نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو که در ایران دستگیر شده است

اگر تمایل دارید تا در رابطه با نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو اطلاعات جالب و مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

نغمه مقصودلو کیست؟

نغمه مقصودلو کیست؟

این روزها خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با خانواده سلبریتی های مورد نظر خود نیز اطلاعات کاملی را به دست آورند. حال از آن جایی که امیر تتلو یکی از خوانندگان معروف و مدیر سایت تتل بت به شمار می‌ رود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل برخی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با اعضای خانواده او مانند نغمه خواهرش نیز بیشتر بدانند. حال در این قسمت قرار است به مرور بیوگرافی نغمه مقصودلو خواهر تتلو بپردازیم. نغمه یکی از هنرمندان رسمی کشورمان است، بهتر است که بدانید او در رشته هنرهای تجسمی تحصیل کرده است و هم چنین توانسته که تندیس غزال طلایی را در بخش هنر های تجسمی ششمین جشنواره بین‌ المللی فیلم سبز در رشته ویدیو آرت کسب کند.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل نغمه مقصودلو بغلم کن که یکی از آهنگ های معروف و سرشناس برادرش یعنی امیر تتلو است، را دابسمش کرد و آن را در شبکه های مجازی منتشر کرد که این موضوع باعث شد تا او بیشتر از قبل مورد توجه کاربران قرار گیرد. بعد از آن خیلی از افراد تمایل داشتند تا بیشتر در رابطه با خواهر تتلو یعنی نغمه بدانند، به همین دلیل تمایل داشتند تا به مشاهده نغمه مقصودلو ویکی پدیا بپردازند. البته در این باره باید بگوییم از آن جایی که منابع اطلاعاتی نغمه در اینترنت کم است، به همین دلیل هنوز برای او ویکی پدیا ساخته نشده است.

پیج اینستاگرام نغمه مقصودلو چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های محبوبی است که این روز ها اکثر مردم در آن فعالیت می‌ کنند. حال بهتر است که بدانید نغمه خواهر تتلو نیز در این شبکه فعالیت می کند. او با توجه به فعالیت هایی که در عرصه هنر انجام می‌ دهد و هم چنین به واسطه شهرت برادرش یعنی تتلو توانسته در اینستاگرام فالووران زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام وی را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام او را در قسمت سرچ اینستاگرام به انگلیسی جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که نغمه در اینستا بیش از ۹۴ کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که این روز ها نغمه مقصودلو اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و عکس های جالب و متفاوتی از خود و یا دوستان و یا اعضای خانواده اش را منتشر می کند که تمام پست های او با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال با دنبال کردن پیج او می توانید به مشاهده جدید ترین عکس های وی بپردازید و یا از اخبار جدید او مطلع شوید.

واکنش نغمه مقصودلو به دستگیری امیر تتلو چه بود؟

واکنش نغمه مقصودلو به دستگیری امیر تتلو چه بود؟

پس از این که امیر تتلو دستگیر و روانه زندان شد جنجال‌ ها و حاشیه‌ های بسیار زیادی به وجود آمد. هم چنین نغمه مقصودلو نیز به این دستگیری واکنش نشان داد و به حمایت از امیر تتلو پرداخت. این موضوع باعث شد تا برخی از افراد که با اعضای خانواده امیر تتلو خواننده ایرانی آشنایی ندارند کنجکاو شوند تا بدانند نغمه مقصودلو کیست! در این باره بهتر است بدانید نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو است که به دستگیری برادرش امیر تتلو واکنش نشان داده است. نغمه در این باره بیان کرده است که بسیار ناراحت و اندوهگین می‌ باشد و تمام کارهای لازم برای آزادی برادرش را انجام می‌ دهد.

هم چنین با توجه به این که نغمه یکی از اعضای خانواده امیر تتلو است و در حال حاضر فن‌ ها و طرفداران امیر تتلو از وضعیت او نگران هستند. به همین دلیل نغمه هر خبر جدیدی که در رابطه با برادرش می‌ شود را از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام با مخاطبان و طرفداران امیر تتلو به اشتراک می‌ گذارد. به همین دلیل این روزها خیلی از فن‌ ها و طرفداران تتلو پیج نغمه مقصودلو را دنبال می کنند تا به این گونه بتوانند از جدیدترین وضعیت خواننده مورد علاقه‌ شان مطلع شوند.

این موضوع را هم باید افزود که نغمه شایعاتی که در پیرامون دستگیری تتلو منتشر می‌ شود را هم از طریق صفحه شخصی اش تکذیب می‌ کند تا به این گونه هرج و مرجی در پیرامون دستگیری برادرش به وجود نیاید. او تا به اکنون بارها از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام از طرفداران امیر تتلو خواسته است تا برای امیر تتلو انرژی مثبت بفرستند و تتلو را در این راه یاری کنند تا هرچه سریع تر برادرش از زندان آزاد شود.

عکس نغمه مقصودلو

این روزها خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو بپردازند تا به این گونه در رابطه با خواهر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند، چرا که این روزها نغمه نیز در عرصه هنر فعالیت های گسترده انجام می‌ دهد و به شهرت نسبتاً خوبی نیز رسیده است. حال در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های او وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینستاگرام او مراجعه نمایید، می توانید عکس هایی از نغمه را در لوکیشن‌ های مختلف جستجو و مشاهده کنید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد خود را مانند عکس خواهرای تتلو و یا عکس نغمه خواهر تتلو را جستجو کنید، نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت. با جستجو اسم خواهر تتلو علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با او نیز بدست آورید.

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

تتلو یکی از خوانندگان پر حاشیه ای است که هر از گاهی برای خود حاشیه و جنجال های متعددی را به وجود می‌ آورد تا به این گونه نامش همیشه در بین مردم و رسانه‌ ها پررنگ شود. حال بهتر است که بدانید از آن جایی که نغمه خواهر تتلو است، به همین دلیل هر از گاهی برای او نیز حاشیه‌ هایی به وجود می‌ آید. حال از مهم ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای خواهر امیر تتلو به وجود آمده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: خبر مهاجرت او از ایران، درگیری هایی که با تتلو داشته است، خبر دستگیری او، روابط شخصی اش، فعالیت هایی که انجام می‌ دهد و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

شغل نغمه مقصودلو چیست؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می‌ آید، این است که شغل نغمه خواهر امیر تتلو چیست؟ در این باره باید بگوییم که او عکاس و هم چنین فیلمساز است و با توجه به فعالیت‌ هایی که در حرفه خود انجام می‌ دهد، توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

افشاگری جدید خواهر تتلو از رابطه سحر قریشی و برادرش

افشاگری جدید خواهر تتلو از رابطه سحر قریشی و برادرش

مدتی قبل نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو در مورد رابطه برادرش و سحر قریشی بازیگر سرشناس کشورمان به افشاگری پرداخت. در این باره بهتر است بدانید نغمه یک ویدیو در صفحه شخصی خود منتشر کرد. او در این ویدیو به صورت جزئی و کامل در مورد زندگی خصوصی برادرش و رابطه‌ ای که با سحر قریشی داشته است به صحبت پرداخت. پس از آن این افشاگری نقد و توضیحات متعددی را در میان کاربران اینستاگرام و طرفداران این دو چهره معروف در برداشته و توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی همچون یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید.

نسبت تتلو با نغمه مقصودلو چیست؟

از آن جایی که هر از گاهی عکس هایی از نغمه و تتلو در کنار یکدیگر و یا تیتر هایی از آن ها در شبکه های مجازی منتشر می‌ شود. به همین دلیل برای برخی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که نسبت تتلو با نغمه چیست؟ در این باره باید بگوییم که نغمه خواهر بزرگ تر تتلو است و بیان شده است که آن ها در حال حاضر رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. آن ها از طریق شبکه‌ های مجازی با یکدیگر در ارتباط هستند و هم چنین هر از گاهی نغمه برای دیدن برادرش به ترکیه سفر می‌ کند.

همسر این شخص کیست؟

خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با همسر نغمه اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره باید بگوییم که نغمه از آن دسته از افرادی است که زندگی شخصی اش را از حرفه خود جدا نگه داشته است و از آن جایی که در رابطه با همسرش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

آیا نغمه مقصودلو آهنگ خوانده است؟

برخی از افراد تمایل دارند تا به دانلود آهنگ نغمه مقصودلو بپردازند. البته بهتر است که بدانید نغمه به صورت رسمی تا به اکنون آهنگی را منتشر نکرده است، اما گاهی اوقات آوازخوانی های او در شبکه های مجازی منتشر می‌ شود.

واکنش امیر تتلو به خوانندگی خواهرش چه بود؟

واکنش امیر تتلو به خوانندگی خواهرش چه بود؟

تتلو دو خواهر به نام‌ های نغمه و نسیم دارد، حال بهتر است که بدانید نسیم خواهر تتلو تا به اکنون آهنگ هایی را به صورت رسمی منتشر کرده است، اما از نغمه فقط آوازخوانی هایی در شبکه های مجازی منتشر شده است. امیر تتلو در رابطه با خوانندگی خواهرانش بیان کرده است که به آن ها افتخار می‌ کند و دوست دارد تا در آینده به خوانندگان معروف و سرشناسی تبدیل شوند. حال اگر تمایل دارید تا برخی از آهنگ های نسیم خواهر تتلو را جستجو و دانلود کنید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های معتبر موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

آیا این شخص فرزند دارد؟

با توجه به عکس‌ هایی که نغمه از فرزندان خود در شبکه‌ های مجازی منتشر کرده است، به نظر می‌ رسد که او یک فرزند پسر دارد که می‌ توانید عکس‌ های آن ها را در صفحه اینستاگرام خواهر تتلو به راحتی جستجو و مشاهده نمایید.

نغمه مقصودلو چه فیلمی را کارگردانی کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، نغمه فیلمساز است و حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون یک فیلم کوتاه به نام شنل را نیز کارگردانی کرده است. حال بهتر است که بدانید فیلم کوتاه شنل به کارگردانی نغمه بعد از حضور در جشنواره فیلم تصویر سال، جشنواره (Cayenne) نیویورک و (Mumbai Cult) هند در چهارمین حضور جشنواره‌ ای خود به بیست و پنجمین دوره از جشنواره‌ (Canberra) استرالیا راه یافت. موضوع این فیلم در رابطه با پدر و دختری دست فروش است که در جاده‌ ها با چالش‌ های غیرقابل پیش بینی مواجه می‌ شوند. در نهایت این موضوع راهم باید افزود که نغمه کلاس های کارگردانی خود را نزد فرهادی گذرانده است.

نغمه مقصودلو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

با توجه به این که نغمه مقصودلو به واسطه برادر مشهورش امیر تتلو خواننده ایرانی توانسته به شهرت بسیار زیادی برسد. به همین دلیل این روزها خیلی از مردم کنجکاو هستند تا در رابطه با نغمه و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که نغمه در زمینه عکاسی و فیلمسازی تبحر دارد و مدتی قبل او در این زمینه در موسسه ای به نام تصویر سال مشغول به فعالیت شد. این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که او طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل آدرس موسسه‌ ای که در آن فعالیت می‌ کند را در بیوی اینستاگرام خود برای مخاطبانش قرار داده است.

البته ناگفته نماند که در مورد شغل‌ های دیگر نغمه اطلاعاتی در دسترس نمی‌ باشد. اما به نظر می‌ رسد که او در حال حاضر در زمینه عکاسی به صورت حرفه‌ ای و جدی مشغول به فعالیت است و در آتلیه هم کار می‌ کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید موسسه‌ ای که نغمه هم اکنون در آن فعالیت می‌ کند در حیطه به نمایش گذاشتن آثار افراد دیگر و هم چنین برگزاری جشنواره و مسابقات مختلف در زمینه هنرهای تجسمی می‌ باشد.

این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که برادر نغمه یعنی امیر تتلو در عرصه خوانندگی فعالیت می‌ کند. هم چنین مدتی قبل اخباری در رابطه با انتشار اولین آهنگ نغمه مقصودلو در فضای مجازی منتشر شد. به همین دلیل خیلی از افراد کنجکاو هستند تا بدانند که آیا نغمه در حرفه خوانندگی هم فعالیت می‌ کند؟ در این باره بهتر است بدانید که نغمه هیچ گونه فعالیتی در حرفه خوانندگی ندارد و تا به اکنون هیچگونه آهنگی هم منتشر نکرده است. او تنها در زمینه عکاسی و فیلمسازی مشغول به فعالیت است.

چرا خواهر تتلو ازدواج نکرده است؟

با توجه به این که نغمه مقصودلو تا به اکنون در صفحه اینستاگرام خود هیچگونه اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و خصوصی اش را با مخاطبان خود به اشتراک نگذاشته است. هم چنین همیشه زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است و در رابطه با جزئیات زندگی اش صحبتی نکرده است. به همین دلیل اطلاعات بسیار کمی تا به اکنون در مورد وضعیت تاهل و همسر این چهره معروف منتشر شده است.

حال با توجه به این که اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با زندگی شخصی خواهر امیر تتلو وجود ندارد. به همین دلیل گاهی اوقات حواشی و گمانه‌ زنی‌ های فراوانی در پیرامون زندگی شخصی نغمه مشاهده می‌ شود. به عنوان مثال خیلی از کاربران اینستاگرام و دنبال کنندگان نغمه بر این باورند که او سال‌ ها قبل ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل است. هم چنین برخی از منابع بیان کردند که خواهر تتلو نغمه صاحب یک فرزند پسر به نام پارسا هم می‌ باشد. اما با این حال عده ای دیگر از کاربران اینستاگرام و مخاطبان او بر این باورند که نغمه تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می‌ باشد.

حال با توجه به نظرات مختلفی که توسط کاربران اینستاگرام و برخی از منابع در مورد زندگی شخصی و وضعیت تاهل این چهره معروف منتشر شده است. به همین دلیل نمی‌ توان بیان کرد کدام صحبت‌ ها صحت دارد و کدام صحبت‌ ها شایعه است. به همین دلیل گاهی اوقات در زندگی شخصی این چهره معروف حاشیه هایی مشاهده می‌ شود. به هر حال بهتر است بدانید نغمه فردی بسیار پرتلاش و پرکار است که در حال حاضر بیشتر تمرکز خود را بر روی فعالیت در حرفه اش قرار داده است. هم چنین او تا به اکنون بارها بیان کرده است که از وضعیت زندگی فعلی اش راضی است و مشکلی ندارد.

نغمه مقصودلو کجا زندگی می کند؟

نغمه مقصودلو کجا زندگی می کند؟

گفتنی است که نغمه مقصودلو در ایران و در شهر تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که سال‌ ها قبل امیر تتلو به خارج از کشور مهاجرت کرد. به همین دلیل پس از آن شایعاتی در رابطه با این که اعضای خانواده امیر تتلو همچون نغمه مقصودلو پیرو امیر تتلو به خارج از کشور مهاجرت کرده اند در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شد. این موضوع باعث شد تا حاشیه‌ هایی در پیرامون مهاجرت نغمه به وجود آید و پس از آن خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید تمام اخباری که در رابطه با مهاجرت اعضای خانواده مقصودلو همچون نغمه مقصودلو در فضای مجازی منتشر شده شایعه‌ ای بیش نمی‌ باشد. این شایعات توسط عده‌ ای برای بالا بردن بازدید پیجشان منتشر شده و واقعیت ندارد. در حال حاضر نغمه به همراه خواهرش نسیم مقصودلو و هم چنین مادرشان فریده واثق ساکن ایران و شهر تهران هستند و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند.

هم چنین نغمه مدتی قبل یک لایو در صفحه شخصی خود در اینستاگرام برگزار کرد و در این لایو تمام اخباری که در مورد مهاجرتش منتشر شده بود را تکذیب کرد. او در این باره بیان کرد عاشق ایران است و نمی‌ تواند به غیر از ایران در کشور دیگری زندگی کند. البته این موضوع را هم باید افزود قبل از این که امیر تتلو به ایران بیاید نغمه به همراه مادر و خواهرش هر از گاهی برای دیدن تتلو به ترکیه سفر می‌ کردند و مدتی را در ترکیه می‌ ماند. به هر حال در حال حاضر محل زندگی نغمه شهر تهران می‌ باشد و در تهران سکونت دارد.

نغمه مقصودلو در یوتیوب هم فعالیت می کند؟

یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی محبوب و کاربردی است. در حال حاضر اکثر چهره‌ های مشهور و هم چنین افرادی که در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی دارند در این شبکه اجتماعی هم فعالیت می‌ کنند. حال گفتنی است که مدتی قبل نغمه مقصودلو نیز فعالیت خود را در شبکه یوتیوب شروع کرد. او در یوتیوب یک چنل برای خود راه اندازی کرد و پس از آن آدرس چنل یوتیوب خود را از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک گذاشت. سپس از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را هم دنبال کنند.

در حال حاضر نغمه در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد و ویدیوهایی با موضوعات مختلف همچون رویدادهای روزمره، پشت صحنه فعالیت‌ های هنری اش و غیره را در چنل خود آپلود می‌ کند.

سوالات متداول

 1. نغمه مقصودلو کیست؟

  نغمه خواهر امیر تتلو یکی از خوانندگان معروف و سرشناس ایرانی است، هم چنین باید افزود که او در رشته هنرهای تجسمی تحصیل کرده است.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های خواهر تتلو بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس هایی از خواهر امیر تتلو را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام و یا اینترنت مراجعه نمایید.

 3. آیا او تا به اکنون فیلمی را کارگردانی کرده است؟

  نغمه فیلمساز است و تا به اکنون یک فیلم کوتاه به نام شنل را نیز کارگردانی کرده است. این موضوع را هم باید افزود که او کلاس های کارگردانی خود را نزد اصغر فرهادی گذرانده است.

 4. شغل نغمه چیست؟

  وی عکاس و هم چنین فیلمساز است و با توجه به حرفه خود، توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد.

۵/۵ – (۱ امتیاز)

منبع: localadmins.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *