بیوگرافی جواد معنوی نژاد والیبالیست ملی پوش + حواشی او

محمد جواد معنوی‌ نژاد متولد ۶ آذر ۱۳۷۴ در اصفهان است و سن معنوی نژاد ۲۸ سال است و او هم اکنون عضو باشگاه استاده پویتوین پویتیرز فرانسه است. این بازیکن از ۱۰ بازیکن برتر والیبال ایرانی و عضو تیم ملی ایران است. او در یک خانواده ۴ نفره در شهررضا اصفهان متولد شد. بیشتر رسانه ها در مورد جواد معنوی نژاد و همسرش می خواهد بدانند که ایشان هنوز ازدواج نکرده اند.

 • با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ به بهترین سایت شرط بندی والیبال ایرانی هدایت خواهید شد.
جواد معنوی نژاد کیست؟

جواد معنوی نژاد کیست؟

مصاحبه معنوی نژاد یک خواهر دارد و پدرش کارمند و مادر خانه دار است، والیبال رو زیر نظر پدرش که از بازیکنان محلی بود شروع کرد و تا ۱۱ سالگی الگوی او پدرش بوده است و باید بدانید که از سال ۱۳۸۵ وقتی ۱۱ ساله شد زیر نظر سعید معزی و حسن افغان والیبال را حرفه ای یاد گرفت سپس مدتی در جوانان ذوب آهن اصفهان و بازی کرد و بعد از آن جدا شد و طبق سوالاتی که از این بازیکن پرسیده اند معنوی نژاد چند سال دارد ایشان ۲۸ سال سن دارد و قد جواد معنوی نژاد ۲ متر می باشد. در این مقاله در مورد به بیوگرافی معنوی نژاد می پردازیم.

آدرس پیج اینستاگرام جواد معنوی نژاد چیست؟

پیج ایشان را می توانید از گوگل و سایت های مختلف پیدا کنید و معنوی نژاد اینستا خود را برای طرفدارانش درست کرده اند که بتواند با آن ها در ارتباط باشد. همچنین یوتیوب معنوی نژاد فعال است.

عکس های جواد معنوی نژاد را در کجا ببینیم؟

عکس های این این بازیکن و عکس های ماشین معنوی نژاد را می توانید در گوگل تماشا کنید و اگر پیج شخصی ایشان را دارید که قطعاً از زندگی ایشان خبر دارید و باید بدانید که معنوی نژاد در خندوانه هنوز دعوت نشده است اما رامبد جوان این قول را داده است که ایشان را هرچه زودتر دعوت کند.

محمد جواد معنوی‌ نژاد در چه تیم هایی بازی کرده است؟

او ورزش والیبال را از سنین پائین آغاز کرد و در ابتدا بیشتر با پدرش تمرین می کرد. یکی از دلایل گرایش به ورزش والیبال در محمد جواد معنوی نژاد قد بلند او بود. او حدود ۱۱ سال سن داشت که تصمیم گرفت این ورزش را به صورت حرفه ای ادامه دهد. پس از آن تحت نظر مربیان برتر والیبال در ایران تمرینات خود را شروع کرد و کم کم به عنوان یک بازیکن رسمی در تیم های مختلفی بازی کرد. او که از لژیونرهای والیبال ایران محسوب می شود از ابتدای فعالیت رسمی اش تا به امروز در چند تیم به ترتیب زیر بازی کرده است.

تیم راه و ترابری اصفهان

اولین تیمی که این بازیکن به صورت رسمی به عنوان یک والیبالیست در آن حضور پیدا کرد، تیم راه و ترابری اصفهان بود. او در سال ۱۳۹۰ به عضویت این تیم درآمد و تا ۶ ماه در این تیم دسته یک ایران بازی کرد. محمد جواد معنوی نژاد آن زمان ۱۶ سال سن داشت. او در همان سال هم به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.

باشگاه بانک کشاورزی تهران

تیم بعدی این بازیکن در پست دریافت کننده، تیم بانک کشاورزی تهران بود. او به مدت دو سال در این باشگاه تهرانی که در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده بود، بازی کرد.

تیم پیکان تهران  

در سال ۱۳۹۲ بود که او به عنوان یک دریافت کننده قدرتی وارد این تیم پایتخت شد. او در این تیم پیراهن شماره ۹ را بر تن کرد و بسیار خوش درخشید. این بازیکن در فصل دوم حضورش در پیکان تهران با این تیم قهرمان لیگ برتر شد و اولین تجربه قهرمانی خود را هم کسب کرد.  

باشگاه ورونا ایتالیا

در سال ۱۳۹۶ و پس از درخشش در بازی با تیم های ملی آرژانتین و لهستان، او پیشنهادی از تیم ورونا در لیگ سری آ ایتالیا داشت. این بازیکن با قراردادی یک ساله برای بازی در این تیم راهی ایتالیا شد. او یک سال دیگر هم در همین تیم بازی کرد و در سال ۱۳۹۸ با وجود پیشنهاد از تیم های لهستانی و ترکیه به ایران برگشت. او در حال حاضر عضو تیم والیبال کاتانیا ایتالیا است.

تیم سایپا تهران

ستاره تیم ملی والیبال ایران پس از دو سال حضور در تیم ایتالیایی ورونا به عضویت تیم والیبال سایپا تهران درآمد. او در فصل حضورش در این تیم توانست مقام دومی لیگ برتر ایران را به همراه تیم سایپا کسب کند.  

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

معنوی نژاد در سال ۹۶ با قرارداد یک ساله به تیم ورونا در سری A ایتالیا پیوست بعد از درخشش هایی که داشت قراردادش تمدید شد و حالا یک بازیکن کلاس بالای لژیونر در والیبال است و نمی دانم که چرا سایت ها می گویند، که چرا معنوی نژاد بازی نمی کند، ایشان الان در حال بازی هستند و حتی بیشتر هم تمرین می کنند و سرویس های محمدجواد معنوی نژاد بسیار ماهرانه انجام می شود و معنوی نژاد المپیک را دوست دارد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این بازیکن به نوبه خودش خوب است و آخرین اخبار از معنوی نژاد که داریم با قراردادی که با باشگاه جدید بسته است قرارداد او بیشتر شده است اما همه شما دوست دارید که دلیل دعوت نشدن معنوی نژاد را بدانید ایشان گفته اند که یک مدتی نیاز به استراحت داشتم.

معنوی نژاد در کدام تیم است؟

او هم اکنون عضو باشگاه استاده پویتوین پویتیرز فرانسه است و پاسخ سوال معنوی نژاد کجاست را می توان گفت که ایشان الان در فرانسه هستند.

ماجرای مصدومیت محمد جواد معنوی‌ نژاد چیست؟

ماجرای مصدومیت محمد جواد معنوی‌ نژاد چیست؟

این بازیکن ملی پوش و ستاره تیم ملی والیبال ایران دچار پارگی رباط صلیبی شده است. او که به عنوان دریافت کننده در تیم والیبال کاتانیا بازی می کند در بازی مقابل تیم ورونا دچار مصدومیت در ناحیه زانو شد. پس از انجام ام آر آی بر روی زانوی این بازیکن مشخص شد که رباط صلیبی زانوی چپ او پاره شده است و باید پای خود را عمل کند.

متاسفانه این بازیکن به دلیل این آسیب دیدگی و عملی که در پیش دارد نمی تواند تا ۶ ماه در بازی های تیمش حضور داشته باشد. این احتمال نیز وجود دارد که او نتواند در بازی های تیم ملی در لیگ ملت ها که پیش روی تیم ملی والیبال ایران است، بازی کند.

نگاهی به زندگی محمد جواد معنوی نژاد و همسرش

این بازیکن به شدت از حاشیه دوری می کند و به جز در میان علاقه مندان و دنبال کنندگان این رشته ورزشی شهرت چندانی ندارد. شاید تنها چیزی که از او می دانید این باشد که محمد جواد معنوی نژاد در چه رشته ای فعالیت می کند. برای برخی از علاقه مندان به کشف زندگی خصوصی افراد مشهور ازدواج و هویت همسر این بازیکن مورد سوال است. باید گفت که این بازیکن والیبال که به عنوان لژیونر در ایتالیا حضور دارد، مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. عکس هایی که از او در کنار یک خانم منتشر می شود مربوط به او و خواهرش است.

محمد جواد معنوی نژاد اهل کجاست؟

محمد جواد معنوی نژاد اهل کجاست؟

او در ششم آذرماه سال ۱۳۷۴ در شهرستان گلپایگان استان اصفهان متولد شد. این بازیکن ملی پوش والبیال تا سن ۱۶ – ۱۷ سالگی در اصفهان زندگی می کرد و در تیم های باشگاهی این شهر بازی می کرد. تا اینکه برای حضور در تیم های پایتخت راهی تهران شد.

این والیبالیست چه دستاوردهایی در طول دوران بازی اش داشته است؟

محمد جواد معنوی نژاد بازیکن تیم ملی والیبال در زمان حضورش در تیم باشگاهی اش یعنی تیم پیکان تهران یک قهرمانی و دو نایب قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران را تجربه کرد. این مقام ها به ترتیب مربوط به سال های ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بود. از افتخارات و دستاوردهای فردی او می توان به کسب عنوان با ارزش‌ ترین بازیکن در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۱۴ اشاره کرد. در این سال تیم ملی ایران قهرمان این مسابقات شد.

او یکی از بازیکنان تاثیرگذار در تیم ملی ایران است و در بسیاری از موفقیت های تیم ملی ایران سهم زیادی داشته است. این بازیکن افتخارات زیر را در کارنامه بازی های ملی خود دارد:

 • دو مقام قهرمانی نوجوانان آسیا
 • یک مقام قهرمانی جوانان زیر ۲۳ سال
 • یک مقام قهرمانی امیدهای آسیا
 • یک مقام سوم در مسابقات بین قاره ای
 • یک قهرمانی در بازی های آسیایی
محمد جواد معنوی نژاد از تیم ملی خداحافظی کرده است؟

محمد جواد معنوی نژاد از تیم ملی خداحافظی کرده است؟

این بازیکن در مسابقات تیم ملی والیبال در چند دور قبلی از لیست تیم ملی خط خورد. او به این دلیل که همزمان قراردادی با تیم باشگاهی از کشور اندونزی بسته بود، توسط سرمربی تیم ملی کنار گذاشته شد. او از تیم ملی خداحافظی نکرده است و تنها بنابر نظر و صلاحدید سرمربی در بازی های ملی حضور نداشت. در حال حاضر محمد جواد معنوی نژاد مصدومیتی در ناحیه زانو چپ دارد که پس از عمل جراحی تا ۶ ماه نمی تواند بازی کند. باید دید آیا پس از گذراندن این دوران و در مسابقاتی که تیم ملی والیبال سال آینده در پیش دارد، این بازیکن دعوت خواهد شد یا خیردعوت نمی شود.

نظر دیگر والیبالیست های مطرح در خصوص محمد جواد معنوی نژاد

محمد شعبان خمسه مربی ایرانی والیبال پس از کنار گذاشتن محمد جواد معنوی نژاد والیبالیست تیم ملی از ترکیب تیم ملی در مورد نوع بازی این بازیکن اظهارنظراتی کرد. او گفت هیچ مربی بازیکن خوبش را کنار نمی گذارد، او اضافه کرد سبک بازی این بازیکن به تیم ملی نمی خورد.

آلکنو سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران هم در این مورد گفت : او بازیکن مستعد و با کیفیتی است و از طرفی بسیار با اخلاق است. هیچ مربی دشمن خودش نیست و بدون دلیل یک بازیکن خوب را کنار نمی گذارد.

سوالات متداول

 1. الگوهای ورزشی جواد معنوی نژاد چه کسانی است؟

  معنوی نژاد گفته است که کورک لهستان و میخائیلوف روس را خیلی دوست دارم و این افراد الگوی من در ورزش هستند.

 2. آیا جواد معنوی نژاد اهل حاشیه است؟

  به گفته معنوی نژاد از حاشیه به دورم و خیلی برای من حاشیه درست نمی کنند.

 3. آیا جواد معنوی نژاد با سعید معروف هم بازی بوده است؟

  معنوی نژاد گفته است که سعید معروف را جزء بهترین بازیکن ها می داند و خیلی چیزها از او یاد گرفته است.

 4. جواد معنوی نژاد از چه سنی والیبال را شروع کرده است؟

  معنوی نژاد از سن ۱۱ سالگی این ورزش را شروع کرده است.

۵/۵ – (۲ امتیاز)

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *