بیوگرافی یلدا لیزارد به همراه بررسی رابطه یلدا لیزارد و پویان مختاری

یلدا لیزارد یکی از رقصنده ها و مدل های مشهور ایرانی است، که طرف دار های بسیاری را در فضای مجازی دارا می باشد. این دختر ایرانی زیبا و مشهور در فضای اینستا شهرت بسیاری دارد چرا که به انتشار ویدیو های رقص و خنده دار از خود می پردازد. یلدا که یکی از دختر های ایرانی می باشد، که به ساخت کلیپ های فان می پردازند، مدتی است از کشور خود مهاجرت کرده است.

در این مقاله هدف آشنایی با این دختر سر زنده و شاد است، که این روز ها نام او را سلبریتی می نامند. اگر به دنبال آشنایی با این دختر زیبا و مشهور هستید، بهتر است این مقاله را دنبال کنید ، تا هر چه بیش تر و بهتر با یلدا آشنا شوید.

یلدا لیزارد کیست

یلدا لیزارد کیست؟

یلدا لیزارد یکی از رقصنده های ایرانی است، که ویدیو های دنس و یا دابسمش از خود در فضای مجازی منتشر می کند. این دختر ایرانی که در فضای مجازی به خصوص فضای اینستاگرام طرفدار های بسیاری دارد، با ویدیو های فان و عکس های زیبایی که از خود منتشر می کند، روز به روز بر تعداد مخاطب های خود می افزاید.

یلدا که سال ها است از کشور خود دور می باشد، هنر خود را بر ماندن رد وطن ارجعیت داد. این دختر زیبا و خوش اندام، هم به عنوان رقصنده و هم به عنوان یک مدلینگ به فعالیت می پردازد. یلدا که اصالتا اهل شهر گرگان می باشد، در جزیره کیش متولد شده است. این دختر جوان ایرانی در سال 1371 هجری شمسی متولد شده است، به همین خاطر در حال حاضر تنها بیست و هشت سال دارد.

یلدا که در یک خانواده کاملا منضبط متولد شده است، دارای مادری خبرنگار و نویسنده است. به شکلی که به گفته خود او، مادرش در جهت رها سازی اندیشه و فکر او تلاش های بسیاری داشته است. یلدا معتقد است، مادرش تمام تلاش خود را کرده تا از او یک زن مستقل و آزاد بسازد. پدر یلدا نیز یک مهندس نقشه کشی ساختمان است، که در کیش فعالیت می کند.

یلدا لیزارد رقاص

یلدا لیزارد رقاص ایرانی چه کسی است؟

یلدا لیزارد که یکی از زیبا ترین دختر های ایرانی به شمار می رود، در حال حاضر در کشور ترکیه ساکن می باشد. این دختر اهل گرگان که در یکی از جزیره های جنوبی ایران، یا همان کیش، متولد شده است. این روز ها در مقیم کشور ترکیه می باشد. او که در اصل نامش یلدا ابوالفتحی می باشد، در فضای مجازی به نام خانوادگی لیزارد مشهور است. مادر و پدر یلدا سال های بسیار دور، زمانی که او تنها یک نوجوان بود از یک دیگر جدا شدند. از آن به بعد یلدا با پدر خود زندگی می کرد و مادرش نیز بعد از جدایی به کشور کانادا مهاجرت کرد.

یلدا که در سال های ابتدایی شروع رقص بسیار مخفیانه این کار را انجام می داد. مدتی بعد از منتشر شدن ویدیو های رقص او در فضای مجازی به سرعت به شهرت رسید. اما این شهرت برای این دنسر جوان دردسر ساز بود. چرا که از سمت پلیس فتا مورد بررسی قرار گرفت و همین اتفاق مسیر زندگی او را دچار تغییر کرد. بعد از دست گیری یلدا تصمیم گرفت تا به پیش مادر خود به کانادا برود و آن جا ادامه فعالیت های خود را به دست گیرد. اما بعد از مدتی زندگی با مادرش، تصمیم به ترک کشور کانادا و اقامت در ترکیه را گرفت.

یلدا لیزارد ساکن ترکیه را بشناسید

یلدا ابوالفتحی که با نام یلدا لیزارد خود را در فضای مجازی معرفی کرده است. یکی از دختر های زیبای ایرانی است، که بعد از مشکلاتی که برایش در ایران به وجود آمد، به کشور ترکیه مهاجرت کرد. یلدا سال ها می باشد که در کشور ترکیه مقیم است. این دختر جنوبی با اصالت شمال کشوری در روز نهم آبان ماه سال 1371 هجری شمسی متولد شده است. پدر او که فریدون لبوالفتحی نام داشت، یک مهندس ساختمان در کیش بود. اما مادرش یک هنرمند واقعی بود، که به خبرنگاری و شعر می پرداخت. اسم مادر یلدا، مرسده مهدوی نام داشت.

یلدا که به دلیل شغل پدرش در شهر های مختلفی به زندگی پرداخته است. ابتدا در جزیره کیش متولد شده است و سپس نیز در شهر مشهد به دانشگاه رفته است. این دختر زیبا و خوش اندام که بسیار توانمند می باشد، یک برادر کوچک تر از خود به نام مهدیار دارد. یلدا در شهر مشهد به دانشگاه رفت و در رشته تربیت بدنی لیسانس گرفت.

اینستاگرام یلدا لیزارد

اینستاگرام یلدا لیزارد

در پیج اینستاگرام یلدا لیزارد ویدیو ها و عکس های بسیاری از این رقصنده و دنسر زیبا دیده می شود. یلدا که ساکن ترکیه می باشد، در نقاط زیبا این کشور به رقص می پردازد و ویدیو های آن را به صورت کلیپ های کوتاه و گاهی کلیپ های بلند و آموزشی منتشر می کند.

در پیج این دختر زیبا و مشهور بخشی نیز به عنوان تبلیغات قرار دارد، که در آن به تبلیغ و کسب درآمد می پردازد. البته بخش عمده ای از تبلیغ های پیج یلدا بعد از راه اندازی سایت شرط بندی اش، به تبلیغ سایت بت اش اختصاص یافت.

از آن جایی که یلدا در کشور ترکیه ساکن است و پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت نیز در این کشور حضور دارد. اولین بار یلدا در آهنگ ” چه حالیه ” از پویان مختاری بود که توانست خود را به خوبی نشان دهد و مخاطب ها را به سمت خود جذب کند. رقص در آن موزیک ویدیو به یلدا برای دیده شدن هر چه بیش تر کمک کرد.

کلیپ های یلدا رقاص چگونه است؟

کلیپ هایی که از یلدا ابوالفتحی و یا همان یلدا لیزارد موجود می باشد، به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول مخصوص کلیپ ها و یا ویدیو های رقص و دنس می باشد. اما در قسمت دوم، کلیپ ها و یا همان ویدیو ها مربوط به دابسمش و یا تولید ویدیو های فان و خنده دار می باشد. به شکلی که همین ویدیو های بامزه و یا چالش های تیک تاک است، که بخش عمده ای از فالور های او را جذب کرده است. چرا که شیوه رقص یلدا بسیار خاص و ویژه است، به شکلی که ممکن است، بسیاری آن را نپسندند.

کلیپ های یلدا رقاص

حضور در کنسرت های مختلف به عنوان رقصنده

یلدا لیزارد تا به حال فعالیت های بسیاری داشته است، به صورتی که در کنسرت های مختلف به رقص با خواننده پرداخته است. یلدا که در ماجرای طلاق والدین خود و بعد از آن جدایی از مادرش به رقص پناه برد. توانست در این زمینه به موفقیت ها و دستاورد های بسیاری برسد.

از آن جایی که او در رقص خود از حرکات هیپ هاپ بهره می گیرد، کم تر آهنگ و موزیک ایرانی است، که بتوان با آن به این شکل رقصید. مگر آن که آن موزیک و یا آهنگ پاپ شاد و یا رپ باشد. به همین خاطر است که یلدا اغلب با خواننده های خارجی و آهنگ های خارجی به رقص می پردازد.

عکس های یلدا لیزارد را چگونه می توان دید؟

عکس های یلدا لیزارد را می توان در شیوه های مختلفی مشاهده کرد. در این بخش از مقاله قصد دارم تا روش های مشاهده عکس های این دختر زیبای ایرانی را به شما بگویم. برای مشاهده عکس های یلدا باید به موارد زیر مراجعه کنید :

  • پیدا کردن پیج او در فضای اینستاگرام و سپس مشاهده عکس های پیج او
  • جست و جو و یا سرچ نام او در مرورگر های مختلف و سپس مشاهده عکس های او در سایت های مختلف
  • مشاهده عکس های او در این مقاله
عکس های یلدا لیزارد

رابطه یلدا لیزارد و پویان مختاری چه بود؟

در مورد رابطه یلدا لیزارد و پویان مختاری بحث ها و حاشیه های بسیاری است. همان طور که در قسمت بالا گفته شد، ایمن دو تنها با هم در یکی از موزیک ویدیو های پویان همکاری داشتند. به شکلی که یلدا رقصنده اصلی این موزیک ویدیو بود. اما هیچ گونه رابطه دیگری بین آن ها نبوده است و تمامی شایعه های موجود درباره این دو از سمت هر دو آن ها رد شده است. چرا که رابطه آن ها صرفا یک رابطه کاری و حرفه ای بوده است.

در فضای اینستاگرام، یوتیوب و حتی سایت های مختلف پر شد از ادعا های دروغین که این دو را محکوم به رابطه ای نا مشروع می کرد. اما همه این شایعه هایی که پشت سر یلدا و پویان مختاری بود، به صورت قاطعانه ای رد شد.

خانواده yalda lizard چه کسانی هستند؟

همان طور که در قسمت های بالایی توضیح داده شد، خانواده این دختر ایرانی و دنسر مشهور، در نقاط مختلفی از جهان ساکن هستند. به شکلی که فریدون، پدر مهندس او در ایران ساکن است. برادرش، مهدیار، در ایران پیش پدرشان زندگی می کند. مادر او نیز، مرسده در کشور کانادا مقیم می باشد. خود یلدا نیز در کشور ترکیه ساکن است و به فعالیت می پردازد.

سوالات متداول

یلدا لیزارد در چه کشوری ساکن است ؟

یلدا لیزارد در کشور ترکیه ساکن می باشد.

یلدا لیزارد متولد چه سالی است ؟

یلدا متولد سال 1371 هجری شمسی است.

یلدا لیزارد، دنسر مشهور ایرانی در کدام موزیک ویدیو پویان مختاری شرکت داشت ؟

یلدا لیزارد، دنسر مشهور ایرانی در موزیک ویدیو آهنگ ” چه حالیه ” پویان مختاری شرکت داشت.

yalda lizard در چه شهری متولد شده است ؟

یلدا لیزارد در جزیره کیش متولد شده است.

شما در سایت hceap.info همیشه به برترین های دنیای اینترنت دست پیدا خواهید کرد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *