؟

در ادامه این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با نیلی افشار و امیر تتلو صحبت کنیم و بگوییم که رابطه آن ها چگونه شکل گرفت و چه حواشی هایی پشت سر آن ها به وجود آمد. پس همراه ما باشید تا با جزئیات زندگی نیلی افشار بیشتر آشنا شوید رابطه این دو این گونه شکل گرفت که امیر تتلو زمانی که در زندان بود پویان مختاری یعنی دوست پسر نیلی افشار به امیر‌ تتلو می خواست کمک کند تا از زندان بیرون بیاید و به ادامه فعالیت هایش برسد پس از اینکه امیر تتلو از زندان بیرون آمد با پویان مختاری رابطه‌ ای دوستانه را آغاز کرد. پس از مدتی از نیلی افشار خوشش آمد و به او پیشنهاد دوستی داد و می خواست که با او رابطه ای را آغاز کند که بعد از مدتی نیلی افشار این موضوع را به پویان مختاری گفت و رابطه آن ها از هم پاشید و این موضوعات را پویان مختاری در لایو و استوری ها برای طرفدارانشان بیان کردند.

آیا Nili با مونتیگو دوست است؟

مونتیگو یکی از خوانندگان ایرانی است که اخیراً حواشی هایی در رابطه با ان ها شنیده می‌ شود و مدتی قبل در شبکه‌ های اجتماعی اعلام کردند که نیلی افشار با مونتیگو رابطه دارد و می‌ خواهند رابطه ای را با هم آغاز کنند. پس از مدتی نیز این حواشی ها خوابید و مونتیگو گفت با شخص دیگری وارد رابطه شده است. هم چنین نیلی افشار نیز با پویان مختاری بود و پس از او گویا با آرمین ۲afm وارد رابطه بود و در حال حاضر نیز سینگل می باشد و در حال حاضر نیز هیچ رابطه ای با کسی ندارد.

دوست پسر جدید نیلی افشار کیست؟

 اخیرا رابطه نیلی افشار با پویان مختاری به هم خورده است و علت جدایی آن ها ریحانه‌ پارسا می باشد، زیرا ریحانه‌ پارسا نفر سوم این رابطه شده است و باعث شده که این رابطه از هم بپاشد پس از مدتی نیلی افشار استوری های عاشقانه می‌ گذاشت و مخاطب استوری هایی که می گذاشت را برای طرفدارانش فاش نمی کرد و می خواست این موضوع مخفی بماند.

اما بعد از مدتی یک آهنگ از آرمین ۲afm به اشتراک گذاشت در حالی که دستان او در دستش بود و آهنگ در تلویزیون پخش می‌ شد این استوری را در اینستاگرام را با همه به اشتراک گذاشت اما چهره او را نشان نداد که به گفته او با آرمین ۲afm وارد رابطه شده است و دوست پسر جدیدش آرمین ۲afm می‌ باشد و دیگر با پویان مختاری رابطه ندارد.

اما آرمین ۲afm در رابطه با این موضوع در پیجش صحبتی نکرد و در رابطه با این موضوع هیچ‌ گونه استوری و پستی در کنار نیلی افشار و خوشگذرانی های شبانه به اشتراک نگذاشت و مشخص نشد که آیا واقعا این دو در کنار هم هستند.

نیلی افشار و امیر تتلو

مصاحبه نیلی افشار چگونه بوده است؟

نیلی افشار یکی از شاخ اینستاگرام است که مصاحبه هایی زیادی با امین فردین انجام می‌ دهد و در تمامی لایو هایش امین‌ فردین را بالا می‌ آورد تا با او صحبت کند در این میان امین‌ فردین سوالات زیادی از او می کند که او به تمامی سوالات پاسخ می دهد و سعی دارد که از طریق این مصاحبه ها رابطه اش با طرفدارانش را بیشتر کند. یکی از سوالاتی که امین فردین از نیلی افشار کرده بود این بود که آیا حامله است یا خیر که در ادامه این سوال ها نیلی افشار به او پاسخ داد و گفت که من تا کنون حامله نبوده ام و حامله نمی باشم و این حرف ها همه حواشی هایی هستند که برای من درست می کنند.

 او در این مصاحبه ها هرگونه سوالی که از او بشود را پاسخ می دهد در برخی از سوال هایی که از او در این مصاحبه ها شده بود در رابطه با این بود که آیا با پویان مختاری کات کرده است و علت این جدایی چه بوده است که او در این لاین هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با این موضوع نداد و نخواست که مسائل مخفیانه بین خودش و پویان مختاری را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد و فقط گفت که ما کات کردیم و بهتر است که این رابطه دیگر ادامه نداشته باشد.

در این مصاحبه در رابطه با دوستان صمیمی او سوال هایی از او شده بود و گفته بود که دوستان صمیمی من صبا و سارن هستند و بسیار آن ها را دوست دارم و آن ها از نزدیک ترین کسانی هستند که در کنار من وجود دارند.

او در این مصاحبه‌ ها در ادامه صحبت هایش به همه گفت که هر جا که می‌ روم با سارن و صبا می روم و همیشه آن ها در کنار من هستند در این مصاحبه ها در رابطه با دعوای او با دنیا جهانبخت نیز سوال شده بود و می گفتند که چرا با او دعوا کرده ای. نلی در پاسخ به این سوال نیز گفت دنیا جهانبخت یکی از کسانی است که حالم از او در این زندگی به هم می خورد زیرا او می خواست با پویان مختاری که دوست پسر من است رابطه داشته باشد و خودش را به پویان مختاری وصل کند و رابطه من و پویان را به هم بزند. من این اجازه را به او ندادم و پویان مختاری این جریان را با من در میان گذاشت و این موضوع باعث شد که ما باهم دعوا کنیم و دیگر به دوستیمان خاتمه دهیم.

دابسمش های این اینستاگرامر در چه مورد است؟

یکی از کارهایی که شاخ های اینستاگرام انجام می دهند این است که دابسمش های زیادی می‌ سازند تا از این طریق بتوانند اشخاص زیادی را به پیجشان جذب کنند و تعداد فالوورانشان را بالا ببرند. او یکی از کسانی است که در این دابسمش ها همیشه می رقصد و همیشه سعی دارد آهنگ های شادی را برای ساخت این دابسمش ها انتخاب کند تا محتوایی شاد و بهتر را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

 از دیگر دابسمش هایی که به اشتراک می گذارد می توانیم به دابسمش هایی که در کنار صبا می‌ گیرد اشاره کنیم و در برخی از این دابسمش ها نیز ممکن است سارن نیز وجود داشته باشد و تمامی این دابسمش ها را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌ گذارد و از این طریق توانسته است به معروفیت زیادی نیز برسد. این دابسمش ها در اکسپلور اینستا نیز قرار بگیرند؛ زیرا رقص های بسیار جنجالی نیز با این دابسمش ها انجام می دهد اگر می خواهید دابسمش های نیلی افشار را ببینید می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید و در پیجش تمامی این دابسمش ها را ببینید.

آیا نیلی می تواند به ایران برگردد؟

آیا نیلی می تواند به ایران برگردد؟

در رابطه با این موضوع می توانیم بگوییم که برگشتن او به ایران خطرناک است زیرا ممکن است دولت ایران او را دستگیر کند و او دیگر نتواند به ترکیه باز گردد و در اینجا زندانی شود. زیرا اخیرا کسانی را که در شبکه‌ های اجتماعی سایت‌ های شرط‌ بندی راه‌ اندازی کرده‌ اند و تبلیغات این سایت ها را انجام می‌ دهند دستگیر می‌ کنند مانند میلاد‌ حاتمی که او نیز بابت این موضوع دستگیر شد. حواشی های زیادی در رابطه با او به وجود آمد نیلی افشار نیز از آنجایی که سایت شرط بندی راه اندازی کرده است برگشتن او به ایران خطرناک می باشد و ممکن است که او را دستگیر کنند.

خودکشی نیلی افشار حقیقت دارد؟

یکی از خبرهایی که اخیرا در رابطه با نیلی افشار شنیده می شد این بود که او جدیداً خودکشی کرده است و پس از اینکه رابطه‌اش با پویان مختاری به اتمام رسیده است این کار را انجام داده است و این موضوع باعث شده بود که حواشی های زیادی در رابطه با او به وجود بیاید. اما پس از مدتی که با پویان مختاری کات کرد فیلم هایی را به اشتراک می گذاشت که اصلاً حال نداشت و در بیمارستان نیز بستری بود و این موضوع باعث شد که بسیاری از کاربران بگویند که گویا خودکشی کرده است. این خبرها را نیلی افشار تکذیب کرد و گفت که در حال حاضر کمی بی حال هستم اما دست به خودکشی نزدم و از زندگی ام راضیم و کار به جایی نرسیده است که من بخواهم خودکشی را انجام دهم.

مبارزه نیلی افشار و نازنین همدانی

مبارزه نیلی افشار و نازنین همدانی

نازنین همدانی و نیلی افشار از چهره‌ های جنجالی اینستاگرام به شمار می‌ روند که با درگیری‌ های ساختگی و حاشیه‌ سازی توانسته اند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسند. حال ناگفته نماند که این دو چهره معروف مدت زمان نسبتاً طولانی با یکدیگر دوست بوده اند و حتی نیلی باعث و بانی دوستی نازنین با پدرام شده است. به طور کلی می توان این گونه بیان کرد که نازنین به واسطه نیلی به این میزان شهرت و معروفیت رسیده است.

البته ناگفته نماند با این حال همیشه فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی در پیرامون دوستی نیلی و نازنین مشاهده می‌ شده است. هم چنین مدتی قبل نازنین همدانی، نیلی افشار را به مبارزه دعوت کرد و به کری خواندن پرداخت که او را به راحتی در مبارزه شکست می دهد.

پس از مدتی که از دعوت نازنین گذشت، نیلی به این دعوت واکنش نشان داد و آن را قبول کرد. سپس این دو سلبریتی از طریق فضای مجازی به کری خواندن بر یکدیگر پرداختند و هر کدام از آن ها بیان می‌ کردند که دیگری را شکست می دهند.

در نهایت نیلی و نازنین در یک سالن مسابقات به دیدار هم رفتند و در این دیدار نیلی، نازنین را هول داد و او را پرتاب کرد که این ویدیو در اینستاگرام بسیار وایرال شد. البته طبق گفته‌ هایشان هنوز مبارزه اصلی آن ها شروع نشده است.

دوست پسر جدید نیلی افشار کیست؟

نیلی افشار دوست دختر سابق پویان مختاری یکی از شاخ‌ های مجازی و هم چنین مدیر سایت شرط بندی بوده است که رابطه بسیار طولانی با او داشته است. حال ناگفته نماند که در پیرامون رابطه نیلی و پویان فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شد و در نهایت آن ها به دلیل خیانت‌ های پی در پی پویان از یکدیگر جدا شدند.

حال خیلی از کاربران و طرفداران نیلی می‌ خواهند بدانند که آیا او وارد رابطه جدیدی شده است؟ یا این که در مورد دوست پسر جدید او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که طبق گفته‌ های نیلی، او در حال حاضر با شخصی در رابطه نمی‌ باشد و سینگل است.

با این حال خیلی از کاربران بر این باورند که نیلی در حال حاضر به صورت پنهانی با شخصی وارد رابطه شده است و سینگل نمی‌ باشد، اما تمایلی ندارد تا فعلاً رابطه خود را علنی کند. به هر حال همیشه حاشیه‌ هایی در پیرامون روابط شخصی نیلی مشاهده می‌ شود.

ماشین نیلی افشار چیست؟

این روزها شاهد خودرو های بسیار زیبایی در دنیا هستیم که برخی از این خودروها متعلق به شاخ های مجازی و مدیران سایت های شرط بندی هستند. البته این خودرو ها از قیمت بسیار بالایی هم برخوردارند.

حال بهتر است بدانید که نیلی افشار علاقه بسیار زیادی به ماشین‌ های گران قیمت و لوکس دارد. هم چنین او همیشه با انتشار تصاویر خود در کنار ماشین‌ های لوکسش، ثروت و زندگی مرفه‌ اش را شوآف می‌ کند. حال با این که این چهره معروف معمولاً برای پز دادن هر روز سوار یک خودروی لوکس می‌ شده است. اما از زمانی که به لندن مهاجرت کرده است، تصاویری از ماشین خود را در فضای مجازی منتشر نکرده است.

حال خیلی از کاربران فضای مجازی بر این باورند که نیلی هنوز ماشینی در لندن برای خود خریداری نکرده است و به همین دلیل به شوآف ماشین اش نمی‌ پردازد.

این اینستاگرامر باز هم با پویان مختاری در ارتباط است؟

این اینستاگرامر باز هم با پویان مختاری در ارتباط است؟

پویان مختاری و نیلی افشار با علنی کردن رابطه شخصی‌ شان در فضای مجازی و انتشار کلیپ‌ ها و تصاویر متعدد در کنار یکدیگر و حاشیه‌ سازی توانستند به شهرت بسیار زیادی برسند. حال بهتر است بدانید که خیلی از منابع بیان کردند که دوستی و آشنایی آن ها به زمانی برمی‌ گردد که نیلی و پویان هر دو ساکن ایران بودند و پس از آن با یکدیگر به ترکیه مهاجرت کردند.

البته ناگفته نماند زمانی که پویان تواناست به واسطه نیل به شهرت برسد و در کنار آن سایت شرط‌ بندی‌ اش را راه اندازی کرد و به ثروت هنگفتی رسید، خیانت‌ های خود را به نیلی افشار شروع کرد. خیانت‌ های پی در پی پویان باعث شد تا نیلی برای همیشه از او جدا شود.

پس از جدایی نیلی و پویان آن ها تا مدت زمان نسبتاً طولانی با یکدیگر هیچگونه رابطه‌ ای نداشتند و حتی از طریق فضای مجازی به یکدیگر تیکه می‌ انداختند.

اما پس از مدتی تصاویری از ریحانه پارسا و نیلی افشار در خانه پویان مختاری منتشر شد و به همین دلیل کاربران بیان کردند که آن ها دوباره با یکدیگر وارد رابطه شده اند. اما نیلی در یکی از استوری‌ های خود بیان کرد که تنها دوست پویان مختاری می‌ باشد و هیچگونه رابطه احساسی بین آن ها وجود ندارد.

البته به نظر می‌ رسد که در حال حاضر ارتباط دوستانه این دو چهره معروف نیز شکراب شده است. دلیل آن نیز این موضوع می باشد که نیلی مدتی قبل در یکی از ویدیوهای خود بیان کرد یکی از اشتباه‌ های بزرگش دوستی با پارتنر سابقش بوده است. هم چنین پویان هم در یکی از ویدیوهای خود بیان کرد برای این که دوباره به دام دوستی و عشق و عاشقی نیوفتد از لندن به دبی مهاجرت کرده است.

نام اصلی نیلی افشار چیست؟

این روزها مشاهده می‌ شود که خیلی از کاربران فضای مجازی و فعالان اینستاگرام که به شهرت و معروفیت زیادی رسیده‌ اند، لقب‌ های کوتاه و اسم‌ های مستعار را برای خود انتخاب کرده اند تا به این گونه در میان کاربران فضای مجازی بهتر شناخته شده و معروف شوند که این موضوع شامل نیلی افشار نیز بوده است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نام اصلی این شاخ مجازی نیلوفر صفری زاده چوکامی است. او فرزند اسماعیل اصالتا اهل چوکام، دهستانی به مرکزیت روستای اشکیک از توابع شهرستان خمام استان گیلان می باشد.

این موضوع را هم باید افزود زمانی که نیلوفر تصمیم گرفت تا در فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت خود را به صورت گسترده ای شروع کند، نام خود را مخفف و به جای فامیلی اصلی اش از افشار استفاده کرد.

در حال حاضر نیز او با نام مستعار نیلی افشار شناخته می‌ شود. جالب است که بدانید این روز ها کمتر کسی فامیلی اصلی او را می‌ داند و خیلی از کاربران فضای مجازی تصور می‌ کنند فامیلی اصلی او افشار است.

نیلی هم اکنون کجا زندگی می کند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر اکثر مدیران سایت شرط بندی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند ساکن ترکیه و شهر استانبول می‌باشند و در این کشور به فعالیت های خود می‌ پردازند که این موضوع شامل نیلی افشار هم بوده است.

البته ناگفته نماند پس از مدتی نیلی برای امنیت و پیشرفت در زندگی اش از ترکیه به لندن مهاجرت کرده است. او در حال حاضر ساکن لندن می‌ باشد و در لندن به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. این موضوع را هم باید افزود که او به همراه نیکیتا خواهر پویان مختاری زندگی می کند و همخانه اوست.

این فرد می تواند به ایران بازگردد؟

این فرد می تواند به ایران بازگردد؟

نیلی نمی‌ تواند به ایران بازگردد! در این باره بهتر است بدانید نیلی پس از این که به ترکیه مهاجرت کرد، با حاشیه سازی، ترویج بی‌ قید و بندی و علنی کردن روابط شخصی‌ اش سعی در شهرت و معروفیت داشت و پس از آن به گرداندن سایت شرط‌ بندی مشغول شد که تمام این مواردی که او انجام داده است در ایران جرم محسوب می‌ شوند. از این رو اگر نیلی به ایران بازگردد قطعاً دستگیر و روانه زندان خواهد شد.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود پس از این که برخی از مدیران سایت شرط بندی در ترکیه دستگیر شدند، نیلی برای حفظ امنیت خود از ترکیه مهاجرت کرد و در حال حاضر ساکن لندن می باشد.

تمرینات بدن سازی نیلی افشار

نیلی افشار علاقه بسیار زیادی به ورزش بدنسازی دارد. هم چنین طبق گفته‌ هایش او فرم بدنش را با ورزش و رعایت رژیم غذایی، خوب نگه داشته است. هم چنین او همیشه به مخاطبانش توصیه می‌ کند تا در طول روز ورزش کنند تا به این گونه بدنی خوش فرم و سالم داشته باشند.

نیلی افشار و فری ماه با هم وارد رابطه شده اند؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که نیلی افشار با فری ماه یکی از شخصیت‌ های معروف دنیای مجازی وارد رابطه شده‌ است در فضای مجازی منتشر شد. این اخبار جنجال زیادی را به وجود آورد و بسیار حاشیه ساز شد. اما نیلی در این باره بیان کرد که فری ماه فقط دوست صمیمی اوست و تمام اخباری که در مورد رابطه آن ها در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد.

لزبین شدن این اینستاگرامر حقیقت دارد؟

با توجه به این که مدتی است نیلی افشار از ال جی بی تی‌ ها و لزبین‌ ها طرفداری و حمایت می‌ کند. به همین دلیل اخباری در رابطه با این که او لزبین شده در فضای مجازی منتشر شده است. البته با این حال نیلی تا به اکنون به این حاشیه‌ ها واکنشی نشان نداده است.

سوالات متداول

 1. نیلی افشار با چه کسی رابطه برقرار کرده است؟

  گفته می شود که او با آرمین زارعی خواننده رپ مشهور وارد رابطه شده است که البته هنوز تایید نشده است.

 2. آیا نیلی افشار قبلا ازدواج کرده بود؟

  مشخص نیست که این واقعیت داشته باشد یا خیر اما خبرهایی در این باره وجود دارد.

 3. طلاق نیلی افشار از پویان مختاری جدی است؟

  بله این دو نفر از یک دیگر جدا شده اند.

 4. لزبین شدن نیلی افشار حقیقت دارد؟

  او یا یکی از دوستان خود که فری ماه نام دارد رابطه بسیار نزدیکی دارد و با توجه به حمایت او از لزبین ها به نظر می رسد او واقعا لزبین شده است.

۵/۵ – (۱ امتیاز)

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *